| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
ul. Beskidzka
ul. Bracka
ul. Bystrzycka
ul. Chryzantem
ul. Doły
ul. Drwęcka
ul. Harcerska
ul. Libelta Karola
ul. Łomnicka
ul. Nowopolska
ul. Oświatowa
ul. Palki Grzegorza
ul. Pankiewicza
ul. Popularna
ul. Produkcyjna
ul. Setna
ul. Smutna
ul. Sporna
ul. Strykowska
ul. Ściegiennego
ul. Telefoniczna
ul. Wojska Polskiego
ul. Zmienna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

SIM Doły

Zdrowie
Zieleń
Sport
Budowle
Inne
 
Religia
Edukacja
Transport
Kultura
Obszar nr 56 Doły.
Granica dzielnic Bałuty/Śródmieście – Strykowska – Sporna – Zagajnikowa – Bracka – Zmienna - granica dzielnic Bałuty/Śródmieście.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...67891011121314następna
Kriss
 
super !!! jakże inaczej to wygląda dzisiaj
2010-12-30 12:33:15 (15 lat temu)
WW
 
Ajaj, w zasadzie to wszystkie zdjęcia ze Strykowskiej wypadałoby niestety przepisać pod al. Palki, choć nie popieram tego nazewnictwa.
2012-01-21 21:15:01 (14 lat temu)
bolo1910
 
+1 głosów:1
Wojska Polskiego (29-41?) tuż za Franciszkańską.
2012-01-20 20:15:31 (14 lat temu)
WW
 
do bolo1910: Jak Bolo tak mówi, to tak musi być.
2012-01-20 20:21:10 (14 lat temu)
do bolo1910: Ooo! Udało mi się zalogować, więc poprawię na 27-41.
2012-01-20 21:37:42 (14 lat temu)
Na starej focie skrzyżowanie widać, a na współczesnej nie :(
2011-11-04 08:24:54 (14 lat temu)
Zamiast składać 2 zdjęcia i w efekcie jedno z nich dodawać drugi raz, lepiej dodać samo współczesne i skorzystać z opcji porównania. Dla Ciebie mniej roboty, dla oglądającego wygodnej się przegląda. A swoją drogą dolne zdjęcie powinno być przed skrzyżowaniem
2011-11-04 09:01:16 (14 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: Dokładnie tak. Na dodatek górne zdjęcie fatalnej jakości, mimo, że dodałeś je wcześniej osobno w znacznie lepszej. Ja bym proponował usunąć to i po prostu wrzucić samo dolne, tym bardziej że na porównanie to się nie kwalifikuje (inny punkt widzenia).
2011-11-04 10:10:55 (14 lat temu)
WW
 
Dobrze widać bieda-zabudowę ulicy Brzeskiej, myślę że można przypisać.
2011-11-17 23:33:10 (14 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
Niezwykle trafna nazwa dla ulicy prowadzącej do cmentarza. A swoja drogą obiekt już był, więc zmieniłem przypisanie.
2012-02-10 12:58:46 (14 lat temu)
mar
 
Tu jest fajna ulica prowadząca na cmentarz
2012-02-10 13:02:32 (14 lat temu)
WW
 
To jest widok od ulicy Brackiej, zmieniam przypisanie.
2012-02-23 20:08:04 (14 lat temu)
zeto
 
Jakby tak tą latarnię na pierwszym planie wyszopować, to byłoby całkiem inaczej. Jest chyba gdzieś na FP specjalista...
2012-04-12 21:37:46 (14 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:2
do zeto: Ja się nie podejmę - za dużo roboty
2012-04-13 14:16:07 (14 lat temu)
mar
 
+4 głosów:4
do zeto: Ale ta latarnia tam jest. Ma być dokument.
2012-04-13 14:21:36 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+5 głosów:5
do zeto: To nie są zdjęcia na konkurs tylko mają ukazywać rzeczywistość.
2012-04-13 14:23:52 (14 lat temu)
skrzypa
 
Jakby co to wyszopowałem, nie podmienię jednak bez zgody autora
2012-04-13 16:03:46 (14 lat temu)
Andrzej G
 
+3 głosów:3
Rozumiem, że szopować można, aby poprawić efekt np. nieostrego zdjęcia lub krzywego kadru, ale nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem, jak można tak naginać rzeczywistość (właściwie ją przeinaczać), aby wycinać coś co istnieje w rzeczywistości. Robiąc tak dalej dojdziemy do sytuacji, że ktoś za chwilę będzie wycinał (o przepraszam poprawiał delikatnie) np. dworzec centralny w Warszawie, bo wtedy lepiej będzie widać Pałac Kultury i Nauki.
2012-04-13 18:48:46 (14 lat temu)
zeto
 
