| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Firma transportowa "Hansa"
48
m
Wrocław
Muzeum Współczesne schron przeciw...
48
m
Wrocław
Taras widokowy
50
m
Wrocław
Cmentarz św. Barbary
76
m
Wrocław
Linke-Hofmann Busch Werke
77
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pociąg do nieba

Zbudowano: 2010
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Kavikvs
 
Po cokole wnioskuję, że parowóz będzie w skali 1/32. Jakieś dodatkowe informacje na temat tego niewątpliwie potrzebnego miastu obiektu?
2010-06-10 22:52:24 (16 lat temu)
zuf
 
do Kavikvs: Parowóz jest oryginalny, pomalowany \"zardzewiałą\" farbą i będzie stał na sztorc. Nie wiem ile miasto ma z tym wspólnego ale ów ciuchcia powstała głównie dzięki firmie Arichcom. O sensowności obiektu nie będę się wypowiadał puki nie stanie, ciekawość mnie zżera jak to będzie wyglądać :)
2010-06-10 23:05:38 (16 lat temu)
skrzypa
 
do zuf: Właśnie tak
2010-06-10 23:11:37 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do skrzypa: Szkoda, dziś rano widziałem się z Jarodzkim to bym wszystko wiedział.
2010-06-10 23:24:47 (16 lat temu)
Parowóz nie będzie wiódł do nieba, tylko do kasy sponsora:) Jest to kolejna, przecież nie pierwsza i zapewne nie ostatnia reklama z religijnym motywem w tle.
2010-06-11 10:48:06 (16 lat temu)
Julo
 
do † Festung: Religijnym?! Że niby \"do nieba\"? Ciut nadinterpretujesz, jak sądzę...
Ciekaw jestem, czy parowóz będzie dmuchał parą i gwizdał (na przykład po wrzuceniu złotówki).
2010-06-11 12:08:00 (16 lat temu)
do Julo: Możesz masz rację, bo w Polsce są różne pociągi. Z najbardziej znanych jest pociąg do wyrobów piwopodobnych, co najlepiej widać pod sklepami fotografowanych wiosek.
2010-06-11 12:13:30 (16 lat temu)
klapador - mnie tam nie będzie.
2010-06-22 16:25:27 (16 lat temu)
Ale ideę popieram, wrzucaj :)
2010-06-22 16:27:56 (16 lat temu)
skrzypa
 
A kiedy jutro go stawiają?
2010-06-22 17:30:06 (16 lat temu)
Obiekt nieco obcięty, liczę na wyrozumiałość adminów :)
2010-06-22 13:10:45 (16 lat temu)
Prosi się o mapu. Ja nie dodam, bo nie wiem, w którym to dokładnie miejscu.
2010-06-22 16:10:19 (16 lat temu)
Na YouToube potrafię, ale tutaj trudno :)
2010-06-22 16:19:03 (16 lat temu)
Chyba przesadziłem zaraz podmienię :)
2010-06-24 11:47:43 (15 lat temu)
Podmieniłem, jest teraz 1500 na 1200 i nadal kobylaste. Wyszło takie, bo robiłem zdjęcie w pionie. Czy nadal za duże? Poza tym chorągiewkę mam do poprawienia.
2010-06-24 12:09:22 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Wacław Grabkowski: Dla mnie OK.
2010-06-24 12:19:17 (15 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Kavikvs - Dzięki, jestem trochę skrępowany wrzucając takie duże. Chorągiewkę skleiłem.
2010-06-24 12:24:52 (15 lat temu)
Julo
 
do Wacław Grabkowski: Jak na możliwości mojego monitora to trochę za wysokie, choć szerokość mi się mieści cała. Najlepiej by było, gdyby każdy mógł sobie w swoich indywidualnych preferencjach wybrać maksymalny format oglądanego zdjęcia (wszerz i wzwyż), wówczas każdemu by się mieściło na ekranie niezależnie od rozdzielczości i proporcji boków ekranu.
2010-06-24 12:57:23 (15 lat temu)
do Julo: Dół bardzo przyciąłem, góry nie ruszałem.
2010-06-24 13:07:37 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Wacław Grabkowski: Faktem jest, że ważny jest rozmiar monitora. Ja mam wielgachny to dobrze się ogląda.
2010-06-24 13:11:58 (15 lat temu)
skrzypa
 
To jest parowóz typu Ty2-1035 z jaworzyńskiego muzeum,ale mocno zdemontowany :)
2010-06-26 11:01:33 (15 lat temu)
A nie prościej było pomalować przed ustawieniem do pionu?
2010-08-25 20:56:04 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Wydaje mi się, że oni tego nie będą malować tylko chyba instalować jakieś światła, mające tworzyć \"świetlny tor\" wychodzący z szyn na samej górze pomnika.
2010-08-25 21:04:49 (15 lat temu)
skrzypa
 
Jeżeli masz rację to może to, to całkiem ładnie wyglądać
2010-08-26 13:49:47 (15 lat temu)
fck
 
Wyrzutnia rakiet.
2010-08-27 09:09:59 (15 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Świetne ujęcie.
2017-04-22 21:54:01 (9 lat temu)
Wszystko co dobre szybko się kończy, jutro wieczorem wraca jesień.
2019-01-03 23:13:44 (7 lat temu)
sebasr
 
do Neo[EZN]: Hmmm... Dzisiejszego paraliżu miasta wystarczy na cała zimę ;-).
2019-01-03 23:22:29 (7 lat temu)
do sebasr: Ostatni taki pamiętam z grudnia 2001 - po 14 zaświeciło słońce, śnieg zaczął się topić, po 15:30 słońce zaczęło zachodzić i nagle złapał mróz - wszystko to co się roztopiło momentalnie zamarzło. Jechałem wtedy autobusem (Ikarusem) z Kruczej na plac Społeczny - trwało to 2 godziny, na Krasińskiego przy Traugutta autobus ruszył dopiero na trzecim zielonym bo wcześniej nie dał rady ruszyć a przed estakadą na placu Społecznym wziął mocny rozpęd żeby nie zatrzymał się w połowie podjazdu.
2019-01-04 10:00:53 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Pamiętam taki kilka lat później. Przed południem była ładna pogoda, a w porze powrotów z pracy zaatakowała zima i wszystko stanęło.
2019-01-04 10:04:49 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Z lewej schron na pl. Strzegomskim, centralnie Pociąg do Nieba, a w tle zabudowania Szczepina.
Pociąg do nieba
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2011
2010
-
2011
2011
-
2012
2011
-
2014
2012
-
2014
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141