| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
71
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.Marek W
32
5.piotr brzezina
26
6.ireneusz1966
25
7.marek45
20
8.4elza
17
9.Bogdan JS
16
10.Michał. K
15
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Mariusz Brzeziński
84
2.Antoni Piotr Korzeniewski
77
3.esski
64
4.Desperado
53
5.da signa
50
6.4elza
47
7.Bigosław
41
8.mag
35
9.mar
33
10.Wojciech Szuba
28
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
285
2.Balbina
130
3.ireneusz1966
91
4.vetinari
90
5.Marek W
71
6.Bogdan JS
53
7.Jac64
39
8.ZPKSoft
34
9.antypuszka©
32
10.sawickimarcin
30
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1354
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
947

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...142143144145146147148149150151152...3183731838następna
ul. 1 Maja
Giżycko
adi_62
Dana
+1 głosów:1
Widziałam z koresponencją pisaną 21.02.1915.
2026-05-28 17:13:44 (26 dni temu)
Pierzeja południowa
Bytom
Schomberg
Schomberg
+1 głosów:1
W tle chyba widać wieżę kościoła św. Wojciecha?
2026-05-28 01:13:34 (26 dni temu)
Jazzek
+1 głosów:1
do Schomberg: Nawet jakby wieży nie było, to stawiałbym na rynek. Taka była jego skala przed rozwojem przemysłowym miasta,
2026-05-28 10:06:15 (26 dni temu)
Schomberg
+1 głosów:1
do Jazzek: Zgadzam się. Przypisałem do pierzei południowej rynku.
2026-05-28 17:01:37 (26 dni temu)
Most Mariana Lutosławskiego - pierwszy
Lublin
Wincenty Miros
Nemezis
+1 głosów:1
Dzielnica Kalinowszczyzna, proszę ADM o korektę.
2026-05-27 21:08:17 (27 dni temu)
do Nemezis: Dodałem Kalinowszczyznę do ulicy, zmieniłem ścieżkę na obiekcie mostu i dwóch zdjęciach, gdzie do mostu dochodzi się przez ulicę, a nie rzekę.
2026-05-28 10:32:02 (26 dni temu)
Nemezis
+1 głosów:1
do Jazzek: Drugi koniec mostu jest przy Andersa, też się dochodzi i to zdecydowanie bliżej jeśli już. Poza tym ulicy przez most nie ma tylko ciąg pieszo-rowerowy.
2026-05-28 10:35:23 (26 dni temu)
do Nemezis: Dopisałem Andersa do mostu. Jak rozumiem, kiedyś przebiegała tędy ulica (obecnie pod nazwą Andersa)?
2026-05-28 10:42:07 (26 dni temu)
do Jazzek: Dziękuję, tylko nie rozumiem jednego? Drugi most inż. Lutosławskiego jest przypisany do rzeki Bystrzycy, ma status ciągu pieszo-rowerowego, więc też "do mostu dochodzi się przez ulicę, a nie rzekę" (Twoje słowa).
2026-05-28 10:48:40 (26 dni temu)
do Jazzek: Poza tym nie podoba mi się ta nazwa "żelbetowy". Doceniłabym inż. Lutowsławskiego i nazwała obiekt - "Pierwszy most Mariana Lutosławskiego" zgodnie z faktami, zapisami architektonicznymi i nazwą operująca w przestrzeni. Ów "żelbetowy" nic nie wnosi, zaś "Pierwszy most Mariana Lutosławskiego" wnosi wszytko. To pierwszy most w Polsce i chyba zależy nam na takiej interpretacji zabytku, a nie na "żelbetowy" , czy zgadzasz się ze mną?
2026-05-28 10:54:00 (26 dni temu)
do Nemezis: Też nie rozumiem tych przypisań, dlaczego w jednych zdjęciach widać tylko przypisania do rzeki, a w innych do ulicy. Tu potrzebna pomoc specjalisty od rzek.
Co do nazwy mostu, słowo "żelbetowy" jest o tyle istotne, że była to pionierska konstrukcja z tego materiału. Widzę, że na Geoportalu ma on swoją nazwę, więc zmieniam odpowiednio.
2026-05-28 11:03:15 (26 dni temu)
do Jazzek: Ten przy zamojskiej też jest żelbetowy i jest drugim mostem inż. Lutosławskiego (również pionierskim) i nie nazywa się żelbetowy.
