26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Nowy Nikiszowiec
Obiekty w okolicy
Gospodarcza 68 - 84
66
m
Katowice
Gospodarcza 48 - 66
71
m
Katowice
Gospodarcza 24 - 46
82
m
Katowice
Most podsadzkowy KWK Wieczorek
309
m
Katowice
Szyb Poniatowski
513
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Nowy Nikiszowiec

Zbudowano: 2019
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
+1 głosów:1
Okolica płaska jak stół więc te różnice poziomów to chyba z powodu garaży?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2021-09-09 21:59:06 (4 lata temu)
Piotr Tabaczyński
 
+1 głosów:1
do mamik: Te wiadomości to z kąt ? czyżby z kątowni?
2021-09-12 18:17:07 (4 lata temu)
mamik
 
+4 głosów:4
do Piotr Tabaczyński: Nie wiadomości ale pytanie.
2021-09-12 18:44:03 (4 lata temu)
Piotr Tabaczyński
 
+1 głosów:1
do mamik: Okolica plaska,..... to nie pytanie
2021-09-12 19:19:29 (4 lata temu)
mamik
 
do Piotr Tabaczyński: Wygląda na płaską, czyżby nie była?
2021-09-12 19:52:53 (4 lata temu)
do mamik: Nie kapuje jak widzisz płaska
2021-09-12 19:55:06 (4 lata temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Piotr Tabaczyński: Tak tu wygląda ale skoro nie jest, to co innego i różnice poziomów są uzasadnione.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2021-09-12 20:02:02 (4 lata temu)
ireneusz1966
 
+2 głosów:2
Ale pustynia
2021-09-09 20:40:53 (4 lata temu)
Współczuję psom i kotom, które będą musiały po tym chodzić w lecie przy 30 stopniach. Patodeweloperka wersja Katowice
2021-09-10 00:12:08 (4 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do ireneusz1966: To jest tragedia. jak ludzie się na coś takiego zgadzają i na dodatek na następnych 30 lat kredytu.
2021-09-09 20:59:22 (4 lata temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Desperado: To jest to modelowe osiedle na wynajem od państwa.
2021-09-09 22:01:49 (4 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Milena Sontowska: To nie jest deweloperka, a tym bardziej "pato". Osiedle zostało wybudowane w systemie TBS -Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Nie ma więc kredytów na 30 lat, jest natomiast wpisowa kaucja i dość wysoki czynsz (z opłatą eksploatacyjną ok. 30 zł/m2).
Jest ok. 500 mieszkań i ponad 2,1 tys. chętnych.
Projekt został nominowany do nagrody Komisji Europejskiej i Fundacji Miesa van der Rohe.
Osiedle stoi w zasadzie w lesie.
2021-09-10 08:15:10 (4 lata temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do fantom: To nie jest TBS, zajrzyj na link, który podałem wyżej. Na osiedlu jest trochę zieleni i w całości nie wygląda tak źle ale ten plac jest koszmarny i żadne nominacje tego nie zmienią.
2021-09-10 08:25:09 (4 lata temu)
fantom
 
do mamik: Jak zwał, tak zwał. Zasady zamieszkania są prawie takie same jak w TBS-ie.
2021-09-10 08:31:19 (4 lata temu)
Ełk•Lyck Fotomuzeum
 
+1 głosów:1
do fantom: Nawet jeśli to by był TBS, nie zmienia faktu, że to jest patodeweloperka.
2021-09-10 11:34:19 (4 lata temu)
fantom
 
do Ełk•Lyck Fotomuzeum: Każde osiedle możesz tak nazwać. Wolny rynek jest, więc jeśli nie podoba się - nie mieszkasz. Proste.
2021-09-10 11:38:09 (4 lata temu)
do fantom: Ale tu chyba nie o "niemieszkanie" chodzi, tylko o koncept. O tym była mowa :)
2021-09-10 11:45:47 (4 lata temu)
do fantom: Nie, to nie jest proste. Mówienie o wolnym rynku w aspekcie ograniczonych dóbr jakim jest przestrzeń pod zabudowę to niezrozumienie jak takie podejście tworzy wiele problemów.
2021-09-10 11:46:11 (4 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Ełk•Lyck Fotomuzeum: Znam wiele przykładów gdzie stworzono dużo więcej, dużo większych problemów. Tutaj jedynie nadużyto (być może?) iloci kostki brukowej na jednym z kwartałów. Samo osiedle, poza tym że jest na obrzeżach miasta, to jest prawie wewnątrz terenów zielonych więc podejrzewam że deficyt zieleni tam nie występuje.
2021-09-10 12:04:14 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Nowy Nikiszowiec - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Zachem bydgoszc bydgoszc Krakow Paulinska Krakow Piasek Krakow Wislna Krakow Paulinska Pilgramsdorf Krakow Dunajewskiego Pilgramsdorf grybów krużlowa plan radomia nowy sącz nowy sącz Pawia 6 Toruń Rynek kostrzyn gorzowska gliwice gliwice krużlowa rostarzewo Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny warszawa zachodnia warszawa zachodnia Drzewica fabryczna obóz pracy szkolna kraków, bydgoska kraków, bydgoska libusza Łomża muzeum Rawicz Sarnowa