| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.marek45
3
3.labeo7
3
4.Paulus
2
5.Ismena
2
6.yani
2
7.ulec
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.esski
2
2.† Yanek
1
3.marek45
1
4.Wiesław Smyk
1
5.da signa
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...7980818283848586878889...3183331834następna
Typ 116Nd/116Ndm (Alstom-Konstal)
Eugeniusz S.
Krzysiek99
+3 głosów:3
To jest 116Nd, poprawiłem przypisanie.
2026-06-03 22:25:28 (19 dni temu)
elot360
+2 głosów:2
do Krzysiek99: Nie, na zdjęciu jest Ndm. Przyjrzyj się lusterkom i ostatnim drzwiom
2026-06-04 01:23:38 (19 dni temu)
do elot360: Ok, nie zwróciłem uwagi. Szczerze mówiąc, to nawet nie zauważyłem, że przy modernizacji przerabiają drzwi, myślałem, że tylko zmieniają aparaturę (nie liczę rzeczy takich jak np. odmalowanie i odświeżenie wnętrza, bo to jest przy każdym większym remoncie). Poza tym, z tego co kojarzę, to jest jeszcze kilka wagonów przed modernizacją.
2026-06-05 23:01:18 (17 dni temu)
elot360
+1 głosów:1
do Krzysiek99: Całe dwa, z czego jeden jeździ teraz szary a drugi w reklamie. I ten na zdjęciu nie jest żadnym z nich
2026-06-08 01:57:32 (15 dni temu)
Manowo
Dana
Czy może to dziś Kasztanowa 12?
2026-06-07 12:22:08 (15 dni temu)
Jazzek
+1 głosów:1
do Dana : Może kiedyś tam stał, lecz nie dziś.
2026-06-07 19:06:52 (15 dni temu)
do Jazzek: To jest pastorówka nieistniejącego już kościoła ewangelickiego, rozebranego pod koniec lat 70. XX wieku, na którego miejscu stoi teraz Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Manowie. Być może dzisiejsza plebania to przebudowana pastorówka, ale nijak nie mogę znaleźć aktualnego zdjęcia.
2026-06-07 20:03:40 (15 dni temu)
do Dana : Widać budynek z Koszalińskiej, nie przypomina w niczym tego tu. Co nie wyklucza przebudowy, ale skoro rozebrano kościół, to tym bardziej pastorówkę.
2026-06-07 22:48:08 (15 dni temu)
Magazyn
Łagiewniki
marjallo
Może ktoś miejscowy wie co to miało być.
2026-06-07 22:23:54 (15 dni temu)
Garaże browaru
Zwierzyniec
Sebek Harkot
Woj11
+1 głosów:1
Wygląda, że fotka jeszcze sprzed remontu, czyli góra datacji to 1984
2026-06-07 21:48:19 (15 dni temu)
1939 - Oblężenie Warszawy
Warszawa
Cristoforo
Także kadr z filmu Bryan'a.
2012-11-06 21:43:31 (13 lat temu)
El_Jot
+2 głosów:2
Zdaje się, że to szpital św, Zofii na Żelaznej
2016-08-17 00:28:14 (9 lat temu)
Lub na Solcu.
2017-01-21 20:54:56 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
+2 głosów:2
Wybitne zdjęcie. Życie skazane od razu na śmierć.
2017-01-21 21:12:40 (9 lat temu)
JotDee
+2 głosów:2
do El_Jot: To na pewno szpital sw. Zofii. Ta sama posadzka:
2026-06-06 22:04:25 (16 dni temu)
do JotDee: Jest jeszcze inne ujęcie tych samych kobiet.
2026-06-07 21:30:55 (15 dni temu)
Panoramy Katowic
Katowice
mir242
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
Widoczna tu stacja paliw to nie jest obecna stacja BP z adresem Roździeńskiego 14. Ktoś się zapędził ze stawianiem znacznika...
