| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Centrum
ul. 1 Maja
ul. Hoffa Bogumiła
ul. Kolejowa
ul. Konopnickiej Marii
ul. Księżycowy
ul. Lipowa
ul. Olimpijska
ul. Przemysłowa
ul. Sztwiertni Jana
ul. Willowa
ul. Wodna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Centrum

1 subskrypcja
Religia
Edukacja
Transport
Woda
Inne
 
Zieleń
Sport
Budowle
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...789101112131415następna
vstrone
 
Proszę administratorów. Z tą stroną coś nie tak. Trudno wgrywać jakiekolwiek zdjęcia. Ponadto jest problem z pobraniem obiektów z kategorii: Przedmiot. Chcę pobrać np. reklamę, a pobiera mi się całkiem obce zdjęcie budynku z całkiem obcego miasta. Ponadto: Przedmiotów nie można komentować, bo wychodzi na to, że komentuję całkiem obce zdjęcie z całkiem obcego miasta. Może da się to jakoś naprawić.
2017-02-11 20:47:01 (9 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Z tymi zdjęciami w Przedmiotach to prawda. Parę razy zwracałam uwagę, ale nikt z tym nic nie robi :-/
2017-02-12 12:09:17 (9 lat temu)
vstrone
 
+2 głosów:2
do czesil: Najlepiej by było zlikwidować tę kategorię: Przedmiot. To tylko robi niepotrzebny mętlik, nikt prawie nie wie, że te zdjęcia ktoś tam wkłada na bieżąco (tak jak ma to miejsce w przypadku architektury), a są w nich zawarte bardzo cenne informacje. Nie mówiąc już - powtarzam znów - że podczas ich pobierania i komentowania dochodzi do kolizji z innymi fotkami. Administratorzy, hallo! Słyszycie nasz apel!
2017-02-12 13:44:50 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do vstrone: Słyszymy ale mamy ręce pełne roboty, o tym też wiemy ale problem czeka w kolejce.
2017-02-12 17:56:51 (9 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Będziemy pilnie czkać!
2017-02-12 20:31:28 (9 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do czesil: Czesio, ale ja nie mam czkawki :-)
2017-02-12 20:50:32 (9 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do vstrone: :-)
2017-02-12 21:04:35 (9 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Śliczne!
2017-03-09 18:52:03 (9 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
Już wiadomo.
2017-03-09 21:42:15 (9 lat temu)
Przypisałem.
2017-03-09 21:44:51 (9 lat temu)
vstrone
 
Tu przecież w tym budynku mieści się teraz Szkoła Muzyczna. Może lepiej nie podawać, który podmiot tam coś wynajmuje czy tam działa, a napisać po prostu ul. 1 Maja 66.
2017-03-09 21:52:19 (9 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
Dziękuję Wam dobrzy ludzie :)
2017-03-09 21:54:24 (9 lat temu)
vstrone
 
do Rafał Chmielowiec: Już to przedtem zrobiłam. Ktoś wprowadził dziwny podpis pod zdjęciem. W 1937 r. nie było w Wiśle ulic, a ten obiekt to przecież pensjonat "Beskid" (nadal tak na niego mówią).
2017-03-09 21:49:02 (9 lat temu)
do vstrone: Musieliśmy w tym samym czasie przypisywać :-) :-)
2017-03-09 21:52:23 (9 lat temu)
do mar: To my dziękujemy za te prezenty! :-)
2017-03-09 21:57:05 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Fotopiesek :)
2017-03-09 22:11:14 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
Dworzec ?
2017-03-15 22:17:53 (9 lat temu)
Pewnie chodzi o to miejsce . Domki w oddali to te tutaj . Skwer był/jest terenem kolejowym, ale nie dworcem.
2017-03-15 22:57:02 (9 lat temu)
esski
 
Tak.. Już to widzę, niemców latających w roku 1945 po Wiśle z aparatem fotograficznym by wykonac w obliczu sowietów swój niepowtarzalny filatelistyczno-fotograficzny bizes zycia.. W sumie to możliwe.. Nie stać ich było na więcej.. wydrukowali sobie na pamiątkę serię znaczków pocztowych.z okolic Cieszyna, jeden nich mamy okazję właśnie ujrzeć na monitorze.
2017-03-15 23:39:09 (9 lat temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To jest otoczenie dworca kolejowego. Zdjęcie wykonano przed budynkiem dworcowym w kierunku wschodnim. Widoczny fragment chodnika przed dworcem i ozdoby przy końcu schodów wiodących na dworzec.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcde
2017-03-16 06:06:59 (9 lat temu)
do blaggio.: Zaznaczyłem na mapie :-)
2017-03-16 11:44:26 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do paulus60: Dzięki za konkretne objaśnienie.
2017-03-16 08:46:45 (9 lat temu)
W latach 1918-1919 tego jeszcze nie było. To jest druga wojna.
2017-03-17 00:41:54 (9 lat temu)
REWELACJA!!! (celowo wielkimi literami).
2017-03-16 20:53:25 (9 lat temu)
esski
 
do paulus60: Byłby kosmos.. nie tylko rewelacja.. A tak, musisz zadowaląc się tylko rewelacją ;)
2017-03-16 21:35:34 (9 lat temu)
Kolejna perła!!! Gratulacje!! Bronku, drobna rada. Skanowane stare czarno - białe zdjęcia zamieszczaj bez koloru, tylko w odcieniach czerni i bieli. Wtedy te widoczne barwne skazy będą niedostrzegalne, chyba, że celowo stosujesz ten zabieg, by pokazać wszelkie wady i zalety zdjęć.


2017-03-31 21:29:51 (9 lat temu)
Kiedys robilo sie odbitki na tzw "kremowym" papierze.
2017-03-31 22:02:31 (9 lat temu)
Zdjęcie wygląda na o wiele starsze, charakterystyczne dla przedwojnia liternictwo Restauracja Kawiarnia , i klimat zdjęcia nie pasuje mi na l. pięćdziesiąte sześćdziesiąte XXw.Ale to subiektywna opinia...
2017-03-31 22:07:31 (9 lat temu)
czesil
 
+3 głosów:3
do paulus60: Ja bym jednak zostawił oryginalny kolor.
2017-03-31 21:31:13 (9 lat temu)
Bronisław Miech
 
+2 głosów:2
do paulus60: Staram się pokazać oryginał zdjęcia
2017-03-31 21:40:05 (9 lat temu)
do czesil: To tylko propozycja. Właściciel zdjecia zawsze może się z nią nie zgodzić. Zresztą, podobna dyskusja już tu chyba była ze Stenkiem. Dobra, niech tak zostanie. Przekonałeś mnie Cześku. :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: koma
2017-03-31 21:41:09 (9 lat temu)
do Bronisław Miech: Jasna sprawa. :)
2017-03-31 21:41:48 (9 lat temu)
czesil
 
do paulus60: :-)
2017-03-31 21:52:24 (9 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Pani w kostiumie przed hotelem wyglada na lata 30-te.
2017-03-31 22:18:07 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do cracusiac: Tak i rower, młodzieniec to listonosz, jest na w obiekcie zdjęcie mar z 1937 r. i widok jest identyczny, w l. 50 , 60 ta kawiarnia - restauracja jaki hotel byłyby upaństwowione, wiązało się to zawsze z wieloma zmianami, w wyglądzie, szyldy, napisy itp.
2017-03-31 22:22:22 (9 lat temu)
fantom
 
do Dariusz Łukasik: Elektryki przybyło więc chyba raczej PRL.
2017-03-31 22:56:36 (9 lat temu)
Dziś siedziba banku PKO BP.
2017-04-09 20:33:02 (9 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-04-29 06:50:08 (9 lat temu)
149 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Centrum - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Centrum
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: ołyka kwk makoszowy bydgoszcz bydgoszcz żmigród żmigród krynica krynica żmigród żmigród krynica pensjonat żary żary malbork malbork Ostrołęka Nowomiejska Ostrołęka Ostrołęka frenzel żary Ostrołęka frenzel żary ostrołęka wojska polskiego 28 ostrołęka koszary sucha koszary ostrołęka pałac wiśle Legionów pałac wiśle rajczy Ostrołęka Nowomiejska maślice Ostrołęka Nowomiejska