26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Ulica Batalionów Chłopskich

Budowa centrum przesiadkowego "Opole Wschodnie"

OBIEKTY - Ulica Batalionów Chłopskich

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Batalionów Chłopskich

Dawniej: Adolf Hitler Strasse, Nysy Łużyckiej
Ulica Batalionów Chlopskich to dawny odcinek ul. Nysy Łużyckiej, pomiędzy drogą krajową nr 4 (E-40) a skrzyżowaniem z ul. Oleską. Nową nazwę nadano uchwałą Rady Miasta z 28 listopada 1996 r.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456następna
vetinari
 
+1 głosów:1
Dodalem do przedmiotów
2022-03-15 00:35:25 (4 lata temu)
nyskadolniak
 
+4 głosów:4
W 1967 wprowadzono nowe logo CPN. Nawet biorąc rok czy dwa poprawki na usunięcie starego logo z tynku, to nie może być później niż 68/9.
2023-10-22 21:43:54 (2 lata temu)
I to w pięknej zimowej szacie.
2020-02-07 22:35:10 (6 lat temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
I tu stare logo CPN na neonie i starszym dystrybutorze. Ale nowy dystrybutor to najwcześniej 1969-ty. Postawiłbym na datowanie w tym właśnie roku.
2023-10-22 21:50:41 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+3 głosów:3
Dość wiekowe te dystrybutory- myślę, że to jeszcze lata 60-te.
2024-08-16 16:22:25 (rok temu)
foxi
 
2025-01-24 13:38:48 (rok temu)
Clipo66
 
Wjeżdżając na ścieżkę rowerową na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Ozimskiej, trzymając się prawej strony bez problemu dostajemy się obok stadionu Odry w kierunku ulicy Luboszyckiej, cały czas jadąc ścieżką rowerową. Minus tej trasy jest taki że na krótkim odcinku czeka nas 5 skrzyżowań ze światłami, co powoduje oczekiwanie od 5 do 10 minut w zależności od szczęścia jakie mamy, to eliminuje tą trasę do polecenia.
2022-03-24 10:04:49 (4 lata temu)
To jest po prostu doskonałe. Aby z Oleskiej skręcić w stronę Ronda, należy najpierw pojechać w stronę Plebiscytowej. I to koniecznie z lewego pasa. Dlaczego ? Bo gdy pojedziemy z prawego, to przegapimy spacjalnie zbudowany pas do zawracania (!!!) w stronę Zaodrza :)) Matko. 12 miesięczny poslizg, wydane jedynie 138 miliony i taki wstyd, że powinni się z niego podpalić. Aby pojechać w lewo, jedziemy w prawo na pas do zawracania :)))) @#(&%$()*
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2022-01-06 17:34:35 (4 lata temu)
foxi
 
do Desperado: Taka estakada w lewo i po sprawie -
2022-01-06 18:38:09 (4 lata temu)
Gandalf
 
Prawy pas tunelu przeznaczony jest dla ruchu ogólnego, lewy dla autobusów i taxi, podobnie jest na estakadzie na którą wjazd widać po lewej stronie zdjęcia.
2022-01-03 18:15:28 (4 lata temu)
Jacek S
 
do Gandalf: Ciekawe, które linie autobusowe będą tranzytem omijać to nowe centrum przesiadkowe, bo jak nie będzie takich to dla kogo te buspasy.
2022-01-03 21:23:05 (4 lata temu)
do Jacek S: Wszystkie. Chyba ani jedna linia nie zatrzymuje się na "centrum". A buspasy ? Podobno sa potrzebne dla kasy z Unii.
2022-01-03 21:47:18 (4 lata temu)
foxi
 
Tory bobslejowe lub saneczkowe zimową porą ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2022-01-04 10:15:55 (4 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Otwarto trasę 31.Xii a już 02.01 pasy na przejściu są wytarte.
2022-01-04 20:13:55 (4 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Po rocznym poślizgu, cztery miesiące po uroczystym otwarciu - będzie znowu zamknięte. Zerwać asfalt, wypoziomować studzienki, ułożyć asfalt. W PRL mówiło się, że życie przerosło kabaret. Czyżby PRL był jednak wiecznie żywy ?
2022-04-11 16:31:02 (4 lata temu)
Clipo66
 
Wysoka jakość !
2022-03-11 13:36:47 (4 lata temu)
do Clipo66: senkju - staram się ;)
2022-03-11 15:16:21 (4 lata temu)
deriush
 
do Piotr Kostuś: Nie ujmując niczego autorowi i jego umiejętnościom, ale Hasselblad robi robotę :)
2022-03-29 20:02:55 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
57 Dyskusji (ostatnia rok temu)
1947
-
1967
1947
-
1971
1965
-
2006
1970
-
2015
2007
-
2015
2016
-
2017
2016
-
2018
2017
-
2018
2018
-
2019
2018
-
2019
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego