26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Komin kotłowni szpitalnej

Budowa komina kotłowni

Widok z komina

OBIEKTY - Komin kotłowni szpitalnej

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
stoik
 
ja to bym chyba narobił w gacie... mam lęk wysokości.
2014-01-21 14:11:03 (12 lat temu)
A ja chciałbym zrobić zdjęcia z tego komina :)
2014-01-21 20:05:01 (12 lat temu)
vstrone
 
Drodzy Cieszyniacy! Jest prośba, abyście zidentyfikowali tego drugiego dzielnego pana na zdjęciu (w jaśniejszym ubraniu).
2014-01-21 20:13:23 (12 lat temu)
do stoik: Miałem zaszczyt być na koronie chłodniokomina na Łagiszy (132m). Widok niesamowity. Niestety na powrót z aparatem do tej chwili brak zgody.
2014-01-22 22:50:28 (12 lat temu)
do vstrone: Mi przypomina aktora Krzysztofa Kowalewskiego :)
2014-01-22 22:45:06 (12 lat temu)
Stenek
 
do Arkadiusz K. (Arro): Jak się tam wychodzi? Po drabince wzdłuż ściany. Pewnie łatwiej wejść, niż zejść?
2014-01-23 02:41:15 (12 lat temu)
Stenek
 
do Stenek: Dla odważnych: spacer po ramieniu dźwigu:
2014-01-23 02:54:29 (12 lat temu)
do Stenek: Na stare chłodnie wchodziło się po drabince prowadzącej bezpośrednio na koronę. Było to czasochłonne i męczące. Na chłodniokominie są kilkumetrowe drabinki z pomostami. Wchodzisz kilka metrów, odpoczynek na pomoście. Tak zdobywasz "szczyt".
2014-01-23 11:10:02 (12 lat temu)
Stenek
 
do Stenek:
Gdyby to widzieli rodzice:

Spacer na wys 538 m! Hardcore, dajcie widok na cały ekran, coś nieprawdopodobnego, parę razy myślałem, że gość już jest na szczycie, ale gdzie tam, on wciąż lazł w górę dalej, jak nakręcony:
2014-01-23 03:04:53 (12 lat temu)
stoik
 
wymiata : )
2014-01-21 14:09:55 (12 lat temu)
Ekstra zdjęcie, od razu przypominają sie stare "Świetlikowe" historie m.in. z tych lat :))
2014-01-21 16:04:50 (12 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: sanok sanok sanok sanok Gryfino Gryfino teatr guliwer bugaj czemierniki Zachem bydgoszc bydgoszc Krakow Paulinska Krakow Piasek Krakow Wislna Krakow Paulinska Pilgramsdorf Krakow Dunajewskiego Pilgramsdorf grybów krużlowa plan radomia nowy sącz nowy sącz Pawia 6 Toruń Rynek kostrzyn gorzowska gliwice gliwice krużlowa rostarzewo Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny warszawa zachodnia warszawa zachodnia