2026-06-07 11:19:54 (15 dni temu)
To nie panorama, to lotnicze
2026-06-07 14:17:37 (15 dni temu)
fantom
+1 głosów:1
do Antek Czechow: Wcale nie lotnicze, tylko zrobione z tego wieżowca:
2026-06-07 14:22:22 (15 dni temu)
Jarosław Dubowski
+2 głosów:2
Poprawiłem też w podpisie - stacja ma adres Roździeńskiego 102, obecnie działa pod marką Orlen.
2026-06-07 14:26:59 (15 dni temu)
Antek Czechow
+1 głosów:1
do fantom: Mają wieżowcowy rozmach KatowicSyny
2026-06-07 20:36:25 (15 dni temu)
Wnętrza Ośrodka "Namysłowska"
Warszawa
Adam Nowacki
Może okazać się, że jakość zdjęć jest niewystarczająca na ten portal, wtedy śmiało proszę usunąć.
2026-06-07 20:06:03 (15 dni temu)
vetinari
+1 głosów:1
do Adam Nowacki: Žartujeś, przecieź to jest dokument, to co nam pokazaleś juź nieistnieje ☺ Dopisalem jeścze jedno Twoje zdjięcie z tego wnętrza ☺
2026-06-07 20:09:26 (15 dni temu)
Adam Nowacki
+2 głosów:2
do vetinari: Zdecydowanie jest to dokument. Starałem się przez ok 6 miesięcy o oficjalne pozwolenie na udokumentowanie obiektu przed zamknięciem. Do dzisiaj nikt mi nie odpowiedział 🤷‍♂️
2026-06-07 20:16:03 (15 dni temu)
do Adam Nowacki: Eeee tam przecieź wiadomo źe "Co nagle, to po diable....." ☺☺☺
2026-06-07 20:24:51 (15 dni temu)
do vetinari: 😆
2026-06-07 20:30:24 (15 dni temu)
Pomnik Olgi Sipowicz "Kory"
Opole
Gandalf
Desperado
+1 głosów:1
Warto dodać, bo Gandalf zadał nam odwrotnym zdjęciem zagadkę, że to jest fragment utworu "Kocham cię kochanie moje" :)
2026-06-07 20:06:18 (15 dni temu)
Krzyż kamienny - Golanka Dolna
Golanka Dolna
TW40
da signa
+1 głosów:1
Warto dopisać do krzyży pokutnych.
2026-06-06 21:28:07 (16 dni temu)
do da signa: Nie było dopisane?
2026-06-07 12:04:43 (15 dni temu)
da signa
+1 głosów:1
do TW40: Nie było, ale już jest :)
2026-06-07 14:03:22 (15 dni temu)
do da signa: O dzięki! Przeoczenie...
2026-06-07 18:40:36 (15 dni temu)
da signa
+1 głosów:1
do TW40: To nie ja, to niewidzialna ręka :)
2026-06-07 19:43:46 (15 dni temu)
Paczków - Bílý Potok - polsko-czeskie przejście graniczne
Gościce
Pudelek
Pudelek
+1 głosów:1
Może się jednak okazać, że to czeska robota - w każdym razie polskie przepisy nie przewidują takiego znaku, czeskie chyba też nie ;)
2026-06-07 17:53:20 (15 dni temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do Pudelek: Ta tablica stoi tu co najmniej od dwóch lat .
2026-06-07 18:28:25 (15 dni temu)
vetinari
+1 głosów:1
do Pudelek: Mnie się wydaje, źe te kolory naszego herbu są ciemniejsie...tlo czeskiego lwa i bialo-czerwona orlica morawska są napewno.
2026-06-07 18:41:24 (15 dni temu)
do ZPKSoft: no proszę... czyli długoterminowa samowola ;)
2026-06-07 19:41:50 (15 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...7980818283848586878889...3183331834następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141 uniwersytecka 2 skarżyssko milica Zamkowa 4 Kiekrz kładno