| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...31819318203182131822318233182431825318263182731828318293183031831następna
Wojewódzki Szpital Chorób Płuc
Wodzisław Śląski
mar
Pocztówka wygląda na starszą ("na oko"), ponadto budynek jeszcze przed przebudową połączoną z dodaniem jednej kondygnacji, datowanie na 1927 jest pewnie spóźnione o jakieś 20 lat...
2008-12-23 00:05:47 (17 lat temu)
mar
do Jarosław Dubowski: Dziękuję.Porawione.
2008-12-23 18:42:00 (17 lat temu)
Dworzec kolejowy
Bielsko-Biała
phantasma1958 ©
Dworzec ma adres ul. Warszawska 2 - chyba trzeba zmienić :))
2008-12-22 12:18:04 (17 lat temu)
fck
do pawulon: Zrobione. :)
2008-12-22 17:53:27 (17 lat temu)
do pawulon: Adres to jedna sprawa. Ale przypisanie do trzech ulic przeze mnie chyba było uzasadnione ze względu na specyficzne usytuowanie dworca, co zresztą potwierdza informacja na :)
2008-12-22 19:14:14 (17 lat temu)
do phantasma1958 © : Ja nie neguję przypisania do trzech ulic tylko chodziło mi o poprawienie głównego przypisania na ul.Warszawską ;))
2008-12-23 01:30:09 (17 lat temu)
zuf
do phantasma1958 © : Jak najbardziej dobra decyzja. W przypadku "dużych" obiektów, śmiało można przypisywać po za ulicą do której administracyjnie należy obiekt, także do ulic do których przylega. Ale! phantasma1958 przypisałeś tylko zdjęcie, a należy przypisać cały dworzec (obiekt).
2008-12-23 01:35:34 (17 lat temu)
zuf
do zuf: Aj dobra już. Sam to poprawie :)
2008-12-23 01:36:09 (17 lat temu)
A gdzie ul. 3 Maja? :))
2008-12-23 10:23:04 (17 lat temu)
No dobrze już - sam to zrobiłem :)
2008-12-23 10:31:05 (17 lat temu)
zuf
do phantasma1958 © : Nie dopisałem do Maja? Hmm.. pewnie to przez późną porę. Dzięki! :)
2008-12-23 12:13:27 (17 lat temu)
do zuf: :))))
2008-12-23 15:08:14 (17 lat temu)
pl. Miarki Karola
Katowice
Siloy
Plac Miarki.
2008-12-23 09:04:05 (17 lat temu)
Pl. Karola Miarki - położony jest na styku ulic: Jana Kochanowskiego, Wita Stwosza (od wschodu), Tadeusza Kościuszki i Stefana Batorego (od zachodu). Od strony wschodniej znajduje się wylot ulicy Jagiellońskiej, zaś od zachodniej ulicy Mikołaja Kopernika.
2008-12-23 10:00:58 (17 lat temu)
Synagoga Główna
Bielsko-Biała
mar
Można przypisać do dzisiejszej ul. 3 Maja, ale jeżeli chodzi o sam Teatr Lalek - to ul. Mickiewicza.
2008-12-19 00:28:44 (17 lat temu)
do phantasma1958 © : Wejście główne do synagogi, tak jak i obecnego teatru było od ul. Mickiewicza czyli ówczesnej ul. Elżbiety.
2008-12-19 00:34:07 (17 lat temu)
Pomyślalem, że najlepszym rozwiązaniem dla tego obiektu będzie przypisanie do dwóch ulic : 3 Maja i A. Mickiewicza.
2008-12-19 14:31:41 (17 lat temu)
mar
do phantasma1958 © : Zrobione.
2008-12-19 14:58:23 (17 lat temu)
do mar: Dzięki :)
2008-12-19 15:09:55 (17 lat temu)
zuf
do mar: Choć nie chce to czepić się muszę :) Taka mała uwaga. Jeżeli już przypisaliśmy do ulic, i wszytko cacy. To trzeba usuną jeszcze przypisanie do miasta. Uwaga na przyszłość, oczywiście do twórcy obiektu.
2008-12-19 15:13:05 (17 lat temu)
mar
do zuf: Nie wiem jak to zrobić:(( Ale inne obiekty też są widoczne na stronie miasta ,pomimo,że są przypisane do ulic.Tak więc nie wiem jak ma być naprawdę:((( :))
2008-12-19 18:21:35 (17 lat temu)
do mar: Można to zrobić poprzez edycję - opcja "KASUJ" (przy mieście).
2008-12-20 13:02:16 (17 lat temu)
mar
do phantasma1958 © : Ale przy edycji obiektu jest tylko ul.3 Maja i Mickiewicza jako przypisanie.Same zdjecia są poodpisywane od maiasta :((( Naprawdę nie wiem jak to zrobić:(((
2008-12-20 15:19:02 (17 lat temu)
mar
Jak się wchodzi na dane miasto to są na górze widoczne obiekty w tym mieście.Inaczej jak na Hydralu.Inne zdjęcia przypisane tylko do miasta są niżej.
2008-12-20 15:28:14 (17 lat temu)
do mar: Skróć opisy swoich zdjęć bo powielasz to co jest w artykule. Najlepiej krótko - Synagoga, i już ;))
2008-12-20 16:17:49 (17 lat temu)
do mar: Rzeczywiście jest różnica z utworzonymi obiektami w stosunku do dolnośląskiej strony. Obiekt przypisany do danej ulicy automatycznie "wyskakuje w mieście".
