| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
75
2.Przemo375
45
3.morganghost
26
4.ZPKSoft
23
5.ireneusz1966
22
6.piotr brzezina
21
7.Jac64
19
8.Nemezis
19
9.4elza
18
10.Antoni Piotr Korzeniewski
17
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
36
2.Desperado
34
3.4elza
30
4.Ewqa100
23
5.Mariusz Brzeziński
23
6.mar
22
7.da signa
21
8.esski
21
9.Dana
20
10.Cristoforo
19
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Jac64
143
2.Neo[EZN]
141
3.Bogdan JS
65
4.vetinari
50
5.ireneusz1966
49
6.sawickimarcin
27
7.Jazzek
20
8.ZPKSoft
20
9.Fonik1
12
10.piotr brzezina
8
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1438
4.vetinari
1406
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.ireneusz1966
1052
8.Tomiko
1049
9.chrzan233
954
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...31830318313183231833318343183531836318373183831839318403184131842następna
Kaplica Zamkowa św. Tomasza Kantuaryjskiego
Racibórz
Cristoforo
FM
Proszę o przeniesienie do obiektu:
2008-11-30 21:51:16 (17 lat temu)
do FM: Ok
2008-12-01 02:17:27 (17 lat temu)
Pomnik Josepha von Eichendorffa
Racibórz
FM
fck
Oho, ktoś tu się pomalutku rozkręca.. :)
2008-11-30 22:16:07 (17 lat temu)
Pałac
Pławniowice
biber
zuf
Popraw opis pod zdjęciem.
2008-11-17 19:11:32 (17 lat temu)
do zuf: Poprawione
2008-11-18 20:11:09 (17 lat temu)
Pałac
Pławniowice
biber
zuf
Opis zdjęcia trochę mało trafny. Popraw go.
2008-11-17 19:12:35 (17 lat temu)
do zuf: Poprawiłem
2008-11-18 20:08:54 (17 lat temu)
Pałac
Pławniowice
biber
fck
Zdjęcie za duże, zmniejsz proszę jego rozmiar (pomniejsz plik i podmień go tu poprzez przycisk EDYCJA).
2008-11-16 04:40:18 (17 lat temu)
zrobione
2008-11-16 14:36:16 (17 lat temu)
Teraz to trochę za małe !
2008-11-16 17:46:00 (17 lat temu)
do mamik: A teraz ok?

2008-11-17 15:05:37 (17 lat temu)
do biber: Tak, super :)
2008-11-18 08:50:38 (17 lat temu)
Ratusz
Bielsko-Biała
mamik
Witam w nowym miejscu ;-) Zaraz wszystko uzupełnię , obiekt założę itd. Mam jeszcze parę zdjęć z BB
2008-11-05 19:54:57 (17 lat temu)
do mamik: Świetnie bo przydałoby się trochę rozkręcić ten przybytek ;)
2008-11-05 20:03:55 (17 lat temu)
do mamik: A ja mam kolegów w BB, jakby co, rozpoznają miejsca:).
2008-11-10 18:42:03 (17 lat temu)
Kamienica "Pod Żabami"
Bielsko-Biała
mamik
Neo[EZN]
+1 głosów:1
We Wrocławiu tej secesji tyle co kot napłakał. Aż miło oglądać takie piękne kamienice.
2008-11-07 08:38:31 (17 lat temu)
Główna klatka schodowa
Pszczyna
mamik
Co jest z tym zdjęciem ? Ma 126 KB , to chyba nie jest za dużo ?
2008-11-06 23:12:23 (17 lat temu)
do mamik: Wszystko w porządku. Jeśli coś tam marudziło że za duże to olej - zwiększymy limity bo od 7 lat internet trochę poszedł do przodu pod względem szybkości działania ;)
2008-11-07 08:08:22 (17 lat temu)
do Neo[EZN]: Ale ikonka się nie pokazuje. Informację o tym ze za duże i może zostac pomniejszone itd olewam , ale tutaj był komunikat, że nie zostało dodane bo za duże. Stąd dubel bo spróbowałem jeszcze raz ;-)
2008-11-07 08:12:47 (17 lat temu)
do mamik: No faktycznie, miniatur nie zrobił - dodałem je ręcznie a on ich nie robi tylko wtedy, gdy zdjęcie jest... zbyt duże :) Czyli kiedy ma bodajże ponad 4MB. Być może był jakiś błąd w nagłówku w Twoim JPG - w informacjach dotyczących rozmiaru zdjęcia.
2008-11-07 08:37:24 (17 lat temu)
Drapacz Chmur
Katowice
fck
Chyba w ówczesnej Polsce drugi pod względem wysokości wieżowiec.
2008-11-05 20:06:18 (17 lat temu)
ul. 3 Maja
Katowice
Neo[EZN]
fck
To na 90% dzisiejsza ul. 3 Maja
2008-10-28 11:47:14 (17 lat temu)
do fck: Hmm... dziwne że nie mam jej w spisie katowickich ulic...
2008-10-29 10:02:22 (17 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: Nic dziwnego, skoro na portalu wisi jako ul. Maja 3, jak zresztą wszystkie jej podobne i nazwisk chyba też się to tyczy.
2008-10-29 10:28:42 (17 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...31830318313183231833318343183531836318373183831839318403184131842następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Orłowicza 6 janczewo sambor sambor siedlce siedlce Rathaushof Hel stacja pkp Hel stacja Hel Hel Władysławowo stacja piastów 28 nowa ruda Gorzów Wielkopolski Friedeberger namysłów ursus ursus Ursus Ursus Ursus basen sokoliki Rothenburg Szprotawa rok 1064 Kazimierz Dolny chropaczów kościół chropaczów chropaczów Puławska Puławska poznań 28 czerwca katowice katowice wielkopolskie niezide wielkopolskie