+2 głosów:2
Widzę, że opowiadanie dowcipów z poważną twarzą zupełnie mi nie wychodzi. Gdybym mógł walnął bym sobie minusa. Informuję zatem, że to jednak miał być dowcip na kanwie niedawnego szopowania właśnie latarni. Idę popatrzeć na jakiś kabaret w TV, trochę się podciągnę... mea culpa...
2012-04-13 20:47:05 (14 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
do zeto: Nie przejmuj się zeto, ja też niedawno zadałem pytanie pod jednym ze zdjęc z fragmentem ekranu "czy to cenzura" i efekt był taki sam. Ale żebyś nie myślał, że nikt nie łapie takich dowcipów to rzuc okiem na moją ocenę ;)
2012-04-13 20:54:36 (14 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
Lepiej popatrzcie tutaj !!
2012-04-13 20:58:42 (14 lat temu)
do skrzypa: Skoro tamta pójdzie wek, to tu napiszę, takie znikanki były charakterystyczne także w czasach stalinowskich tyle, że dotyczyły osób. Na oficjalnych zdjęciach z uroczystości państwowych po jakimś czasie znikały różne osoby. Pewnie jak zwykle faktycznym wynalazcą фотошопa był znany radziecki informatyk Fotoszopow ;)
2012-04-13 21:04:06 (14 lat temu)
skrzypa
 
Jakby nie było czasami bardzo przydatna rzecz. Zrobiłem to w pośpiechu i dosyć niechlujnie lecz gdybym miał wolną godzinkę było by perfetto :)
2012-04-13 21:14:19 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Kuba, precz to idzie się weg (od niem. Weg - droga), a trafia nas szlag, zamiast szlak....:)
2012-04-13 21:16:16 (14 lat temu)
skrzypa
 
do Danuta B.: Przyznaję się bez bicia to ja pierwszy wyleciałem z tym "wekiem" :)
2012-04-13 21:18:30 (14 lat temu)
do skrzypa: A to nie miało iść do weka, znaczy do ukiszenia? czyli do wyrzucenia?
2012-04-13 21:31:28 (14 lat temu)
skrzypa
 
do Wiesław Smyk: Nie, tamto pójdzie ale do wega nie do weka :)
2012-04-13 21:37:40 (14 lat temu)
do skrzypa: Na biało-zielonych duwagach i hali za nimi widać gołym okiem, że coś było majstrowane
2012-04-13 22:37:09 (14 lat temu)
do skrzypa: Tego już niedoczytałem
2012-04-13 22:37:49 (14 lat temu)
WW
 
Rzeczywiście rzadki rodzaj, bo to jest klasyczny typ oficynowy, który ustawiono jako budynek frontowy. Mało fortunny pomysł.
2012-05-20 21:12:41 (14 lat temu)
WW
 
Ja bym powiedział, że to jest typ willi z l. 30., budynek jest wolnostojący.
2012-05-20 21:11:26 (14 lat temu)
WW
 
Czy tam adres aby nie jaśnieje na płocie?
2012-05-24 17:36:14 (14 lat temu)
do WW: O rzeczywiście. Pozostaje pytanie czy to Hetmańska czy Janowska
2012-05-25 07:51:40 (14 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: Jest takie skrzyżowanie Hetmańska-Janowska?
2012-05-25 09:56:03 (14 lat temu)
do WW: Mapa Modgik podaje, że ta ulica co tu odchodzi od Hetmańskie to Janowska
2012-05-25 10:34:55 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
132 Dyskusji (ostatnia 14 lat temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Doły
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Piaseczyńska Mietków jelenia góra leśna kielce jagiellońska 42 kielce jagiellońska 42 jelenia góra łabska 7 jelenia góra łabska sopot grunwaldzka sopot grunwaldzka cieplice łabska sopot sopot sopot sopot radomski czerwiec 76 jelenia góra jelenia góra jelenia góra jelenia góra jelenia gra Mietków rurki z kremem zaręba zaręba Biskupa Tomasza 16 ursynów północny popowice grajewo Halinów jeziorsko Bydgoszcz Bydgoszcz ołyka kwk makoszowy bydgoszcz