26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Orzechowa 41-43
81
m
Wrocław
Jabłeczna 23-29
82
m
Wrocław
Orzechowa 45-59
125
m
Wrocław
Orzechowa 59a
150
m
Wrocław
Jabłeczna 7-21
153
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
2015-02-21 01:49:36 (11 lat temu)
Trockey
 
W tym domku, w latach 50-60 mieszkała moja mama i babcia (czyli wtedy mama z córką). Dziadek zmarł w latach 50 więc mieszkały same. Babcia jednak bała się tam mieszkać sama, więc przeprowadziły się na ulicę Świeradowską.
Ten domek miał podpiwniczenie.
Postaram się znaleźć jakieś zdjęcia z tego domku z lat 60tych.
2022-11-04 23:00:56 (3 lata temu)
Nieznana mi osoba (prawdopodobnie mieszkaniec tego budynku) poprosiła mnie na FB o usunięcie jego zdjęć z FotoPolski (okraszając prośbę sformułowaniem "Jeżeli zdjęcia nie zostaną usunięte to spotkamy się w sądzie"). Jako że nie mam tak daleko idących uprawnień, przekazuję tędy prośbę do administratorów :).
2015-09-19 16:57:40 (10 lat temu)
Zdjęcie jest twojego autorstwa więc nie ma czym się przejmować a na focie widać tylko dom .Jednym słowem straszyć to on sobie może swoją rodzinne .
Życzę mu powodzenia w sądzie :)
2015-09-19 18:49:07 (10 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+4 głosów:4
Też bym się takiego klocka wstydził..
2015-09-19 19:20:27 (10 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Marek Potocki: Jego zdjęć, czy zdjęć jego domu? Jeśli to drugie to można się tylko uśmiechnąć i focić dalej, jesli jednak chodzi o jego fotki, to niech to sam napisze na forum lub na pocztę FP.
2015-09-19 17:05:03 (10 lat temu)
do pawulon: Jego domu, nie mam zwyczaju wrzucania cudzych współczesnych zdjęć (sporadycznie zdarza się, ale to tylko za zgodą).
2015-09-19 18:24:12 (10 lat temu)
vigo
 
do Marek Potocki: Jeśli ktoś składa roszczenia, musi je udokumentować (że jest uprawniony, podać podstawę prawną, itd))
2015-09-19 18:34:32 (10 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do vigo: A jaką ten gostek może mieć podstawę prawną? Prawa chłop po prostu nie zna, a myśli że jak kogoś sądem postraszy to trafi na takiego samego matoła jak on sam, i tamten się wystraszy i go posłucha. Żal d... ściska jak się z czymś takim człowiek spotyka ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2015-09-19 18:45:38 (10 lat temu)
vigo
 
do pawulon: Właśnie dlatego należy uprzejmie poprosić go o podstawę prawną - i po problemie :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2015-09-19 18:49:35 (10 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do vigo: Przerabiałem takich gości wielokrotnie, do takiego nic nie trafia, żaden argument go nie przekona, "bo on wie najlepiej, on ci pokaże, on cię oskarży i będziesz płacić mu odszkodowanie". Za każdym razem ten sam tekst, i ani razu żadnej podstawy prawnej, bo takowej nawet nie ma. Szkoda strzępić język na wykłucanie się z takim.
2015-09-19 19:02:42 (10 lat temu)
do pawulon: Jeden gość z Kleciny wysyłał na skrzynkę kontaktową pisma od prawnika i straszył prokuraturą - jako podstawę prawną podawał "naruszenie miru domowego" ale jego prawnik i on nie przeczytali dokładnie art. 193 KK który odnosi się do miru - "Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności, albo pozbawienia wolności do roku." - zignorowałem to i się skończyło po dwóch miesiącach nękania mailami bo nie było podstawy prawnej odnośnie konieczności usunięcia zdjęć jego domu ze strony. Gość stracił sporo czasu i pieniądze na prawnika i nic nie wskórał.
2015-09-19 19:15:50 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Zdjęcia wtedy wyleciały. Może zatem by przywrócić te cztery fotki z 2005 r..
2015-09-19 19:55:01 (10 lat temu)
do Cristoforo: O właśnie... mam je zapisane na dysku ale jako numery a nie wiem jakie miały numery... To te zdjęcia ze zwierzętami - sam Kavikvs pisał, żeby ich nie wyrzucać.
2015-09-19 20:00:15 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Tak, na jednej był koń. Jeśli fotki są zapisane jako numery to sprawa utrudniona. Może zatem posłużyć się "szarą stroną" - fotki były u nas w identycznej formie, bez późniejszej aktualizacji.
2015-09-19 20:05:46 (10 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Podobnie jak na sąsiedniej działce i tu jest planowana budowa nowego domu wielorodzinnego (jest decyzja o warunkach zabudowy z kwietnia 2014).
2015-09-24 15:00:36 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Wilczy Szaniec Galeria krakowska spokojna Elbląg, sadowa Elbląg, dąbrowskiego Elbląg, 1 maja Elbląg, kosynierów gdyńskich Elbląg, Słoneczna wiarus elbląg zielona elbląg brzeska Bełżyce elbląg trybunalska Bełżyce rynek nidzica nidzica nidzica dobczyce dobczyce pinczów pinczów pinczów pinczów baniocha cieszyn rynek wierzbno sanok sanok karlino Przeworsk ruda śląska ruda śląska tarnobrzeg Przeworsk Przeworsk