u zbiegu Narutowicza i Krakowskiej - wtedy powyżej byłby widok z drugiej strony od ul. Krakowskiej, a z prawej fragment dzisiejszych Plantów im. Jakubowskiego. Plus widok GSV: www.google.pl/maps/@50.008366,20.9761236,3a,75y,116.1h,91.96t/data=!3m6!1e1!3m4!1sv0yo8l-mVRu-_9tsnIBKDA!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl .