| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
24
2.4elza
17
3.Bogdan JS
16
4.Ewqa100
12
5.da signa
12
6.Jac64
11
7.vetinari
8
8.piotr brzezina
5
9.JoDab
4
10.marek45
3
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Wiesław Smyk
5
2.piotr brzezina
5
3.esski
5
4.da signa
3
5.† Yanek
3
6.mar
3
7.Bogdan JS
3
8.marek45
2
9.Mariusz Brzeziński
2
10.Desperado
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Bogdan JS
39
3.vetinari
26
4.ZPKSoft
16
5.Ismena
13
6.gregorr
3
7.JoDab
3
8.da signa
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1359
4.vetinari
1290
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...979899100101102103104105106107...3183431835następna
Wrocław - zdjęcia niezidentyfikowane
Wrocław
elmis
Można spróbować ten kawałek szyldu drogerii dopasować do czegoś. Szanse pewnie małe, ale kto wie…
2017-05-14 12:46:15 (9 lat temu)
Bubziom
+2 głosów:2
2026-06-03 18:37:33 (19 dni temu)
Neo[EZN]
+4 głosów:4
do Licho: Druga część to pewnie "Drogerie" a w pierwszej widać "a" oraz "o" i "s" a pomiędzy tymi literami mogą być "n" i "m". Przejrzałem wszystkie drogerie z AB 1942 i do tego napisu pasuje tylko jedna - Scharnhorst Drogerie (o ile z szyldu odpadły litery "r" oraz "t"), Alma Schwanke, Scharnhorststr. 13-15. To skrzyżowanie Jastrzębiej z Racławicką - tam była zwarta zabudowa, dokładnie w tym miejscu -

Nie mamy zdjęć tego budynku ale są dwa kadry z filmu nakręconego na ulicy Racławickiej czyli widok byłby od innej strony - jeżeli to ten budynek - Trudno powiedzieć czy to jest to miejsce, trzeba będzie poszukać jeszcze jakichś "dowodów" albo innej nazwy drogerii...
2026-06-03 21:58:57 (19 dni temu)
A może to pierwsze słowo to Bahnhof? Tylko to "f" trochę za fikuśne :)
2026-06-05 08:18:11 (18 dni temu)
do Tajemniczy Wrocław: Bahnhof to z całą pewnością nie jest, ale Drogerie owszem.
2026-06-05 08:25:16 (18 dni temu)
Hotel Baltic Luxury Residence
Międzyzdroje
4elza
4elza
+1 głosów:1
Zmieniłam nazwę i typ obiektu.
2026-06-05 07:59:22 (18 dni temu)
Martime Residence
Międzyzdroje
4elza
Zmieniłam nazwę, status i typ obiektu.
2026-06-05 07:46:39 (18 dni temu)
Kiosk
Sosnowiec
4elza
Blisko a być może daleko
Już myślałem że trafiłem ale coś w ten deseń.
Słońce na wschodzie lub bliżej zachodu. Z prawej na jezdni cień po jakimś budynku poza kadrem
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Zdanie
2026-05-31 23:22:26 (22 dni temu)
Krzyś_
+2 głosów:2
2026-05-31 23:59:52 (22 dni temu)
do Krzyś_: O to to to
Strzał w 10-tkę Krzyś 🤗
2026-06-01 00:25:58 (22 dni temu)
do Banita: Słońce z południa. Wczesna jesień 🤫. Przegapiłem ten detal
2026-06-01 00:28:33 (22 dni temu)
Banita
+2 głosów:2
do Banita: Tu lepiej widać wspomnienie po kiosku.
2026-06-01 00:33:36 (22 dni temu)
do Banita: Na Porąbce ulica Komandosów ?
To może cmentarz na Juliuszu 🤭
2026-06-03 10:17:59 (19 dni temu)
Nie mogę dopisać dzielnicy Juliusz do ulicy Komandosów, wyświetla się lista (bez możliwości edycji) na której nie ma tej dzielnicy, pomoc mile widziana.
2026-06-04 07:40:09 (19 dni temu)
do 4elza:
Już dodana. Dzielnice dodajemy z poziomu miasta.
2026-06-04 12:14:03 (18 dni temu)
do yani: Dziękuję.
2026-06-05 07:10:25 (18 dni temu)
Zamek Królewski
Warszawa
Balbina
Nieco wyraźniejsze, minimalnie późniejsze :
2026-06-04 12:34:31 (18 dni temu)
yani
+3 głosów:3
do Krzyś_:
To z linku obcięte i zmanipulowane przez AI. Popatrz choćby na tył Warszawy.
2026-06-04 13:44:53 (18 dni temu)
do yani: Podkręcone
2026-06-05 00:01:02 (18 dni temu)
Janowska 3
Wrocław
zygmunt_ra
Wacław Grabkowski
+3 głosów:3
Coś pięknego, zalałbym szkłem 👍
Jednak trochę za ostre.
2026-06-01 19:48:46 (21 dni temu)
zygmunt_ra
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: ok - coś pomyślimy :-)
2026-06-03 09:42:46 (19 dni temu)
zygmunt_ra
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Zmniejszyłem ostrość. Faktycznie, ja bez okularów to mogę pójść w tym względzie nieco za daleko. Notabene - ciekawy kontekst frazy "zalałbym szkłem". Do tej pory miałem inne skojarzenia :-) Język polski ma jednak nieskończone możliwości, zwłaszcza w umyśle literata :-)
2026-06-04 00:15:15 (19 dni temu)
Wacław Grabkowski
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Konstrukcja „zalałbym (jakiś obiekt) roztopionym szkłem” jest poprawna gramatycznie i logicznie. Oznacza to pokrycie obiektu płynnym, stopionym materiałem lub jego zatopienie.
