| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
71
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.piotr brzezina
26
5.ireneusz1966
25
6.4elza
17
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Mariusz Brzeziński
82
2.Antoni Piotr Korzeniewski
77
3.esski
60
4.Desperado
52
5.da signa
50
6.4elza
44
7.Bigosław
37
8.mag
34
9.mar
29
10.Wojciech Szuba
28
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.Balbina
100
3.ireneusz1966
91
4.Marek W
65
5.vetinari
54
6.Bogdan JS
53
7.Jac64
39
8.antypuszka©
32
9.sawickimarcin
30
10.ZPKSoft
20
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1820
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1318
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...138139140141142143144145146147148...3183731838następna
Brama Grodzka
Lublin
piotr brzezina
Brawo Piotrze, właśnie o to chodziło.
2014-01-14 17:29:48 (12 lat temu)
do ZPKSoft: Jeszcze tylko logo fotopolski i podpis usunąć i będzie ok.
2014-01-14 17:33:05 (12 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
Do mamik* i ZPKSoft* dzięki za pochwałę a dlaczego usunąć podpis i logo FP ?
2014-01-14 17:53:48 (12 lat temu)
do piotr brzezina : Bo zasłania logo NAC, powinien być zachowany wygląd oryginalny.
2014-01-14 18:05:51 (12 lat temu)
Rozumiem . jak mam to zrobić żeby tego nie było - mój podpis za każdym razem muszę z ustawień usuwać a logo FP jak ?
2014-01-14 18:09:07 (12 lat temu)
do piotr brzezina : W formularzu dodawania zdjęć musisz mieć odhaczone dodaj logo i dodaj podpis.
2014-01-14 18:10:50 (12 lat temu)
do piotr brzezina : Autodubel
2017-09-14 17:17:24 (8 lat temu)
Tak wyglądała zima w latach 50- czy 60-tych. Jak śnieg spadł końcem listopada, to trzymał się w mrozie do końca marca
2017-09-14 18:39:13 (8 lat temu)
polskup
+4 głosów:4
Podmiana na większe i pozbawione wad wyszczególnionych w komentarzach sprzed 12 lat.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2026-05-29 07:38:32 (25 dni temu)
mamik
+3 głosów:3
do polskup: Teraz dokładnie widać wszystkie ślady po retuszowaniu, którym poprawiano niedoświetlone fragmenty.
2026-05-29 07:59:03 (25 dni temu)
Brama Grodzka
Lublin
Wiesław Smyk
Wygląda na zdjęcie powojenne - ok. 1948-1955...
2012-01-27 23:29:00 (14 lat temu)
do TW40: Fakt. To skutki kopiuj wklej. 1967 to z innej foty.Dzieki.
2012-01-27 23:36:27 (14 lat temu)
A teraz to już zbyt duża rozpiętość dat ;-)
2012-01-27 23:37:39 (14 lat temu)
do TW40: :)
2012-01-30 18:54:39 (14 lat temu)
da signa
+1 głosów:1
Biorąc pod uwagę to zdjęcie powyższe datowanie trzeba skorygować. Może koledzy pochylą sie nad tematem?
2026-05-29 07:11:36 (25 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do da signa: Pocztówka z tym zdjęciem ma datę wydania (zamówienia) z czerwca 1950 roku:
2026-05-29 07:20:53 (25 dni temu)
da signa
+1 głosów:1
do polskup: Dziękuję, obniżam górną granicę. Przy okazji dobrze byłoby przejrzeć inne zdjęcia w tym obiekcie.
2026-05-29 07:24:26 (25 dni temu)
ul. Grodzka
Lublin
Wiesław Smyk
da signa
+1 głosów:1
Dubel tego proszę zdecydować, które zostaje.
2026-05-29 07:22:46 (25 dni temu)
al. Niepodległości
Świdnica
4elza
Woj11
+1 głosów:1
15 lutego 1961. Zaćmienie w maksymalnej fazie objęło 3/4 tarczy słonecznej
2026-05-29 07:20:35 (25 dni temu)
Dzielnica Stare Miasto
Lublin
da signa
da signa
+1 głosów:1
Podmiana na szerszy kadr.
2026-05-29 07:19:16 (25 dni temu)
Falowa 4b
Gdańsk
piotr brzezina
Michał. K
+1 głosów:1
To nie jest budynek Almy, ona jest w głębi tu :
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2026-05-28 23:42:49 (25 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Michał. K: Dzięki, mam nadzieję że dobrze przerobiłem
2026-05-29 07:09:45 (25 dni temu)
Figura św. Michała Archanioła
Złotoryja
da signa
4elza
+1 głosów:1
Przypisałam do obiektu.
2026-05-29 06:10:07 (25 dni temu)
Figura św. Michała Archanioła
Złotoryja
esski
Przypisałam do obiektu.
2026-05-29 06:08:57 (25 dni temu)
Lenartowicza 104
Sosnowiec
4elza
napisane na szybie ul. Lenartowicza :-)
2026-05-28 22:12:41 (25 dni temu)
do rdx0: Maksymalnie 2001. Wtedy był już ING BŚ
2026-05-28 22:25:06 (25 dni temu)
do rdx0: I numer 104
2026-05-28 22:33:12 (25 dni temu)
Dziękuję.