2026-05-28 11:06:05 (26 dni temu)
Desperado
+1 głosów:1
do Nemezis: Strasznie skomplikowany jest ten Lublin :)
2026-05-28 11:09:43 (26 dni temu)
do Desperado: Inaczej byłoby nudno:)
2026-05-28 11:10:54 (26 dni temu)
do Nemezis: Ponumerowałem oba mosty. Teraz dobrze ?
2026-05-28 11:12:42 (26 dni temu)
do Desperado: Bardzo dobrze :) dziękuję.
2026-05-28 11:15:22 (26 dni temu)
polskup
+4 głosów:4
do Jazzek: Cytując Rzecznego Dziadka, czyli blaggio.: Należy poprawić ścieżkę przypisań (dziedziczenie). Tak się dzieje jak przypisywanie tworzonego obiektu zacznie się od rzeki, torów itp. zamiast od miejscowości. Był niedawno post na ten temat na forum:
2026-05-28 11:17:56 (26 dni temu)
Jazzek
+1 głosów:1
do polskup: Dzięki :)
2026-05-28 11:24:01 (26 dni temu)
polskup
+2 głosów:2
do Jazzek: Z tym "niedawno" to przesadziłem. Miesiąc temu :)
2026-05-28 11:33:15 (26 dni temu)
Jazzek
+3 głosów:3
do polskup: W pewnym wieku "niedawno" rozciąga się na lata ;-)
2026-05-28 16:45:24 (26 dni temu)
ul. Jagiellońska
Piekary Śląskie
da signa
Krzyś_
+3 głosów:3
2026-05-28 16:39:23 (26 dni temu)
Nowy Świat 5
Warszawa
maj
ala
+1 głosów:1
tablica: "w oficynie tego domu w latach 1956-1984 prowadził Zakład Optyki Precyzyjnej Zbigniew Muller wybitny optyk i nauczyciel optyków."
2026-05-28 15:57:56 (26 dni temu)
Pałac Branickich
Warszawa
Michał. K
verbensis
+2 głosów:2
Obiektu nie można zostawić po prostu jako Pałac Branickich (ew. Pałac Branickich - Hotel Verte)? To nie byle pierwsza lepsza buda z hot dogami, która nie ma zwyczajowej nazwy...
2026-05-28 14:50:27 (26 dni temu)
yani
+1 głosów:1
do verbensis:
Nie tylko można, ale i trzeba. Tym bardziej, że Hotel Verte to tylko jego część.
2026-05-28 15:39:39 (26 dni temu)
ul. Przyjaźni
Piekary Śląskie
da signa
Krzyś_
+2 głosów:2
2026-05-28 15:34:16 (26 dni temu)
ul. Szwarlikowska
Radom
da signa
Jacy
+1 głosów:1
To będzie widok z okolic ul. Esterki i Szwarlikowskiej, podwórko. Wieża ratusza i kościoła farnego w jednej linii
2026-05-28 13:47:06 (26 dni temu)
Górka Szczepińska
Wrocław
Neo[EZN]
piotr brzezina
+6 głosów:6
Erich wzion se urlop ze werku
Zrobiou krupniokow i frankfuterkow
Piwo zamowiou tysz u „Augusta”
Bydzie Piter fajrowou dzisiej gyburstak . Wszystkiego Najlepszego.
2026-05-28 13:16:53 (26 dni temu)
Ratusz
Brzeg
esski
ZPKSoft
+3 głosów:3
Zdjęcie na 100% przedwojenne, co widać po kamienicach z lewej, których nie ma w tej postaci.
2026-05-28 11:27:33 (26 dni temu)
do ZPKSoft:
Obniżyłem datację, ale może nyskadolniak coś konkretnego wypatrzy i uściśli.
2026-05-28 12:46:37 (26 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...142143144145146147148149150151152...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: września turwida września września dorotheen kedzierzyn kedzierzyn długa tuchów 164 falkowska falkowska tarnow tarnow tuchów 163 szczytno januszkowice cmentarz januszkowice stadion lublin bogdanów dwór stadion lublin woźniki dwór woźniki mzurki parzniewice blizin łódzkie blizin blizin malczewskiego 15 kamienna łódzkie cisek wola krzysztoporska góra szybowcowa ULICA PAMIĄTKOWA POZNAŃ PAMIĄTKOWA POZNAŃ PAMIĄTKOWA POZNAŃ białobrzegi