| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.da signa
41
3.Przemo375
36
4.ireneusz1966
25
5.4elza
17
6.piotr brzezina
16
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.esski
43
3.da signa
42
4.Desperado
40
5.4elza
29
6.mar
20
7.mag
16
8.Ewqa100
16
9.Wiesław Smyk
14
10.Dana
14
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
86
3.vetinari
52
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.ZPKSoft
19
7.Tomiko
16
8.Jazzek
15
9.Ismena
13
10.Saxon
12
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1316
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
998
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...121122123124125126127128129130131...3183631837następna
Stacja kolejowa Gdynia Główna
Gdynia
elot360
To nie Grabówek, a pusty pociąg na Hel w sezonie - możliwy tylko w deszczową pogodę popołudniem :))
2026-05-31 16:13:07 (23 dni temu)
do Kineskop: Był pusty bo do odjazdu było jeszcze z 15 minut :P

Obiekt stacji jest przypisany do ulicy Morskiej, co wydaje mi się niewłaściwe bo stacja sama w sobie nie ma adresu (co innego budynek dworca kolejowego czy coś podobnego). Jaka w tym miejscu powinna być dzielnica?
2026-05-31 19:50:01 (22 dni temu)
pawulon
+1 głosów:1
do elot360: Śródmieście
2026-05-31 20:25:14 (22 dni temu)
Hallera 5
Lewin Brzeski
damianpltd
Desperado
+1 głosów:1
Niemiecka rodzina w Lewinie Brzeskim ? A były inne ? :)
2025-08-24 11:40:33 (9 miesięcy temu)
do Desperado: To fakt haha, nie miałem pomysłu inaczej podpisać tego zdjecia
2025-08-24 13:03:40 (9 miesięcy temu)
Nie widzę tego pod adresem Hallera 5. To wygląda na jakiś 3-osiowy segment w szeregowej zabudowie, jak przy rynku (ale nic mi tam nie pasuje) z wejściem na poziomie chodnika i specyficznie ułożonymi okienkami piwnicznymi.
2025-08-24 19:29:30 (9 miesięcy temu)
Na framudze 11 - numer mieszkania? Domu?
2025-08-24 19:44:52 (9 miesięcy temu)
do Petrus: Ścianą trochę wygląda jak obecny numer 12:
2025-08-24 19:50:48 (9 miesięcy temu)
do verbensis: No, ale na starych zdjęciach już nie wygląda na to...
2025-08-24 19:59:09 (9 miesięcy temu)
Gandalf
+1 głosów:1
Powiedział bym że to jednak jest Rynek 11, a w zasadzie jego prawa część (ta żółta): .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopis
2025-08-25 20:38:18 (9 miesięcy temu)
Petrus
+1 głosów:1
do Gandalf: Układ okien podobny, ale skąd tyle słońca na północnej ścianie? Nr 11 widać m.in. tu: i chyba zawsze były drzwi po lewej stronie. Nie wspominając o okienkach piwnicznych.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: add.
2025-08-25 22:23:24 (9 miesięcy temu)
LEWRO
+1 głosów:1
do Desperado: Podobno były. Nie znam dokładnych statystyk ale gdzieś pisano o kilkudziesięciu rodzinach polskich w przedwojennym Lewinie. Niezależnie jak miałaby być ta liczba wiarygodna, na jubileusz katolickiego proboszcza z Lewina wydano w latach 30-tych kartki pamiątkowe po polsku .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: tekst
2026-05-31 19:38:53 (22 dni temu)
Korfantego 3
Katowice
Dana
Dana
+1 głosów:1
Podmiana
2026-05-31 19:15:50 (22 dni temu)
Dom Zakonny Zgromadzenia Sióstr Salezjanek św. Elżbiety
Wisła
kodens79
Może jako nazwa obiektu wystarczy "Dom zakonny Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety", ewentualnie (chociaż niekoniecznie) można wyodrębnić kaplicę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2026-05-27 09:48:33 (27 dni temu)
do Dana : Pytanie czy wyodrębnienie jest możliwe - sądząc po firankach w oknach budynek mieści nie tylko kaplicę.
2026-05-27 11:59:45 (27 dni temu)
do Jarosław Dubowski: Chyba źle to sformułowalam; proponowałam nazwać obiekt budynku "Dom zakonny Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety" a istniejącą przy nim kaplicę zrobić podobiektem tego domu zakonnego.
2026-05-27 12:13:39 (27 dni temu)
vetinari
+1 głosów:1
do Dana : Dobra sugescia, zmnienilem nazwe obiektu, co do tej kaplicy...ja będą zdjięcia, zawsze ją moźna dorobić ☺☺☺
2026-05-27 12:16:01 (27 dni temu)
do vetinari: Dzięki :)
2026-05-27 12:23:07 (27 dni temu)
do Dana : "Przy nim" organizacyjnie, "w nim" architektonicznie. Sens będzie miał podobiekt "wnętrza kaplicy".
2026-05-31 10:54:22 (23 dni temu)
Dana
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Obiekt założony, choć na razie zdjęć brak - jak się znajdą, będzie już czekał.
2026-05-31 12:21:21 (23 dni temu)
Eugeniusz S.
+1 głosów:1
do Dana : Powinno być tak Dom Zakonny Zgromadzenia Sióstr Salezjanek Św. .Elżbiety
2026-05-31 18:57:27 (22 dni temu)
do Eugeniusz S.: Gotowe :)
2026-05-31 19:07:10 (22 dni temu)
Wolności 198
Jelenia Góra
TW40
sławekh
+1 głosów:1
Piękny plan. Przebudowa nie doszła do skutku. W 1937/38 oddano do użytku nowy most zwany "jubileuszowym" oraz "wyprostowano" rzekę. Tutaj jest mapa i most przy piekarni to nr 61 Odsunięto koryto od ul. Wolności i wyprostowano, zniknął polder zalewowy. Koryto Kamiennej zbliżyło się do zaznaczonych na planie na czerwono planowanych budynków.
2026-05-31 14:46:37 (23 dni temu)
do sławekh: W zamian rozbudowano budynek w stronę nr 46.
2026-05-31 18:56:18 (22 dni temu)
ul. Floriańska
Kraków
x xx
Maciek1272
+2 głosów:2
1985? haha
2026-05-31 18:19:26 (22 dni temu)
Gdańsk - zdjęcia niezidentyfikowane
Gdańsk
esski
Pomuchelskopp
+2 głosów:2
intrygujące zdjęcie :)
2023-03-07 10:37:31 (3 lata temu)
Wie ktoś może co jest w prawym górnym rogu zdjęcia ? To jest budynek ?
2026-05-31 16:11:33 (23 dni temu)
do Kineskop: Wygląda na bramę.
2026-05-31 16:19:06 (23 dni temu)
do da signa: Mi to się kojarzy z jakąś romańską fasadą...
2026-05-31 16:28:53 (23 dni temu)
yani
+1 głosów:1
do Kineskop:
Moim zdaniem krata w oknie albo w witrynie.
2026-05-31 17:23:40 (22 dni temu)
do yani: Tak, to pewnie będzie krata w witrynie. Niestety nie udało mi się zlokalizować zdjęcia, wydawało mi się że to Kartuska ale to nie to,na obronę tyle że źródłem są aukcje internetowe, wiec to wcale nie musi być Gdańsk
2026-05-31 17:43:44 (22 dni temu)
do Kineskop:
Dopisałem również do Polska NN.
2026-05-31 17:48:40 (22 dni temu)
do yani: Może ktoś rozpozna, jestem ciekaw cóż to za miasto
2026-05-31 18:05:50 (22 dni temu)
Matejki 2
Lewin Brzeski
Desperado
Po prawej nieistniejąca już zabudowa ulicy Rzeźniczej
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: tekst
2026-05-31 18:03:42 (22 dni temu)
Bank BPS
Jarosław
mag
Budynek przy ul.Poniatowskiego 49 w Jarosławiu. Obecnie oddział banku.
2014-09-04 19:54:19 (11 lat temu)
do emeryt69: Obiekt założony i trochę przez przypadek współczesna fotka wykonana .
2015-05-17 21:46:25 (11 lat temu)
1910
2026-05-31 17:46:59 (22 dni temu)
Pałac
Bogdanowice
Petrus
Nie wiem co jest grane, każde inne zdjęcie mogę zamieścić, dwa pozostałe zdjęcia pałacu za każdym razem "dziękuje za publikację" a po wrzuceniu nie ma śladu!
2026-05-31 15:47:31 (23 dni temu)
do Petrus: Może jest za małe, musi mieć co najmniej 800 pikseli an jednym boku.
2026-05-31 15:53:15 (23 dni temu)
do da signa: Wrzucam modną ostatnio rozdzielczość 2500, te same warunki jak dla pozostałych fototekowych zdjęć, kilka prób, na nowo ściągnięte i przerobione zdjęcia i ciągle to samo. Niech ktoś inny spróbuje je wrzucić
2026-05-31 15:59:42 (23 dni temu)
do Petrus:
A to jest jpeg, czy może inny standard??
2026-05-31 16:01:11 (23 dni temu)
do yani: Tak, tak samo jak te kilka innych, które przed chwilą zamieściłem.
2026-05-31 16:03:32 (23 dni temu)
do Petrus: Dodałam zalinkowane. Drugie też poszło.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2026-05-31 16:27:12 (23 dni temu)
do da signa: Dzięki! No właśnie przed prośbą o dodanie portalu spróbowałem go wrzucić po raz kolejny - nadal ten sam efekt. Dobra, jakiś wyjątek widocznie, reszta działa... Aha - w Byczynie nie ma po lewej zakładki "Wszystkie obiekty" jak w innych miejscowościach, wrzucałem coś i tak się rzuciło w oczy?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: add.
2026-05-31 16:37:24 (22 dni temu)
do Petrus: Faktycznie. Napisz na forum technicznym, bo tutaj Neo może nie zauważyć.
2026-05-31 16:50:24 (22 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...121122123124125126127128129130131...3183631837następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: dzwon dzwon kołobrzeg kołobrzeg kołobrzeg kołobrzeg emilii plater katowice hotel monopol Kazimierz Dolny żuławski ośrodek kultury katowice willa goldsteinów świdnicka świdnicka Engel & Groß katowice willa goldsteinów ostrołęka pomnik pomnik siedlce siedlce plac przyjaźni Gdynia Gdynia katowice rynek 6 katowice rynek 6 konopnicka katowice rynek 6 subisława Siedliszcze zwierzyniec zamojska smocza 21 wizytek czudec wizytek halemba