26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Karolew

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Obszar nr 32 Karolew.
Tory PKP – Al. Waltera-Janke – Al. Bandurskiego – Kusocińskiego – Retkińska – wsch. granica Ogrodu Botanicznego – Krzemieniecka – tory PKP.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...78910111213...2122następna
blaggio.
 
+1 głosów:1
Raczej nie ma wątpliwości, że to ten :)
2017-02-05 15:52:26 (9 lat temu)
zeto
 
+1 głosów:1
Autor zdjęcia: Michał Daszewski.
2017-02-05 18:01:50 (9 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
Ten fragment, to ogród japoński, chyba jeszcze ledwie co urządzony. Tu też widać, że zabytkowa aleja lipowa brała początek przy samym skrzyżowaniu Krzemienieckiej z Konstantynowską (w wersji przed przebudową).
2017-02-24 18:16:52 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
Ile osób można tak zasłonić ? ;-)
2017-05-09 15:10:44 (9 lat temu)
To jest prawdopodobnie wschodni wiadukt nad ul. Karolewską przy Dworcu Kaliskim.
2017-06-03 00:25:12 (9 lat temu)
Przypisałem oba zdjęcia.
2017-06-03 00:29:22 (9 lat temu)
do blaggio.: Dzięki..
2017-06-03 07:18:09 (9 lat temu)
augiasz
 
Zbyt szerokie datowanie. To początek okupacji, bo następnie zakryto napis ŁÓDŹ-KAL. tablicą z nazwą niemiecką. Podobnie w dodanym wycinku.
2017-06-04 12:46:22 (9 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do augiasz: Nie zwróciłem uwagi, dzięki!
2017-06-04 12:55:42 (9 lat temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
A nie jest to czasem ten pawilon ze zdjęcia w trochę innym parku? :)
2017-08-26 19:41:14 (8 lat temu)
zeto
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Jak najoczywiściej, choć i tu i tam to park im. Marszałka J. P. :)) Poprawiam.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2017-08-27 00:18:13 (8 lat temu)
Wóek dla Tereski :)
2017-10-18 18:44:43 (8 lat temu)
mar
 
Baaaaardzo woooolno :(
2017-10-18 19:14:13 (8 lat temu)
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Wypada nam chyba tylko czekać.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2017-10-18 19:16:10 (8 lat temu)
do Marek W : Mam do Ciebie pytanie. Czy u Ciebie też chodzi teraz strona jak wyścigowy żółw ? :)
2017-10-18 18:59:56 (8 lat temu)
TW40
 
do Marek W : Świetny! Trochę uwstaczniony model jak na l. 40.
2017-10-19 10:49:07 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Desperado: U mnie tak :(
2017-10-18 19:04:13 (8 lat temu)
Dana
 
do Desperado: Coś się chyba dzieje, bo u mnie też cały dzień marnie :(
2017-10-18 19:04:36 (8 lat temu)
do Desperado: Cały dzień nie było w ogóle dostępu, teraz tragedia...czekam aż otworzą się komentarze, zdjęcia nawet 20 sekund, w ogóle nic nie chodzi płynnie!
2017-10-18 19:08:39 (8 lat temu)
do Desperado: Tak. Słabo chodzi. Mam nadzieję, że nie jest to test na nasza cierpliwość.
2017-10-18 19:10:49 (8 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do Marek W : Nie wiem jak wy, ale ja jestem ścześliwy źe wogule coś "dziala"..Nie myślalem źe jestem tak uzaleźniony...wczoraj juź nie mal rozgryzalem ekran i klawiature. Dziekuje ta droga naszemu zespolu technicznemu za szypka naprawe i tym dodania naszemu "światu" sens i radoche....:-)
2017-10-19 10:54:55 (8 lat temu)
do Desperado: Jak wymiana dysku to trzeba czekać. Trudno, co robić :)
2017-10-19 07:58:14 (8 lat temu)
do YouPiter: Sprawdzimy czy to nie wina kabla, jeżeli nie to wymienimy dysk w weekend - na tym dysku jest tylko system operacyjny, bez baz danych, zdjęć itd....
2017-10-19 09:47:37 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-10-19 10:37:43 (8 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Można operacyjny wrzucić w wysokości 1TB , taki SSD to już tylko 6 pack piwa, nie tak jak kilka lat temu kiedy był w cenie porszawki
2017-10-19 10:37:46 (8 lat temu)
do esski : Wystarczy kilkanaście GB na system operacyjny :) Miał się znaleźć na dyskach 2x3TB które przyleciały z Chicago ale ponoć były jakieś problemy z bootowaniem systemu.
2017-10-19 11:16:55 (8 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Może.. nowy motherboard.. plus SSD.. i fruwać będzie jak ta lala.. Kto ma , ten wie co piszę
2017-10-19 11:54:20 (8 lat temu)
augiasz
 
do esski : Zaiste!
2017-10-19 17:01:27 (8 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
Do Kuby: Wreszcie mamy zdjęcie, na którym widać wejście od strony wschodniej do przejścia pod torami :)
2017-11-01 18:54:12 (8 lat temu)
Esen3
 
Datowanie zdecydowanie w dół. 21.7.1961r otwarto budowaną na zdjęciu linię tramwajową.
2018-01-25 14:56:57 (8 lat temu)
zeto
 
do Esen3: 1957-60 - tak może być/
2018-01-25 23:40:21 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
219 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
SIM Karolew - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy SIM Karolew
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków