no i się zaczęło . moi kochani. co nie miało się stać staje się faktem . ostrzegałem dawno temu. bawcie się dobrze. jedziemy na fest. zapomniałem powiedzieć. Fotopolska to jest służba. Nie ma z tego pieniędzy. Zatem, jak tego nie rozumiesz jeden z drugim - pakować kamasze.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
do esski : nie przesadzaj, nie gramy w filmie. ale scena pojedynku przeszła do historii kina słynny młóciec,,,,,,,, kończ Waść, Wstydu oszczędź. dziewczyny i chłopaki. trzymajcie jakiś poziom nawiązań kultury. bo ja już nawet nie wiem, o co chodzi w Rejsie, młodzież pyta -a co tu jest śmiesznego ? smutne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
do stoik: Minolta klisz nie robiła. Podeślij mi ten slajd na kilka minut, a spokojnie 10.000 pixeli na boku się wyciśnie... potwarzam po raz piriardowy, dla siebie to skanuj nawet w jednym pixelu, mnie to zwisa prostym męskim ze sklepu "modny pan" ale tu, w fotopolskie zbiory publikujesz nie dla siebie, a dla o becnych jak i przyszłych pokoleń....to dla nich nie obcinaj tego landszaftu z babuszką na szaberplacu..............fotopolanina poznaje się nie po tym jak litościwie zaczyna z marnym pixelem, ale poznaje się go jak kończy...z minimum 2000 pixeli na boku.
do piotr brzezina : Pobrać? pozytyw/zdjęcie z jego własnej/wujka/ciotki/wnuka szuflady.. już jak dla mnie, to o kilka tygodni późno.. nie wpuszczają nas ponownie przez świrusa 2019. Z tego co napisane, negatywu nie posiada.. z wklejonej kopii bicza nie ukręcisz,.......... choć, bywają wśród nas magicy, którzy z 350 pixeli wyciskają 1600 i takie rozmazane wklejki lądują w fotopolskich zbiorach. Może oni wspomogą stoikowe działania ? Ja tego nie uczynię. rozdmuchane dżejpegi nie przejdą przez mój system operacyjny.
Zdjęcie nie zostało wykonane w Przemyślu tylko w Tarnowie na ul. krakowskiej. Mamy tutaj widok od strony rynku, w kierunku kościoła św. Rodziny (widocznego w oddali). Budynek po lewej ma numer 6 i przetrwał do dnia dzisiejszego w formie widocznej na zdjęciu, kolejny budynek stracił ozdobne zwieńczenie widoczne na dachu.