2026-05-29 06:05:51 (25 dni temu)
Goreń 44
Goreń Duży
Michał. K
Proszę administrację o utworzenie osady Goreń, położonej w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie włocławskim, w gminie Baruchowo. Stara chałupa stoi właśnie tam - Goreń 44.
2026-05-26 00:19:48 (28 dni temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
do Michał. K: Goreń nie jest odrębną jednostką administracyjną a należy do wsi Goreń Duży.
2026-05-26 11:01:05 (28 dni temu)
do ZPKSoft: Ok, dzięki.
2026-05-26 12:36:18 (28 dni temu)
do ZPKSoft: Zobacz proszę jeszcze Jezioro Skrzyneckie.
2026-05-26 12:38:01 (28 dni temu)
do ZPKSoft: Przydała by się osada Skrzynki podpięta pod powiat.
2026-05-26 12:39:37 (28 dni temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do Michał. K: Skrzynki , zaraz będzie na mapie.
2026-05-26 13:42:11 (28 dni temu)
do Michał. K: Co tam jest nie tak?
2026-05-26 13:50:01 (28 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
Warto dodać, że obecnie ten dom nie ma żadnego adresu.
Natomiast adres Goreń Duży 44 to jest zupełnie inny dom.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-05-26 20:06:44 (28 dni temu)
do polskup: Adres to Goreń 44 właśnie tam na mapie.
2026-05-26 23:29:56 (27 dni temu)
do ZPKSoft: Jeszcze Goreń by się przydał .
2026-05-26 23:36:12 (27 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do Michał. K: Na której mapie?
2026-05-27 04:57:03 (27 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do Michał. K: Goreń to tylko i wyłącznie leśniczówka leżąca na terenie wsi Goreń Duży.
2026-05-27 06:14:23 (27 dni temu)
do polskup: A nie widzisz tabliczki za zdjęciu ?
2026-05-28 23:47:29 (25 dni temu)
do polskup: Ma Goreń 44 .
2026-05-28 23:48:26 (25 dni temu)
do polskup: Na naszej mapie, tam gdzie umieściłem obiekt.
2026-05-28 23:49:14 (25 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do Michał. K: Oczywiście, że widzę. Tylko tabliczka jest zwyczajnie nieaktualna, a jej treść niezgodna z Państwowym Rejestrem Nazw Geograficznych czy też numerami porządkowymi. Obecnie, gdybyś napisał list na adres Goreń 44, trafiłby on do zupełnie innego domu. Toponim Goreń dotyczy jedynie jednego gospodarstwa, leśniczówki, leżącej 500 metrów na zachód. Nazwą Goreń jest też określana część wsi Krzewent bezpośrednio przylegająca do Gorenia Dużego, ale leżąca już w innej gminie. Wszystkie te dane zaczerpnąłem z Geoportalu, który w kwestii adresu/przypisania jest dla nas wyrocznią. Przedmiotowy dom obecnie nie ma adresu. I choć tak jest, istnieje w FotoPolsce zasada, że w przypadku obiektów bez adresu przypisujemy je do ostatniego znanego adresu. Zakładamy, że to oryginalna tabliczka, a nie fikcyjna - są i tacy, co zbierają tabliczki z numerami porządkowymi i wieszają sobie na domach. Jednakowoż aby uniknąć wprowadzania w błąd osób, które nie będą skłonne poświęcać kwadransa na rozkminienie tej dziwacznej sytuacji, a traktują FotoPolskę jak książkę adresową, uznałem za stosowne zamieszczenie tej informacji, choćby w formie komentarza.
Fascynujące jest też, że adresy w Krzewencie maja lukę w zakresie 30-44A (z wyłączeniem tych numerów), zaś w Goreniu Dużym, pomimo wprowadzenia nazw ulic, część adresów istnieje z nazwą ulicy zaś część, sąsiadujących z nimi, ma adres bez nazwy ulicy. Nie widzę w tym żadnego porządku. Jedynym wytłumaczeniem jest renumeracja związana z masowym powstawanie domków letniskowych. Nam pozostaje przyjąć ten fakt i ogłosić go wszem i wobec.
Lokalizację zaznaczyłeś celująco.
Jednak, jak śpiewała Selena Gomez w czołówce "Czarodziejów z Waverly Place", Everything is not what it seems...
2026-05-29 05:41:25 (25 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...138139140141142143144145146147148...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: mapa mapa puławy puławy Sanatorium "Cieszynianka" Gumna hotel belvedere szczyrzyc Jelenia Góra Jelenia Góra Rzeka dunajec Rzeka dunajec siemianowice sienna siemianowice tuwim komuny paryskiej 9 komuny paryskiej siemianowice bulwar nadmorski koźle koźle koźle koźle Kołbacz zamieniecka prudnik prudnik prudnik prudnik DZWON DZWON bytom bytom glinica brzeska 11