| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...5556575859606162636465...3182931830następna
Targowisko na Starych Tychach
Tychy
da signa
Krzyś_
+2 głosów:2
2026-06-11 19:42:21 (10 dni temu)
Krzyś_
+2 głosów:2
do Krzyś_: A na pierwszym planie plac targowy:
2026-06-11 19:43:18 (10 dni temu)
Szkolna 2
Suwałki
Michał Kazimierski
Michał Kazimierski
+3 głosów:3
Mam sentyment do tego miejsca. Mieszkałem tu przez kilka tygodni pod koniec lat 80 tych.
2026-06-11 19:27:18 (10 dni temu)
ul. Przekątna
Białystok
da signa
Bardzo nieśmiało zaproponuję, bloki od lewej: Kopernika 3, 5A, 7, Bema 87. Nieśmiało, ponieważ brakuje piątego bloku.
2026-06-11 16:59:36 (10 dni temu)
da signa
+1 głosów:1
do polskup: To ja się na razie wstrzymam.
2026-06-11 17:22:10 (10 dni temu)
do da signa: To znaczy koncepcja jest taka: ten 5. blok znajduje się po lewej stronie widocznych 4 i ma numer 3A, czyli jakby z uzupełnienia. Jest szansa, że powstał później.
2026-06-11 17:24:44 (10 dni temu)
Woj11
+1 głosów:1
do polskup: Jeżeli zdjęcie wykonano z terenu Politechniki Białostockiej to widać drewnianą zabudowę Przekątnej albo Wiejskiej Wtedy też piąty blok z tej perspektywy byłby niewidoczny
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisek
2026-06-11 18:12:19 (10 dni temu)
da signa
+1 głosów:1
No to przypisane, dziękuję obu Panom :)
2026-06-11 18:23:49 (10 dni temu)
do Woj11: Rzeczywiście, idzie ustawić taki kadr. Myślałem, że bloki bliżej siebie stoją.
2026-06-11 18:53:11 (10 dni temu)
Głęboka 10
Cieszyn
vetinari
Stenek
+1 głosów:1
dwa niemal kultowe sklepy w PRL w Cieszynie
2026-06-11 18:50:00 (10 dni temu)
Stary Targ 14
Cieszyn
vetinari
W tym domi mieszkał ś.p. Pan Huta, legendarny hokeista cieszyński. Nasz zespół, tuż po wojnie, wygrywał z Podhalem, choć potem jak wiemy, oni byli najlepsi na lodzie, a myśmy tu zostali też na lodzie, ale dosłownie ;-) Lodowisko było tuż przy Bobrówce, na przeciwko dzisiejszego targu warzywnego, tam był kiedyś parking, a co jest teraz????????
2026-06-11 18:45:26 (10 dni temu)
Kościół św. Jakuba
Lubiąż
da signa
da signa
+1 głosów:1
Wyglądało tak : . Mam nadzieję, ze trafiło do konserwacji.
2026-06-11 18:41:17 (10 dni temu)
Stary Targ 14
Cieszyn
vetinari
Stenek
+1 głosów:1
Największy kiosk RUCHU w Cieszynie, potem także eMPIK, ten z PRL. Tam kupowałem wspaniałe pismo z Czechosłowacji dla elektroników "Amaterske Radio"
2026-06-11 18:39:48 (10 dni temu)
Stary Targ 14
Cieszyn
vetinari
Stenek
+1 głosów:1
po prawej, na dole, był wiele wiele lat KULTOWY sklep Czerwony Kapturek, sklep firmowy OLZY, - gdy jeszcze OLZA była POLSKIM PRZEDSIĘBIORSTWEM, bo potem sprzedano je w obce ręce! A mogło to do DZIŚ być polskie, wszak Wafle stamtąd szły niemal na CAŁY ŚWIAT !!!
2026-06-11 18:37:43 (10 dni temu)
Wodociąg
Cieszyn
vetinari
Stenek
+1 głosów:1
Zniknie. No właśnie. Tak "szanujemy" zabytki, to smutne. Może ktoś by przekonał konserwatora zabytków żeby takie artefakty NIE USUWAĆ, a wręcz objąć opieką konserwatorską ??????????
2026-06-11 18:30:18 (10 dni temu)
Stary Targ 8
Cieszyn
vetinari
Po lewej masarnia u Bettera, po prawej na rogu Mleczarnia! Mleko kosztowało w PRL 2,6 za litr, ale często kupowano je do własnych baniek na mleko, dopiero potem weszły w obrót szklane butelki litrowe oraz ćwierć litrowe, takie małe, do nalewania śmietany, były też tam sery itp Skoczów do dziś to potęga mleczna, mam w Warszawie masełko SOBIK ze Skoczowa, i to w baaaardzo wielu sklepach, także Carefoury te duże i małe też go mają
2026-06-11 18:26:19 (10 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...5556575859606162636465...3182931830następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: jawor rynek jawor rynek 25 Gogole różanka dwór KAPTUR karpacz karpacz gdańsk, skarpowa jelenia góra jelenia góra dworzec bobolice gdańska łódź Bobolice bobolice boboloice gdańska 61 zwałka zwałka wrocław wrocław Czerniaków rynek duszniki kiełczów Czerniaków salwator plac piastowski 31 Przeczyca Dębica Jasło Jasło Ppieścirogi stare rynek duszniki Salwatorska pieścirogi Hermsdorf