| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Centrum
ul. 1 Maja
ul. Hoffa Bogumiła
ul. Kolejowa
ul. Konopnickiej Marii
ul. Księżycowy
ul. Lipowa
ul. Olimpijska
ul. Przemysłowa
ul. Sztwiertni Jana
ul. Willowa
ul. Wodna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Centrum

1 subskrypcja
Religia
Edukacja
Transport
Woda
Inne
 
Zieleń
Sport
Budowle
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...789101112131415następna
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Bardzo sympatyczny podpis ;-)
2017-08-10 21:08:36 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Tak stary STAR 20 może 25 to do roku 1980 nie doczekał..Była to licha konstrukcja. po wejściu na drogi STARa 28/29 wszelkie tego typu gruchoty ładowały na złomie.
2017-08-10 23:04:58 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Dobre :-)
2017-08-10 23:08:15 (8 lat temu)
† marian11
 
+1 głosów:1
A krówki porzeszły bez problemów.
2017-08-10 23:10:32 (8 lat temu)
Raczej przedział lat 1970-1980. W latach 60 tych białych kiosków nie było. Wtedy "obowiązywał" taki szaro - niebieskawy model: . Te białe pojawiły się gdzieś ok. 1972-1974 roku
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcde
2017-08-15 16:33:05 (8 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do paulus60: Dzięki za sugestię. Zmieniłam daty na 1975-1980.
2017-08-15 16:48:29 (8 lat temu)
do paulus60: Ten biały jest akurat z lat 60-tych, duży charakterystyczny kiosk z trójkątnymi szybami zaplecza i kietymi szybami przednimi przechodzącymi w boki. Analogiczny stał w Katowicach na rogu Gliwickiej i Żelaznej.
2017-08-15 21:28:28 (8 lat temu)
No i pod Bukową park kąpielowy z budynkiem mieszczącym kawiarnię, w późniejszych latach nazwaną "Basenowa"
2017-08-17 19:33:42 (8 lat temu)
czesil
 
Wygląda jak schronisko!
2017-10-16 20:59:31 (8 lat temu)
Widze adres,widze drewniany budynek ale co to jest to za cholere się nie dowiem.Szpital psychiatryczny,sanatorium dla dzieci a może burdel?
2017-10-17 00:03:22 (8 lat temu)
O ile się nie mylę, to jest to dom, w którym mieszkał i tworzył wiślański artysta rzeźbiarz Artur Cienciała (1914-1985).
2017-10-17 07:41:16 (8 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
do paulus60: Nie jest to czasem ten dom?
2017-10-17 18:13:11 (8 lat temu)
do Rafał Chmielowiec: Tak, masz rację. Zresztą napisałem "O ile się nie mylę...". Pomyliłem się, co wynikło z bliskości obydwu budynków. :) Dzięki za zwrócenie uwagi.
2017-10-17 19:34:03 (8 lat temu)
Troche czasu spedzilem na tym basenie.
2018-01-11 21:20:37 (8 lat temu)
Ja pamiętam byłem tylko w lipcu 1989 roku gdy byłem w Ustroniu na koloniach.
2018-01-12 08:43:50 (8 lat temu)
U "Janeczki" można dostać ciastka z czekoladowym Małyszem.
2018-01-12 18:36:28 (8 lat temu)
A wewnątrz też jest cukiernia?
2018-01-15 00:17:49 (8 lat temu)
Kiedyś było smaczniej ...ale czasy się zmieniły ceny podskoczyły a smak już nie ten sam.
2018-01-15 08:06:49 (8 lat temu)
A poza cukiernią to co tam jest? Bo była kawiarnia Centrum gdzie kupe razy grałem.
2018-01-15 13:12:24 (8 lat temu)
do † marian11: Też.
2018-01-15 08:05:29 (8 lat temu)
do kodens79: "Janeczka" wcześniej była dokładnie po przeciwnej stronie ulicy.
2018-01-15 08:37:52 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Bernard i Kozel..dobra propozicia piwna :-)
2018-01-15 13:51:28 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Ładną pogodę zastałeś!
2018-01-15 18:06:01 (8 lat temu)
Podmieniłem na lepszą jakoś, odbitki z negatywów coś mi to nie wychodzi.
2018-04-05 19:54:33 (8 lat temu)
czesil
 
do Bronisław Miech: Moim zdaniem jest dobrze, bo wczoraj nie byłem pewien czy w basenie jest woda a teraz wyraźnie widać, że jej nie ma.
2018-04-05 20:27:05 (8 lat temu)
do czesil: To drugie zdjęcie wczorajsze Wisła Głębce też muszę poprawić.
2018-04-05 20:36:03 (8 lat temu)
Bezśnieżny początek wiślańskiej zimy. Za niecały rok był śnieg i nie tylko.......
2018-06-18 21:46:23 (8 lat temu)
vstrone
 
do paulus60: A ta dekoracja - kwiatki i inne napisy. To był jakiś rodzaj propagandy czy na jakąś specjalną okazję? W Ustroniu też takie "stojaki" były? Gdzie?
2018-06-18 21:54:24 (8 lat temu)
czesil
 
+4 głosów:4
Rewelacja! Takie wręcz śnieżne są te niedźwiadki.
2018-07-01 23:47:39 (7 lat temu)
do czesil: Niedźwiadki polarne :-)
2018-07-02 14:46:31 (7 lat temu)
149 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Centrum - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Centrum
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Miłocin łódź rynek fabryczny łódź plac katedralny łódź rynek fabryczny częstochowa częstochowa łódź plac szpitalny łódź, plac szpitalny Hoffmanowej 19 Rzeszów łódź, plac szpitalny lotnicze lotnicze traugutta 70 Świętokrzyski urząd wojewódzki traugutta traugutta juchowo sieldce sieldce izabelów Zebrzydowice traugutta 70 zaniemyśl piątkowo złota brama złota złota sztynort brzeg brzeg sztynort Sienna Piaseczyńska dolna piaseczyńska dolna