Z punktu widzenia fizyki, zalanie obiektu roztopionym szkłem wymaga spełnienia rygorystycznych warunków ze względu na specyfikę tego materiału.
Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami realizacji mojego odlotowego pomysłu 😉
2026-06-04 09:26:15 (18 dni temu)
Wacław Grabkowski
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Ja ciągle mam traumę po Wercyngetoryksie. Lubię Go.
Gdybym mógł zalałbym szkłem prawdę o tym, że charyzmatyczny facet zgromadził takie siły, aby przeciwstawić się imperialistom.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: styl
2026-06-04 21:54:36 (18 dni temu)
elot360
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Chyba jestem już zdemoralizowany, bo na hasło "zalać szkłem" pierwsze co mi przyszło do głowy to alkoholizacja w tym ekskluzywnym miejscu
2026-06-04 22:46:53 (18 dni temu)
do zygmunt_ra: No tak ...człowiek - legenda. Musiał niestety paść pod machiną Imperium i jej wodza.
2026-06-04 23:52:47 (18 dni temu)
zygmunt_ra
+1 głosów:1
do elot360: Ja nawet kiedyś podobnie zinterpretowałem popularne dziś powiedzonko "parcie na szkło" - jak usłyszałem je po raz pierwszy :-)
2026-06-04 23:55:47 (18 dni temu)
Wachniewskiej 15
Zwierzyniec
esski
tschayka
+1 głosów:1
Zwierzyniec, ul. Wachniewskiej 15 - elewacja pn
2023-07-04 16:26:12 (2 lata temu)
Powtarzam powtórnie budynek na zdjęciu absolutnie nie ma nic wspólnego z fabryką powozów i tym bardziej fabryką mebli. Jest to budynek zwany Kamienicą potocznie ,,Bokiem nauczycielskim" przy ulicy Wachniewskiej 15.
2026-06-04 22:26:28 (18 dni temu)
do Sebek Harkot: Przeniosłem zdjęcie.
2026-06-04 23:29:20 (18 dni temu)
Kościół św. Wojciecha i Stanisława
Rzeszów
marek45
Sklep ma już dwujęzyczny szyld, więc nie jest to moment wkroczenia Niemców do miasta, lecz przemarsz pododdziału związany z ćwiczeniami, bądź jakąś akcją.
2026-06-04 23:29:09 (18 dni temu)
Wachniewskiej 15
Zwierzyniec
esski
2018-02-18 16:38:02 (8 lat temu)
tschayka
+1 głosów:1
Zwierzyniec, ul. Wachniewskiej 15 - wejście od pd
2023-07-04 16:27:08 (2 lata temu)
Drobna uwaga, Tonie jest budynek absolutnie związany z fabryką mebli na ulicy Biłgorajskiej. Jest to do nazywany kamienicą, bądź też ,,blokiem nauczycielskim" przy ulicy AleksandryWachniewskiej 15.
2026-06-04 22:22:24 (18 dni temu)
do Sebek Harkot: Przeniosłem zdjęcie.
2026-06-04 23:27:36 (18 dni temu)
Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica
Piła
mar
ZPKSoft
+1 głosów:1
Przypisane. Obiekty chyba nadal związane z wojskiem. Byłe tereny wojskowe położone za nimi należą już od 2010 do uczelni.
2011-07-21 10:29:28 (14 lat temu)
mar
+1 głosów:1
do ZPKSoft: trz+ powinien wiedzieć więcej. To jego teren :)
2011-07-21 10:36:56 (14 lat temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
O powstaniu i dawnych dziejach koszar można poczytać tu; niestety ciężko coś znaleźć o dniu dzisiejszym obiektu.
2011-07-21 11:20:01 (14 lat temu)
trz (tedesse)
+1 głosów:1
do ZPKSoft: W chwili obecnej w widocznym budynku po wyremontowaniu znajduje się Salezjańska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II
2011-07-21 14:07:10 (14 lat temu)
trz (tedesse)
+1 głosów:1
Następne budynki (w lewo) po przejęciu przez TBS zaadaptowano na mieszkania.
2011-07-21 14:53:48 (14 lat temu)
mar
+2 głosów:2
do trz (tedesse): Dziękuję :) Tego oczekiwałam :)
2011-07-21 15:38:36 (14 lat temu)
trz (tedesse)
+4 głosów:4
do mar: Spędziłem w tych koszarach 30 najlepszych lat życia.
2011-07-21 15:51:58 (14 lat temu)
Czy możliwe jest to, że wszystkie stare zdjęcia tej szkoły są podpięte pod Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica?
2026-06-04 22:30:50 (18 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...979899100101102103104105106107...3183431835następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Szczecin Narutowicza 10 rzeszów rzeszów jeżyce siemianowice dag fabrik krochmalna 46 XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki krochmalna 46 jastarnia św. floriana świeradowska bydgoszcz bydgoszcz rondo titowa boleslawiec kubika ogonow ogonow poznań poznań opole plac kopernika Żyrardów Żyrardów rydet rydet rydet rydet działdowo skaryszew Przygórze Brzózie kietrz Zelów głogówek skoczni