26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Osiedle Strusina

Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Kolej
Przemysł
 
Religia
Zieleń
Transport
Budowle
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia1234567
Pierwszy raz widzę psa w zaprzęgu.
2010-11-13 11:28:26 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Danuta B.: Phi...masz ale kociego w necie nie znalazłem.
2010-11-13 16:44:14 (15 lat temu)
do Kavikvs: Ach, nie myślałam o sporcie, jeno o psiej pracy. Jak na razie widziałam jedynie w filmie fabularnym nowofundlanda rozwożącego podobnym wózkiem bańki z mlekiem. Na naszej stronie tego jeszcze nie było. A kocia robota polega zupełnie na czym innym:).
2010-11-13 18:06:27 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Danuta B.: Kocia robota polega na ugniataniu i uciążaniu się. Jest bardzo wyczerpująca więc wymaga wielogodzinnego odpoczynku. Pojedyńcze psy w zaprzęgach były używane w armiach przy mniej ciężkim sprzęcie jeszcze w czasie I WŚ. To był raczej częsty widok w Europie.
2010-11-13 18:47:43 (15 lat temu)
W prawym gornym rogu Dworzec kolejowy w Tarnowie uszkodzony w wyniku wybuchu bomby podłożonej przez Volksdeutsha w sierpniu 1939 roku.
2014-09-21 16:11:30 (11 lat temu)
Zygmunt Sokołowski
 
+1 głosów:1
Tzw. "koszary dolne" przy ul. Chyszowskiej ( obec. Mościckiego) w Tarnowie.
2014-09-21 16:03:13 (11 lat temu)
To chyba nie jest Częstochowa?
2012-03-10 13:07:30 (14 lat temu)
Ładna, dokumentalna seria.
2014-07-21 18:48:33 (11 lat temu)
Uwielbiam te stare czarno-biale zdjecia.
2014-07-21 19:29:45 (11 lat temu)
Poszło na Krakowską.
2014-07-21 19:31:04 (11 lat temu)
Stenek
 
do cracusiac: Tak, ja też, mają jakiś urok, może to temu, że na takich się człek wychował, takie "smażył" w ciemni czyli powoływał do życia i to tak cieszyło wtedy ;))
2014-07-21 22:34:44 (11 lat temu)
Piękne!!! Jeszcze był tor tramwajowy...!
2014-07-21 23:50:01 (11 lat temu)
do Stenek: niestety na Fotopolsce nie sa za tym rodzajem fotografii. Mam zreszta zamiar odkurzyc mojego Nikona F3 z obiektywami i porobic wspolczesne czarno-biale zdjecia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2014-07-22 11:33:19 (11 lat temu)
64 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
Lista ulic w dzielnicy Osiedle Strusina
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: uniejów skatepark zadole Neumühl cieszyn cieszyn wolin wolin pałac kultury nauki dwór romerów dwór romerów Kawaleria5 Groß Dammer Kawaleria ul. Gwarna 19 Wrocław ul. Gwarna 17 Wrocław ul. Gwarna 15 Wrocław kowary kowary Wilczy Szaniec Galeria krakowska spokojna Elbląg, sadowa Elbląg, dąbrowskiego Elbląg, 1 maja Elbląg, kosynierów gdyńskich Elbląg, Słoneczna wiarus elbląg zielona elbląg brzeska Bełżyce elbląg trybunalska Bełżyce rynek nidzica nidzica nidzica