2008-12-20 21:04:37 (17 lat temu)
zuf
do phantasma1958 © : Bez paniki :) To wyświetlanie obiektów w mieście mimo iz do miasta nie są przypisane to tylko taki chwilowy stan. Kiedy tylko poprzypisuje się ulice do dzielnic podstrona miasta będzie wyglądać tak jak na hydralu.
2008-12-21 17:29:21 (17 lat temu)
do zuf: Co znaczy fachowe i precyzyjne wytłumaczenie ! :) Panika opanowana :)
2008-12-21 17:37:13 (17 lat temu)
do phantasma1958 © : OK, ale jak w końcu przypisywać? zdjęcie do obiektu X, lub ulicy Y i dodatkowo do miasta Z?
Czy też przypisanie do miasta usuwać (lub go nie tworzyć)?
2008-12-21 22:22:13 (17 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Jeżeli istnieje obiekt to zdjęcie przypisujemy do obiektu, który wcześniej został przypisany do określonej ulicy, lub tworzymy sami takowy (tak się dzieje w jednostkach administracyjnych gdzie są ulice) - tam gdzie ich nie ma np. na wsiach (oczywiście nie wszystkich) - przypisujemy bezpośrednio do nich. Jak zrozumiałem wyjaśnienie Zufa, powstały problem jedoczesnego przypisania obiektu do określonej ulicy w mieście i "samoistne" pojawienie się niezależnie od przypisującego użytkownika tego obiektu jednocześnie do miasta zniknie, gdy miasta zostaną podzielone w przyszłości na dzielnice. Trochę może przydługawy wywód, ale myślę, że trochę wyjaśnia.
2008-12-21 23:29:39 (17 lat temu)
Zamek
Czerwionka-Leszczyny
Jarosław Dubowski
Jak widać między 1910 a 2006 rokiem ktoś dokonał na substancji obiektu architektonicznej masakry...
2008-12-21 22:55:37 (17 lat temu)
Sąd Rejonowy
Żywiec
mar
Dyrekcja dóbrz arcyksiążęcych, widziana od strony parku. Nie wiem co budynek mieści obecnie - przed 1989r. mieścił się tam Komitet Miejski PZPR.
2008-12-21 21:16:25 (17 lat temu)
Podgórna 2
Bytom
fck
To ulica skrzyżowanie ulicy Podgórnej i Piłsudskiego przy pl. Sobieskiego
2008-12-21 15:21:56 (17 lat temu)
do Mariusz Senderowski: Dzięki za informacje - przypisałem do ulic.
2008-12-21 15:59:22 (17 lat temu)
ul. Wrocławska
Bytom
Neo[EZN]
Wrocławska
2008-12-21 15:24:18 (17 lat temu)
Przypisałem do Wrocławskiej i zmieniłem podpis.
2008-12-21 15:58:19 (17 lat temu)
ul. Jana III Sobieskiego
Bielsko-Biała
mar
Obecnie ul. 3-go Maja
2008-12-19 18:03:25 (17 lat temu)
mar
Dziękuję.Przypisane.
2008-12-19 18:27:25 (17 lat temu)
Nie bardzo ta zabudowa pasuje do obecnej ul. 3 Maja. Myślę, że to może być inna ulica (Josefsstrasse) - dwie litery "s" po "f" niż Kaiser Franz Josefstrasse.
2008-12-19 21:30:38 (17 lat temu)
do phantasma1958 © : Możesz mieć rację phantasma1958, pogrzebałem trochę po internecie i znalazłem że to może być ul. Sobieskiego, ale teraz już sam nie wiem która opcja jest bardziej prawdziwa, co ty na to?
2008-12-20 12:21:50 (17 lat temu)
do pawulon: Najprawdopodobniej to obecna ul. Sobieskiego. W tej sytuacji proponuję zmienić przypisanie zdjęcia do tej właśnie ulicy.
2008-12-20 12:57:38 (17 lat temu)
do phantasma1958 © : Tak, to Sobieskiego Przepraszam za pomyłkę :)
2008-12-20 13:05:50 (17 lat temu)
do pawulon: Nie ma za co przepraszać :))) Ważne, że wspólnie mamy wymierne efekty w współtworzeniu nowej strony :)
2008-12-20 13:09:39 (17 lat temu)
Ratusz - Urząd Miasta Chorzów
Chorzów
pawulon
"Stary Ratusz" to pojecie umowne, ratusz ten sam co dzis tyle że przebudowany...
2008-12-18 16:30:42 (17 lat temu)
Był o wiele ładniejszy od obecnego...
2008-12-18 17:44:43 (17 lat temu)
do pawulon: Tak samo jak Hala Targowa (POSTI), tyle że masakra architektoniczna jeśli idzie o Halę dokonała się później - w latach 60-tych XXw.
2008-12-18 23:46:53 (17 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...31819318203182131822318233182431825318263182731828318293183031831następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: tschirne Żagań Żagań czerna czerna Sołtysowice łuków łuków Sołtysowice mapy lubawka pl.bernardyński warszawa pl.bernardyński warszawa wilanów wilanów rynek duszniki grębów grębów konstatynów Osice Miłocin łódź rynek fabryczny łódź plac katedralny łódź rynek fabryczny częstochowa częstochowa łódź plac szpitalny łódź, plac szpitalny Hoffmanowej 19 Rzeszów łódź, plac szpitalny lotnicze lotnicze traugutta 70 Świętokrzyski urząd wojewódzki traugutta traugutta