| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
70
2.Nemezis
47
3.Przemo375
45
4.piotr brzezina
41
5.ulec
28
6.ireneusz1966
28
7.kodens79
27
8.Antoni Piotr Korzeniewski
21
9.verbensis
20
10.marek45
20
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
6
2.Wojciech Szuba
1
3.Moses
1
4.mag
1
5.piotr brzezina
1
6.Marek W
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.ireneusz1966
19
2.maj
14
3.vetinari
4
4.Krzysiek99
1
5.Jazzek
1
6.Fonik1
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1577
2.Joanna Syrenka
1445
3.Bogdan JS
1238
4.cm
1142
5.vetinari
1134
6.Wacław Grabkowski
1052
7. legion
947
8.Tomiko
889
9.ireneusz1966
698
10.marjallo
658

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...31821318223182331824318253182631827318283182931830318313183231833następna
Pałac
Pławniowice
biber
zuf
Popraw opis pod zdjęciem.
2008-11-17 19:11:32 (17 lat temu)
do zuf: Poprawione
2008-11-18 20:11:09 (17 lat temu)
Pałac
Pławniowice
biber
zuf
Opis zdjęcia trochę mało trafny. Popraw go.
2008-11-17 19:12:35 (17 lat temu)
do zuf: Poprawiłem
2008-11-18 20:08:54 (17 lat temu)
Pałac
Pławniowice
biber
fck
Zdjęcie za duże, zmniejsz proszę jego rozmiar (pomniejsz plik i podmień go tu poprzez przycisk EDYCJA).
2008-11-16 04:40:18 (17 lat temu)
zrobione
2008-11-16 14:36:16 (17 lat temu)
Teraz to trochę za małe !
2008-11-16 17:46:00 (17 lat temu)
do mamik: A teraz ok?

2008-11-17 15:05:37 (17 lat temu)
do biber: Tak, super :)
2008-11-18 08:50:38 (17 lat temu)
Ratusz
Bielsko-Biała
mamik
Witam w nowym miejscu ;-) Zaraz wszystko uzupełnię , obiekt założę itd. Mam jeszcze parę zdjęć z BB
2008-11-05 19:54:57 (17 lat temu)
do mamik: Świetnie bo przydałoby się trochę rozkręcić ten przybytek ;)
2008-11-05 20:03:55 (17 lat temu)
do mamik: A ja mam kolegów w BB, jakby co, rozpoznają miejsca:).
2008-11-10 18:42:03 (17 lat temu)
Kamienica "Pod Żabami"
Bielsko-Biała
mamik
Neo[EZN]
+1 głosów:1
We Wrocławiu tej secesji tyle co kot napłakał. Aż miło oglądać takie piękne kamienice.
2008-11-07 08:38:31 (17 lat temu)
Główna klatka schodowa
Pszczyna
mamik
Co jest z tym zdjęciem ? Ma 126 KB , to chyba nie jest za dużo ?
2008-11-06 23:12:23 (17 lat temu)
do mamik: Wszystko w porządku. Jeśli coś tam marudziło że za duże to olej - zwiększymy limity bo od 7 lat internet trochę poszedł do przodu pod względem szybkości działania ;)
2008-11-07 08:08:22 (17 lat temu)
do Neo[EZN]: Ale ikonka się nie pokazuje. Informację o tym ze za duże i może zostac pomniejszone itd olewam , ale tutaj był komunikat, że nie zostało dodane bo za duże. Stąd dubel bo spróbowałem jeszcze raz ;-)
2008-11-07 08:12:47 (17 lat temu)
do mamik: No faktycznie, miniatur nie zrobił - dodałem je ręcznie a on ich nie robi tylko wtedy, gdy zdjęcie jest... zbyt duże :) Czyli kiedy ma bodajże ponad 4MB. Być może był jakiś błąd w nagłówku w Twoim JPG - w informacjach dotyczących rozmiaru zdjęcia.
2008-11-07 08:37:24 (17 lat temu)
Drapacz Chmur
Katowice
fck
Chyba w ówczesnej Polsce drugi pod względem wysokości wieżowiec.
2008-11-05 20:06:18 (17 lat temu)
ul. 3 Maja
Katowice
Neo[EZN]
fck
To na 90% dzisiejsza ul. 3 Maja
2008-10-28 11:47:14 (17 lat temu)
do fck: Hmm... dziwne że nie mam jej w spisie katowickich ulic...
2008-10-29 10:02:22 (17 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: Nic dziwnego, skoro na portalu wisi jako ul. Maja 3, jak zresztą wszystkie jej podobne i nazwisk chyba też się to tyczy.
2008-10-29 10:28:42 (17 lat temu)
Szczelina przeciwlotnicza
Rybnik
fck
Literówka w nazwie obiektu. Do poprawienia
2008-10-27 10:35:49 (17 lat temu)
do Danuta B.: Poprawione.
2008-10-27 11:42:38 (17 lat temu)
ul. Dworcowa
Katowice
Neo[EZN]
Ulica Dworcowa na 100%
2008-09-22 23:47:11 (17 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...31821318223182331824318253182631827318283182931830318313183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: nowy dwor nowy dwor most niezide Kroczyce Rokitno rogów EKD nowy dwór mazowiecki ul kościuszki EKD EKD zawiercie warszawa chopina Mława zakopane kościuszki lubieszów mauer mauer warszawa przystań Pałac w Bytowie Sulibórz Gronowice kamień leski słonecznik mchy bednary RZEPIN sucha góra dworzec chojny goczałkowice bytom plac sikorskiego sobotka browar bytom bytom Gliwice hłaski sępolno