| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Ulica Batalionów Chłopskich

Budowa centrum przesiadkowego "Opole Wschodnie"

OBIEKTY - Ulica Batalionów Chłopskich

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Batalionów Chłopskich

Dawniej: Adolf Hitler Strasse, Nysy Łużyckiej
Ulica Batalionów Chlopskich to dawny odcinek ul. Nysy Łużyckiej, pomiędzy drogą krajową nr 4 (E-40) a skrzyżowaniem z ul. Oleską. Nową nazwę nadano uchwałą Rady Miasta z 28 listopada 1996 r.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456następna
Gandalf
 
Chyba już pora przypisać do właściwego obiektu. Wszyscy opolanie już chyba zdjęcie obejrzeli i nie będzie odpowiedzi co to za meduza.
2018-12-18 17:19:40 (7 lat temu)
foxi
 
2020-02-16 11:48:02 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do Gandalf: Gdyby nie podpowiedź to bym nie zgadła ;-)
2018-12-18 17:22:47 (7 lat temu)
Gandalf
 
do ZPKSoft: Nie dziwię się. Kino znajduje się w takim miejscu, że nikt turystów a i większość opolan tam nie zagląda.
2018-12-18 17:56:57 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Gandalf: Ciekawe więc jak zapełniają salę ?
2018-12-18 17:58:47 (7 lat temu)
Gandalf
 
do ZPKSoft: Kino jest niewielkie, kameralne, ma specyficzny repertuar: i zapewne grono stałych bywalców.
2018-12-18 18:05:54 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Nie mają problemów. W Opolu wszystko jest w centrum oprócz Wójtowej Wsi i nowych dzielnic :)
2018-12-18 18:29:16 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Desperado: Eeee, zmyślasz. Parę razy przejeżdżałam przez Opole i ciągnęło się prawie tak dłuuugo jak mój Gęsiniec ;-)
2018-12-18 19:47:06 (7 lat temu)
foxi
 
do ZPKSoft: Większe od Paryża ;-)
2018-12-19 15:38:46 (7 lat temu)
foxi
 
JEST NOWY TERMIN UKOŃCZENIA INWESTYCJI -
2020-05-20 11:07:10 (6 lat temu)
Dość że mają obsuwę to jeszcze nie są w stanie podać daty zakończenia inwestycji.
2020-03-22 16:56:28 (6 lat temu)
Bardzo interesujące miejsce,w normalnym państwie zaproszono by i zezwolono na pracę archeologom,z lewej w prawą stronę przebiegała niegdyś droga,wcześniej trakt prowadzący od dzisiejszej Ozimskiej do Luboszyckiej i dalej na Czarnowąsy bądż przez Luboszyce w kierunku na Kalisz i dalej,droga która omijała miasto lub była skrótem,w tej ziemi są artefakty które przepadną na co najmniej stulecia albo i na zawsze gdyż taka jest teraz polityka władz miasta,to samo spotkało fosę miejską obok Solarisa.
2020-04-26 14:30:21 (6 lat temu)
Tak się zastanawiam, czy ten przekop to jeszcze "budowa centrum przesiadkowego" czy już "przebudowa skrzyżowania Oleska- itd" ?
2020-04-26 20:23:17 (6 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: "przebudowa skrzyżowania Oleska- itd" wchodzi w zakres prac ujętych w inwestycji o nazwie "Budowa centrum przesiadkowego itd" ;-)
2020-04-26 21:15:20 (6 lat temu)
Nadal nie rozumiem po co koło dworca kolejowego, na którym zatrzymują się trzy pociągi dziennie, mini dworzec autobusowy ? I to pociągi w których siedzi średnio 15 osób.
2020-04-28 10:37:19 (6 lat temu)
Ponieważ władze Opola od ponad 20 lat stawiają na studentów i tylko to się liczy,największym przykładem tego jest komunikacja miejska,takie linie jak 25,15 czy szczególnie 7 to linie stworzone pod przewozy studenckie,spójrzcie co się dzieje obecnie,praktycznie nie ma tych lini, jedna 25 i jedna 7 to granda i tak jest w każdy wolny okres od nauki,trzeba być niezłej klasy kretynem,delikatnie pisząc żeby trzymać się takich zasad,czyż w wakacje,ferie czy też w okresach świąt przeciętni ludzie nie pracują? Tak właśnie wygląda Opole i tworzą dziwną utopię z tym centrum przesiadkowym gdzie uwaga zostanie przesunięte większość lini autobusowych począwszy od 11,zdegradowanej 15stki poprzez nowo planowane 27 i 31 tu także będzie zajeżdżać 3 i 7 a i zapewne 18,totalna głupota wrzucać wszystko w to jedno miejsce gdzie wysiadając z 3 szybciej dojdziesz do Solarisa niż objedziesz z powrotem poprzez Chabry,policzcie też koszty paliwa rocznie przez te wjazdy,zwykła głupota a tymczasem pod dworzec główny w Opolu nie ma żadnego autobusu który by tam zajeżdżał bądż tam zaczynał trasę.Znajdżcie drugie tej wielkości miasto gdzie z dworca kolejowego trzeba iść taki kawał do komunikacji. Wymysły rajców miejskich byle im było wygodnie i za co brać wielkie nagrody !!!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2020-04-28 14:18:32 (6 lat temu)
Clipo66
 
Końca nie widać.
2020-07-05 12:23:42 (5 lat temu)
foxi
 
Zaawansowanie oceniam już na 35 % ;-)
2020-07-05 12:37:01 (5 lat temu)
Gandalf
 
To już moje 50. zdjęcie dokumentujące tą inwestycję, mam nadzieję że za bardzo nie przynudzam ;-)
2020-09-03 13:52:08 (5 lat temu)
Kiedyś nazywano to urządzenie młotem wibracyjny albo kafarem a dziś prosto palownica.
2020-09-04 10:44:54 (5 lat temu)
do OPPELN1945: Może jestem w błędzie ale wymienione przez Ciebie młot wibracyjny, kafar czy palownica to różne urządzenia chociaż wyglądają podobnie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisek
2020-09-04 11:00:43 (5 lat temu)
Gandalf
 
do Wincenty Miros: Maszyna na zdjęcia to specjalistyczna wiertnica (palownica) firmy Liebherr, model/typ 24, z młotem wibracyjnym i kafarem ma ona rzeczywiście niewiele wspólnego ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2020-09-05 15:38:42 (5 lat temu)
Clipo66
 
Ciekawe jak wyjdzie im to wciskanie.
2020-09-19 15:09:19 (5 lat temu)
Gandalf
 
do Clipo66: Wyjdzie bokiem ... oczywiście bokiem nasypu ;-)
2020-09-19 20:15:46 (5 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
Podane źródło zdjęcia jest nieprawdziwe, to nie są materiały inwestora.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopis
2020-11-04 12:07:06 (5 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
To współczesne zdjęcie autorskie, wypadało by więc też podać autora, a także poprawić błędne przypisanie zdjęcia, to nie jest V dzielnica.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2020-11-04 12:35:19 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
57 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Ulica Batalionów Chłopskich - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: wrocław wrocław Zabrze, Lenartowicza KOLUMNA ZYGMUNTA dąbrówno panewnicka stare bogaczowice Ustka Ustka strzelin rynek warszawa warszawa niechcice bytom bytom kadzielnia kadzielnia Pszczyna Pszczyna kadzielnia kadzielnia Tygodnik Ciechanowski kolberg kolberg Tygodnik Ciechanowski kadzielnia kadzielnia Tygodnik Ciechanowski skoczów wrocław wrocław libiąż oświęcim 1939 oświęcim oświęcim