| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
4
2.marek45
3
3.labeo7
3
4.Paulus
2
5.Ismena
2
6.yani
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.† Yanek
1
2.marek45
1
3.Wiesław Smyk
1
4.da signa
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.Balbina
722

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...7677787980818283848586...3183231833następna
Molo Pasażerskie Żeglugi Polskiej
Gdynia
† KC
Manu
+1 głosów:1
w 1938r. to juz 3 lata bylo usypane Molo Poludniowe, a wiec minimum 4 lata wczesniej.... w 1934 zaczeli rozbiorke i "przeniesli" je do Orlowa
2018-12-01 14:41:03 (7 lat temu)
verbensis
+1 głosów:1
Datacja do ujednolicenia z
2026-06-08 16:06:30 (14 dni temu)
Nabrzeże Francuskie
Gdynia
elmis
m/s Piłsudski wodowany był w grudniu 1934 r. w Włoszech, zatem jeśli mamy jego pierwsze lato w Gdyni to rok jakby nie było 1935 ;)
2015-10-08 18:19:34 (10 lat temu)
do † Yanek: Dzięki, zmieniłam.
2015-10-08 18:35:41 (10 lat temu)
Wiki mówi, że zatonął na minie, ciekawe gdzie?
2015-10-08 18:48:24 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Tuż u wybrzeży Wielkiej Brytanii. Są trzy hipotezy: trafienie torpedą, wpłynięcie na minę i trzecia (najmniej prawdopodobna) - sabotaż. W necie jest sporo na ten temat.
2015-10-08 19:43:01 (10 lat temu)
do Rafał C.: I w książce Borchardta "Znaczy kapitan", poświęconej kapitanowi ż.w. Mamertowi Stankiewiczowi - ostatniemu dowódcy MS Piłsudski
2015-10-08 20:17:40 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
+1 głosów:1
do Pomuchelskopp: Niezwykłe życie. ,,Na czyje siły jest obliczone życie".
2015-10-08 20:26:42 (10 lat temu)
verbensis
+1 głosów:1
2026-06-08 15:42:30 (14 dni temu)
Wymiana.
2026-06-08 15:56:57 (14 dni temu)
Nabrzeże Francuskie
Gdynia
mar
Jest lepsze (wyraźniejsze, choć nieco mniejsze):
2026-06-08 11:16:32 (14 dni temu)
do verbensis:
Poprawiłem kontrast i jasność, teraz jest nie gorsze i bardziej autentyczne, niż dubel.
2026-06-08 15:37:01 (14 dni temu)
Szyb Lechia
Katowice
da signa
Eugeniusz S.
+1 głosów:1
Przeniosłem to kopalnia Wujek
2026-06-06 21:38:35 (16 dni temu)
do Eugeniusz S.: Dziękuję.
2026-06-06 21:52:23 (16 dni temu)
do Eugeniusz S.: Czy to będzie szyb Krakus?
2026-06-06 22:01:15 (16 dni temu)
Silnik maszyny wyciągowej wyprodukowały zakłady M-5 (Dolmel).
2026-06-06 22:36:33 (16 dni temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do da signa: Moim zdaniem to jest szyb Lechia. Wieża basztowa, dwie widoczne maszyny umieszczone nad osią szybu. Charakterystyczne okna wieży.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2026-06-08 13:09:04 (14 dni temu)
Eugeniusz S.
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Tak to są maszyny wyciągowe szybu Lechia
2026-06-08 14:30:07 (14 dni temu)
Most im. Marszałka Józefa Piłsudskiego /Białobrzegi - Falęcice/
Białobrzegi
verbensis
To raczej przygotowania do postawienia tego tymczasowego drewnianego przęsła, a wysadzane jest to co pozostało w rzece po wysadzonym przez polskich saperów przęśle żelbetowym.
2026-06-08 11:32:29 (14 dni temu)
do marjallo: Jeśli dobrze pamiętam, tak pocztówka (reprodukcja) była opisana na odwrocie.
2026-06-08 11:36:51 (14 dni temu)
do verbensis: Sprawdzę gdy wrócę do domu, ale to raczej nielogiczne aby wysadzano drewniane przęsło.
2026-06-08 11:45:07 (14 dni temu)
do verbensis: A możliwa jest jeszcze sytuacja, że to betonowe zwalone (które tam leżało) wysadzali już po rozebraniu drewnianego, wtedy miałoby to sens.
2026-06-08 11:46:56 (14 dni temu)
Myślę, że to zdjęcie: zostało wykonane w podobnym czasie. Pytanie: która datacja jest właściwa?
2026-06-08 13:57:51 (14 dni temu)
Pomnik Olgi Sipowicz "Kory"
Opole
damianpltd
Marian Molenda 1 realizacja, cos żle nalicza wykonawce, tu jest 10 realizacji
2026-06-07 16:48:30 (15 dni temu)
da signa
+1 głosów:1
do Clipo66: musi być identyczny zapis w rubryce architekt , system nie "poznaje" po nazwisku:)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-06-07 17:10:06 (15 dni temu)
Clipo66
+1 głosów:1
do da signa: Czyli samo imię i nazwisko, bez komentarza.
2026-06-08 12:22:29 (14 dni temu)
do Clipo66: Tak na marginesie. Taka ciekawostka, taka para
2026-06-08 12:39:06 (14 dni temu)
Rzeźba "Złodziej Księżyca"
Kowary
chrzan233
Co jest na tabliczce u stóp rzeźby?
2026-06-02 09:35:08 (20 dni temu)
chrzan233
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Właśnie nie wiem, zauważyłem ją na tym zdjęciu;) Daleko nie mam, spojrzę w wolnej chwili.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-06-02 09:46:49 (20 dni temu)
To pomnik złomiarza ;)
A może to waloński gwarek.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: szyk
2026-06-02 11:45:19 (20 dni temu)
To„Don Kichot”, rzeźbiarza Michała Batkiewicza, stanowiąca część jego charakterystycznego cyklu plenerowego „Małe i duże podróże”. Przedstawia ona uproszczoną, ażurową sylwetkę błędnego rycerza w hełmie, wykonaną z charakterystycznych dla artysty metalowych odlewów i elementów. Rzeźba została wyeksponowana na kowarskim deptaku w ramach czasowej wystawy plenerowej organizowanej w mieście.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2026-06-02 11:57:03 (20 dni temu)
chrzan233
+1 głosów:1
do Michał. K: Nie jestem przekonany, wspominana wcześniej tabliczka zawiera nazwisko oraz numer telefonu autora rzeźby Macieja Wokana, którego pracownia znajduje się w Szklarskiej Porębie. W ostatnich latach w ramach przeróżnych projektów wiele jego prac pojawiło się na terenie Kowar.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-06-03 00:04:11 (20 dni temu)
Mariusz Brzeziński
+1 głosów:1
do Michał. K: Księżyc i gwiazda nie były atrybutami Don Kichota.
2026-06-03 01:15:32 (20 dni temu)
Woj11
+4 głosów:4
do Mariusz Brzeziński: Rzeźba "Złodziej księżyca" tak się zwie
2026-06-03 06:49:56 (19 dni temu)
do Woj11: Dzięki, wszystko wyjaśnione. Rzeźba zyskała swój obiekt.
2026-06-08 12:14:51 (14 dni temu)
do chrzan233 : Mie wiem tylko, czy pojawiła się na stałe. Wcześniej, w ramach projektu, eksponowans była w Szklarskiej Porębie
2026-06-08 12:30:55 (14 dni temu)
chrzan233
+1 głosów:1
do Woj11: W Szklarskiej była podobna, ale inna rzeźba. Ta jest raczej na stałe.
2026-06-08 12:31:59 (14 dni temu)
Woj11
+1 głosów:1
do chrzan233 : Ok. Dzięki
2026-06-08 12:38:04 (14 dni temu)
ul. Łódzka
Kielce
cm
elot360
+1 głosów:1
Ta sygnalizacja świetna - miód. Odwiedziłem ostatnio Kielce i zwróciłem uwagę że ostało się tu dosyć sporo starych sygnalizatorów i przekrój jeżeli chodzi o standardy rodzajów czy montażu świateł jest bardzo szeroki. Cieszę się że nie trzeba jechać aż do Warszawy żeby szukać podobnych drogowych artefaktów, chyba że znacie inne miasta bliżej Katowic w których łatwo spotkać stare sygnalizatory? :P
2026-06-05 13:50:28 (17 dni temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do elot360: To w ogóle są jakieś nietypowe sygnalizatory o zielonych skorupach...
2026-06-05 16:39:50 (17 dni temu)
cm
+2 głosów:2
do elot360: "Odwiedziłem ostatnio Kielce" - a gdzie zdjęcia? Jak mawiali starożytni Rosjanie: pics or didn't happen.
2026-06-08 11:40:30 (14 dni temu)
Północna strona rynku - "Targ Łakoci"
Wrocław
vorwerk
Jazzek
+1 głosów:1
Jest to już mocno zaawansowana odbudowa. 1952 wzwyż.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: rok.
2016-06-21 11:24:19 (10 lat temu)
Po dokładnie dwóch latach mogę się pokusić o dokładniejsze datowanie, czyli 1955-56 :)
2018-06-20 12:00:01 (8 lat temu)
Nie wiem, czy to tylko na moim monitorze tak te napisy na siebie nachodzą?
2026-06-08 11:12:24 (14 dni temu)
do da signa: U mnie też.
2026-06-08 11:19:09 (14 dni temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Już jest dobrze.
2026-06-08 11:35:02 (14 dni temu)
Blok śródrynkowy
Wrocław
da signa
No i fragment pierzei północnej.
2026-06-08 11:26:54 (14 dni temu)
do ZPKSoft: Naniosłam znaczniki.
2026-06-08 11:30:38 (14 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...7677787980818283848586...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: piotrkowska 141 piotrkowska 141 uniwersytecka 2 skarżyssko milica Zamkowa 4 Kiekrz kładno Sanok Sanok grupa grupa Autosan Autosan Autosan Autosan Star 29 Star 29 Star Star Przełęcz Łupkowska sępolno 125p Kielce dworzec przemyśl przemyśl przemyśl przemyśl dorothenstrasse mural dorothenstrasse mural kasinka mała rozogi Paderewski malczewskiego 16B, Jelenia Góra