| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (45)
Obiekty w okolicy
Reymonta 18
27
m
Opole
Reymonta 39
33
m
Opole
Reymonta 14 - Damrota 7
34
m
Opole
Reymonta 37
49
m
Opole
Damrota 10a
62
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
foxi
 
+1 głosów:1
Wózek dla Tereski ;-)
2018-03-24 12:49:39 (8 lat temu)
foxi
 
Leszek Biały na FB pisze tak: "Po odbudowie, był to budynek dyrekcji Opolskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Miejskiego ( Mieszkaniowego ? )"
2018-03-31 14:53:26 (8 lat temu)
foxi
 
Mariusz Patelski via FB - Pierwszy dom kultury mieścił się w budynku u zbiegu ulic obecnie Reymonta i Damrota (ta gdzie dzisiaj związki zawodowe). Tutaj najprawdopodobniej odbyło się pierwsze powojenne przedstawienie teatralne ("Zemsta" Fredry) sala w Formsie była jeszcze zniszczona.
2018-10-30 09:30:17 (7 lat temu)
TW40
 
do foxi: Malutki ale jest ;-)...
2018-03-24 21:54:43 (8 lat temu)
Gandalf
 
do foxi: Przedstawienie "Zemsty" odbyło się 7.10.1945 r. Jednak moje źródło informuje że: "Tak ożyła polska scena w wyzwolonym Opolu, znajdując swoją siedzibę w prowizorycznym gmachu przy ul. 24 Marca."
2018-10-30 12:20:29 (7 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
Odnoszę wrażenie że zdjęcie jest rozciągnięte, zbyt szerokie. W porównaniu z tym zdjęciem: postacie osób na portalu tamtego są zdecydowanie "szczuplejsze".
2018-07-30 14:24:52 (7 lat temu)
do Gandalf: To są inne wejścia.
2018-07-30 20:50:14 (7 lat temu)
Gandalf
 
do Neo[EZN]: Oczywiście nie twierdzę inaczej, jednak są w tym samym budynku i można przyjąć, że oba portale wykonał ten sam autor (Myrtek ?) więc postacie na obu portalach powinny mieć chyba podobne proporcje ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2018-07-30 21:04:59 (7 lat temu)
Niko
 
+1 głosów:1
do Gandalf: Zdjęcie odpowiada pogodzie w Opolu..Rozpłynęło mi się w komputerze. Postaram się je poprawić :)
2018-07-30 21:19:47 (7 lat temu)
Gandalf
 
do Niko: No teraz to co innego :)
2018-07-30 21:23:26 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: katowice dom prasy śląskiej klimkówka Błatnia Glogow Glogow ulica 4 budynek szkoły wiadukt trzebnica hilgi pałac tyszkiewiczów rymanów-zdrój SUPRAŚL chemia pawiilon Zmigrod Zmigrod Legnicka 24 Hel poręby kupieńskie Hel GRAJCAREK GRAJCAREK Borowskiego 21, Gorzów Strumykowy zakątek Nalewki dalmierz handel uliczny wigierski park wasilczyki Strumykowa 28 tartak płociczno wigry pszczyna pszczyna czarna sędziszowska długi targ tramwaje