| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Droga ekspresowa S52

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Droga ekspresowa S52

Zbudowano: 1991-2007
Dawniej: Droga ekspresowa S1 (fragment)

Informacje na temat drogi https://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_ekspresowa_S52_(Polska) . Do 4.08.2016 oznakowana jako S1.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jiddu
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-09-17 18:02:20 (11 lat temu)
czesil
 
Zdjęcie jak najbardziej piękne, tylko rozmiar jego jest zbyt duży.
2014-09-18 20:02:27 (11 lat temu)
pawulon
 
do czesil: Bo i droga ogromna ;-)
2014-09-18 20:03:39 (11 lat temu)
czesil
 
do czesil: Poza tym mamy już obiekt: Droga ekspresowa S1 . Chyba tam właśnie powinno być przypisane. Oczywiście do Ogrodzonej również.
Jeżeli masz jakieś pytania techniczne typu: jak przypisać zdjęcie do różnych obiektów to pisz śmiało!
2014-09-18 20:05:53 (11 lat temu)
Jiddu
 
+3 głosów:3
do czesil: Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania....:)
pomniejszone
2014-09-18 22:37:05 (11 lat temu)
czesil
 
do pawulon: To najlepsza droga w powiecie cieszyńskim :-)
2014-09-18 20:07:58 (11 lat temu)
Jiddu
 
do czesil: Dziękuję za zachętę, chyba mi się udało...
przy okazji, co znaczy "dziedzicz" w formularzu edycji?
aż się boje klikać by z dobrodziejstwem inwentarza czegoś nie załapać....:))
2014-09-18 22:32:00 (11 lat temu)
pawulon
 
do czesil: Tego nie śmiem kwestionować ;)
2014-09-18 20:10:13 (11 lat temu)
czesil
 
Już teraz jest cenne!
2014-09-18 20:10:10 (11 lat temu)
Mnie się to właśnie podoba. Bardzo malarskie, no i.... piękne. Dokumentacyjnie cenne, tak jak to czesil napisał. :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: ac/dc
2014-09-18 20:18:14 (11 lat temu)
Świetne
2014-09-19 08:20:45 (11 lat temu)
stoik
 
ależ się tu ostatnio zaroiło od komentarzy. nowi użytkownicy bardzo cieszą ( wasza praca nie pójdzie na darmo mam nadzieję ). jeśli mogę radzić - bezpośrednie zdjęcie obiektu w przyzwoitej jakości i kawałek kompetentnego opisu : ) dokumentacja. to nie portal artystyczny. niemniej - każda nowa fotka coś wnosi.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: klawiatura do wymiany. fuck : )
2014-09-19 17:30:40 (11 lat temu)
Jiddu
 
+2 głosów:2
Nie bójmy się zdjęć ładnych.
2014-09-19 22:34:34 (11 lat temu)
stoik
 
do Jiddu: wszystkie powinny być ładne. inaczej - kto by je oglądał.:)
2014-09-20 03:46:30 (11 lat temu)
Wielką i Małą Czantorię widać :-)
2018-04-03 20:14:50 (8 lat temu)
Jiddu
 
do Rafał Chmielowiec: ...co nie zawsze i nie tak wyraźnie
2018-04-03 20:24:47 (8 lat temu)
czesil
 
Hehe... takiego zdjęcia bym się po vstrone nie spodziewał :-)
2020-01-20 21:28:09 (6 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Hehe... no wiesz co, a to czemu?
2020-01-20 21:29:47 (6 lat temu)
czesil
 
do vstrone: No bo, kaj tu je jako moderna?
2020-01-20 21:31:40 (6 lat temu)
vstrone
 
do czesil: No jest - otwarta przestrzeń, biel, sterylność, "drzewny minimalizm"...
2020-01-20 21:34:22 (6 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Wygrałaś :-P
2020-01-20 21:39:37 (6 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Harbutowice są the best :-)
2020-01-20 21:41:18 (6 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Na dyć tam nic nima, oprócz Jehowych.
2020-01-20 21:47:20 (6 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do czesil: Jest, jest, tylko na FP mało. FP nie jest dobrym źródłem informacji jeśli chodzi o Harbutowice.
2020-01-20 21:54:35 (6 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Jest tu spora luka, to fakt.
2020-01-20 22:02:59 (6 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
super obiekt : ))
2021-05-15 23:24:57 (5 lat temu)
do Rafał T : Jeżeli to jest ten słynny zakręt który pokonał niejednego kierowcę to nie jest to moim zdaniem zły obiekt - coś jak "zakręt śmierci" w Sudetach :)
2021-05-15 23:54:48 (5 lat temu)
pkulka
 
+1 głosów:1
do Columba livia: Tak, to ten :) Statystyka mówi o około 100 zdarzeniach rocznie :D
2021-05-16 00:10:56 (5 lat temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
do pkulka: Należy podać nazwę tego obiektu; to jest zakręt idiotów w podwójnym znaczeniu. Pierwszymi byli budowniczowie, a drugimi są kierowcy nie respektujący znaków, ostrzeżeń i złej sławy miejsca.
2021-05-16 14:45:50 (5 lat temu)
pkulka
 
do PiotrW: Racja, potocznie tak się mówi :) Inna sprawa, że zakręt ma być tymczasowy. Docelowo będzie tu węzeł łączący Bielsko z Mysłowicami.
2021-05-16 14:49:53 (5 lat temu)
Columba livia
 
+2 głosów:2
do PiotrW: Jeżeli ktoś nie jest w stanie dojrzeć tych znaków to powinien mieć odbierane prawo jazdy bo zagraża innym uczestnikom ruchu drogowego.
2021-05-16 14:58:51 (5 lat temu)
PiotrW
 
do pkulka: Docelowość nie wykluczała bezpiecznego wyprofilowania
2021-05-16 18:29:22 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Droga ekspresowa S52 - obiekty i wydarzenia
Droga ekspresowa S52 w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141