| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+5 głosów:5
SUPER ! Fotopolanie inaczej ;)))
2014-05-24 15:02:10 (12 lat temu)
paulus60
 
+2 głosów:2
Sympatyczne. Widać, że Panowie ostro daliście w trąbę (znaczy w waltornię i puzon, o flecie nie wspominając). Jednym słowem - gitara! :)
2014-05-24 15:06:53 (12 lat temu)
† marian11
 
+2 głosów:2
A Czesil to trzymie ten flet jak świnia kość.
2014-05-24 15:44:13 (12 lat temu)
stoik
 
a mnie tam nie było ? 6++ ; )
2014-05-25 00:41:56 (12 lat temu)
stoik
 
...jak chodzi o wspomnienia - 7 lat w klasie gitary - Pani Mrózek, Miklewski, Staszczyszyn i lekcje u mistrza - Bronisław Firla. chodziło się. piękne wspomnienia. sorry, że przynudzam ; ) do tej pory umiem podegrać do kotleta. ( mówiliśmy na niego Majster - z całym szacunkiem ; )
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: asdfgh
2014-05-25 00:51:17 (12 lat temu)
czesil
 
:-))))
2014-05-25 20:43:42 (12 lat temu)
Strasznie żałuję, że z wami nie mogłem być. Ale miałem zaplanowany wcześniej wyjazd i niestety nie miałem jak :(
2014-05-26 14:55:23 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: I to jeszcze w naszych koszulkach - też mam taką - moja ulubiona bo duża, czarna i do tego jeszcze logo ale będziemy musieli wypuścić wersję z nowym logiem z podpisem "Ocalić od zapomnienia" zamiast "Polska na fotografii".
2014-05-24 20:39:46 (12 lat temu)
Stenek
 
do paulus60: Tak dla "muzycznej poprawności" powiem, ze waltornię, czyli inaczej róg, trzyma się tak, że lewa ręka jest na klawiszach, a prawa ........ włożona do czary głosowej; co ciekawe, ta ręka też ma wpływ na grę, a dmuchanie to czasem także wydawanie dźwięków o określonej wysokości.
Marian ma "rację", flet trzyma się obiema rękami wysuwając go nie w lewo, ale w prawo, zaś usta dotykają ustnika. Rozciąganie głównego suwaka puzonu wykonuje się jednak prawą ręką
Szkoda, że mnie tam nie było, wszakem absolwentem tej Szkoły, zrobilibyśmy mały koncert :-)
2014-05-24 21:40:09 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Też mam... czarne i granatowe ale domagają się już wymiany ;)
2014-05-24 20:45:38 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Nie ma sprawy, jak kiedyś wpadniesz to coś wymyślimy.
2014-05-24 20:45:38 (12 lat temu)
czesil
 
do 308_Banan: Szkoda, bo nie wszystkie instrumenty poszły w ruch :-)
2014-05-26 21:55:35 (12 lat temu)
Stenek
 
A co za otwór po prawej???
2015-10-09 21:15:50 (10 lat temu)
czesil
 
do Stenek: To cień aparatu.
2015-10-09 21:35:45 (10 lat temu)
Stenek
 
do czesil: Aha. Jednak wyobraźnia płata czasem niezłe figle ;))
2015-10-11 22:16:18 (10 lat temu)
Napewno Czesil bede wiedzial skad pochodza te cegly...bo ja tego nieznalazlem...
2015-10-09 08:57:44 (10 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Veti - jak tam wszedłeś? Kończyłem tą szkołę i znam budynek, ale nigdy nie trafiłem na to miejsce .... Gdzie to jest dokładnie? W tej części od miasta, czy w drugiej, tej od strony parku zamkowego? W tej pierwszej, tuż po wyjściu z tunelu, były kiedyś kubły na śmieci i nikt tam raczej nie wchodził. Wogóle jest ciekawy temat, żeby kiedyś te piwnice eksplorować, zrobić zdjęcia na FP - tylko jak to zrobić???\

PS - a, teraz juz wiem, gdziem to jest:
Ja myślalem o innym wejściu, ono jest zaraz po wyjściu z tego tunelu po prawej, na przeciwko toalet miejskich (o ile tam są jeszcze)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: colrr
2015-10-09 21:12:39 (10 lat temu)
czesil
 
do vetinari: Ja chromole takie cegły jeszcze nie widziałem!!!
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: Panie, trochę kultury!
2015-10-09 09:22:24 (10 lat temu)
czesil
 
do czesil: Musimy ją mieć :-)
2015-10-09 09:24:43 (10 lat temu)
do czesil: Dobra..ja mam mlotek i dłuto...jeścze trzeba znaleścz kogoś s odwaga i checia do pracy...:-)
2015-10-09 19:19:55 (10 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do vetinari: A gdzie Wy potem te zdobycze - które musicie mieć - składujecie? Podejrzewam, że macie jakieś tajne muzeum lub izbę pamięci, do których wstęp mają tylko mężczyźni :-))
2015-10-09 20:02:43 (10 lat temu)
czesil
 
do vetinari: To chyba szukasz mnie :-)
2015-10-09 20:10:23 (10 lat temu)
czesil
 
do vstrone: W miejscu publicznym, czyli w Muzeum.
2015-10-09 20:09:59 (10 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Nie wierzę.
2015-10-09 20:18:35 (10 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Poważnie... mają już pokaźną kolekcję.
2015-10-09 20:25:17 (10 lat temu)
vstrone
 
do czesil: A jak jest ona opisana: kolekcja Muzeum (pozyskana, wypożyczona, przekazana) przez cieszyńskich Fotopolan?
2015-10-09 20:32:20 (10 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Przekazana przez + dane osobowe.
2015-10-09 20:34:44 (10 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Dziękuję za odpowiedź - bardzo ładną.
2015-10-09 20:37:07 (10 lat temu)
czesil
 
do vstrone: A oprócz cegieł zbieramy też dachówki :-)
2015-10-09 20:44:17 (10 lat temu)
vstrone
 
do czesil: No to bardzo miło. Ja swe bardzo wczesne dzieciństwo spędziłam mieszkając naprzeciwko zacnej śląskocieszyńskiej cegielni (zlikwidowanej w 1995 r.). Wprawdzie niewiele z tego pamiętam, ale sentyment pozostał. Szczególnie do kolejki wąskotorowej.
2015-10-09 20:50:10 (10 lat temu)
czesil
 
do vstrone: :-)
2015-10-09 21:02:19 (10 lat temu)
augiasz
 
2015-10-10 07:18:46 (10 lat temu)
vstrone
 
do augiasz: Tak, to jest to :-) Znam tę stronę i często tu wracam.
2015-10-10 13:24:02 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Tak sobie śedlem..i przypadkowo ktoś pozostawil otwarte drzwy...to bylo wyzwanie..:-)
2015-10-09 08:52:26 (10 lat temu)
4 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kozińce al. Wilanowska Pisarzowice dw. południowy kłonice GAzeta GAzeta Tygodnik Ciechanowski Tygodnik Ciechanowski tannenberg łuków łuków Tygodnik Ciechanowski Tygodnik Ciechanowsk olsztyn olsztyn wisła wisła łęba łęba Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk Elbląg 1945 Elbląg 1945 Tygodnik Ciechanowsk boguchwała elblag elblag Będzin Będzin Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk