26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Barlickiego Norberta
1
3
2
2a
4
5
5
6
7
9
13
15
17
21

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Barlickiego Norberta

Dawniej: Linden Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...2324następna
foxi
 
Czy to Rena Rolska ?
2017-03-11 19:35:26 (9 lat temu)
Podmiana.
2019-06-13 12:06:26 (7 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
I Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, na scenie: Hanna Konieczna z piosenką "Jeśli chcesz". Piosenkarce akompaniuje m.in. zespół Czerwono-Czarni
2026-01-20 14:05:20 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Alibabki i chyba Marek Grechuta.
2019-04-03 20:20:59 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
To był pierwszy Festiwal Opolski który jako dziecko świadomie oglądałem i zapamiętałem...jak doszedł do mnie internet w 2008 roku, to było nie lada przeżycie, kiedy mogłem sobie na YouTubie zobaczyć materiał TVP zarejestrowany wtedy w całości.
2019-04-03 20:23:49 (7 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Datowanie do uściślenia 1974-06-26.
2026-05-24 08:51:12 (miesiąc temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: A ja przegladając stare festiwale zwracam uwagę na scenografię. W tamtych latach a także później miała zawsze jakiś przekaz. Jakąś myśl. Ideę. Dzisiaj tylko wielkie ekrany, migające obrazy i muzyka z playbacku. Czyli macdonalizacji życia ciąg dalszy. I inne wspomnienie :) Widoczne tu kolumny Dynacord były własnością amfiteatru i używaliśmy ich jeszcze w połowie lat 80. To był świetny sprzęt. Podobno w roku 1990, w czasie przełomu, cały sprzęt zniknął bez śladu. Nie miał kto przypilnować.
2019-04-03 20:31:43 (7 lat temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
2025-01-30 22:08:29 (rok temu)
do verbensis: Ja bym z tym "lepszy" dyskutował :)
2025-01-30 22:09:42 (rok temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do Desperado: Jak dla mnie i ostrzejsze, i ciut większe...
2025-01-30 22:16:33 (rok temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
2025-01-30 22:06:32 (rok temu)
Gandalf
 
O jakiej sali koncertowej piszesz bo nie nadążam ?
2024-11-15 19:18:49 (rok temu)
do Gandalf: Tam stała potem taka sala do narad, wystaw, czasami wydarzeń muzycznych. Nie wiedziałem jak to nazwać.
2024-11-15 19:22:40 (rok temu)
do Gandalf: Alpe masz rację, to nie najlepiej brzmiało. A sala i tak nie była do końca tarasu.
2024-11-15 19:25:03 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Mnie się wydaje, że tu już nie ma zamku a jeszcze nie ma Rejencji.
2024-11-20 17:43:39 (rok temu)
Gandalf
 
do Desperado: Faktycznie, nie ma.
2024-11-20 17:49:26 (rok temu)
foxi
 
+1 głosów:1
do foxi: Dzieki.
2025-02-14 11:04:12 (rok temu)
Woj11
 
Czerwiec 1979
2025-03-07 10:36:19 (rok temu)
foxi
 
do Woj11: Dziękuję ;-)
2025-03-07 15:05:41 (rok temu)
To wygląda jak grupa kolarzy na ul. Barlickiego, z lewej fragment "zum Eiskeller"
2025-05-15 22:43:48 (rok temu)
Niko
 
do krzysztal: Wygląda, ale kwestią jest kiedy powstał budynek Barlickiego 1-3 bo pewnie byłby w tym miejscu. Jak patrzymy na mapy to ten zarys budynku się nie zmienia czyli wynika że obecny budynek musiał powstać w latach 20. Więc to by wtedy nie pasowało to miejsce raczej. Założenie ze obecny budynek powstał po 33 nie broni się patrząc na mapy.
2025-05-16 17:58:21 (rok temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do Niko: Na tym planie na pewno jest to jeszcze zarys tej hali: , widać ją też jeszcze na tym zdjęciu lotniczym: .
2025-05-16 18:55:26 (rok temu)
Niko
 
do Gandalf: Ok i na tym zdjęciu lotniczym to widać super. Czyli niedługo pożniej musiałpowstac Barlickiego 1-3 skoro w 1936 na mapie już jest nowy zarys.
2025-05-16 19:17:04 (rok temu)
Niko
 
do Niko: To co przypisujemy to do Eiskelera
2025-05-16 19:31:28 (rok temu)
Gandalf
 
do Niko: Przypisanie do Eiskellera będzie zdecydowanie lepsze niż do ulicy. Przy okazji warto by nieco wyprostować zdjęcie i obciąć widoczne po bokach fragmenty sąsiednich zdjęć.
2025-05-17 21:24:14 (rok temu)
Albo to jest Nadbrzeżna albo kompletnie przestrzeliłem.
2026-01-08 21:31:41 (5 miesięcy temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
do Desperado: To drugie: ;-)
2026-01-08 21:48:59 (5 miesięcy temu)
do Gandalf: Ale byłem blisko :) Dzięki.
2026-01-08 21:51:49 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
239 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Ulica Barlickiego. Widok od strony browaru. Po lewej widoczny Most Stulecia.
Nocny widok ulicy.
1910
-
1932
1910
-
1937
1933
-
1964
1934
-
1986
1965
-
1986
1988
-
2007
1988
-
2014
2010
-
2018
2016
-
2022
2022
-
2022
Ulica Barlickiego Norberta - obiekty i wydarzenia
9 13
21
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Wilczy Szaniec Galeria krakowska spokojna Elbląg, sadowa Elbląg, dąbrowskiego Elbląg, 1 maja Elbląg, kosynierów gdyńskich Elbląg, Słoneczna wiarus elbląg zielona elbląg brzeska Bełżyce elbląg trybunalska Bełżyce rynek nidzica nidzica nidzica dobczyce dobczyce pinczów pinczów pinczów pinczów baniocha cieszyn rynek wierzbno sanok sanok karlino Przeworsk ruda śląska ruda śląska tarnobrzeg Przeworsk Przeworsk