| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Firma transportowa "Hansa"
48
m
Wrocław
Muzeum Współczesne schron przeciw...
48
m
Wrocław
Taras widokowy
50
m
Wrocław
Cmentarz św. Barbary
76
m
Wrocław
Linke-Hofmann Busch Werke
77
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pociąg do nieba

Zbudowano: 2010
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Kavikvs
 
Po cokole wnioskuję, że parowóz będzie w skali 1/32. Jakieś dodatkowe informacje na temat tego niewątpliwie potrzebnego miastu obiektu?
2010-06-10 22:52:24 (16 lat temu)
zuf
 
do Kavikvs: Parowóz jest oryginalny, pomalowany \"zardzewiałą\" farbą i będzie stał na sztorc. Nie wiem ile miasto ma z tym wspólnego ale ów ciuchcia powstała głównie dzięki firmie Arichcom. O sensowności obiektu nie będę się wypowiadał puki nie stanie, ciekawość mnie zżera jak to będzie wyglądać :)
2010-06-10 23:05:38 (16 lat temu)
skrzypa
 
do zuf: Właśnie tak
2010-06-10 23:11:37 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do skrzypa: Szkoda, dziś rano widziałem się z Jarodzkim to bym wszystko wiedział.
2010-06-10 23:24:47 (16 lat temu)
Parowóz nie będzie wiódł do nieba, tylko do kasy sponsora:) Jest to kolejna, przecież nie pierwsza i zapewne nie ostatnia reklama z religijnym motywem w tle.
2010-06-11 10:48:06 (16 lat temu)
Julo
 
do † Festung: Religijnym?! Że niby \"do nieba\"? Ciut nadinterpretujesz, jak sądzę...
Ciekaw jestem, czy parowóz będzie dmuchał parą i gwizdał (na przykład po wrzuceniu złotówki).
2010-06-11 12:08:00 (16 lat temu)
do Julo: Możesz masz rację, bo w Polsce są różne pociągi. Z najbardziej znanych jest pociąg do wyrobów piwopodobnych, co najlepiej widać pod sklepami fotografowanych wiosek.
2010-06-11 12:13:30 (16 lat temu)
klapador - mnie tam nie będzie.
2010-06-22 16:25:27 (16 lat temu)
Ale ideę popieram, wrzucaj :)
2010-06-22 16:27:56 (16 lat temu)
skrzypa
 
A kiedy jutro go stawiają?
2010-06-22 17:30:06 (16 lat temu)
Obiekt nieco obcięty, liczę na wyrozumiałość adminów :)
2010-06-22 13:10:45 (16 lat temu)
Prosi się o mapu. Ja nie dodam, bo nie wiem, w którym to dokładnie miejscu.
2010-06-22 16:10:19 (16 lat temu)
Na YouToube potrafię, ale tutaj trudno :)
2010-06-22 16:19:03 (16 lat temu)
Chyba przesadziłem zaraz podmienię :)
2010-06-24 11:47:43 (15 lat temu)
Podmieniłem, jest teraz 1500 na 1200 i nadal kobylaste. Wyszło takie, bo robiłem zdjęcie w pionie. Czy nadal za duże? Poza tym chorągiewkę mam do poprawienia.
2010-06-24 12:09:22 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Wacław Grabkowski: Dla mnie OK.
2010-06-24 12:19:17 (15 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Kavikvs - Dzięki, jestem trochę skrępowany wrzucając takie duże. Chorągiewkę skleiłem.
2010-06-24 12:24:52 (15 lat temu)
Julo
 
do Wacław Grabkowski: Jak na możliwości mojego monitora to trochę za wysokie, choć szerokość mi się mieści cała. Najlepiej by było, gdyby każdy mógł sobie w swoich indywidualnych preferencjach wybrać maksymalny format oglądanego zdjęcia (wszerz i wzwyż), wówczas każdemu by się mieściło na ekranie niezależnie od rozdzielczości i proporcji boków ekranu.
2010-06-24 12:57:23 (15 lat temu)
do Julo: Dół bardzo przyciąłem, góry nie ruszałem.
2010-06-24 13:07:37 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Wacław Grabkowski: Faktem jest, że ważny jest rozmiar monitora. Ja mam wielgachny to dobrze się ogląda.
2010-06-24 13:11:58 (15 lat temu)
skrzypa
 
To jest parowóz typu Ty2-1035 z jaworzyńskiego muzeum,ale mocno zdemontowany :)
2010-06-26 11:01:33 (15 lat temu)
A nie prościej było pomalować przed ustawieniem do pionu?
2010-08-25 20:56:04 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Wydaje mi się, że oni tego nie będą malować tylko chyba instalować jakieś światła, mające tworzyć \"świetlny tor\" wychodzący z szyn na samej górze pomnika.
2010-08-25 21:04:49 (15 lat temu)
skrzypa
 
Jeżeli masz rację to może to, to całkiem ładnie wyglądać
2010-08-26 13:49:47 (15 lat temu)
fck
 
Wyrzutnia rakiet.
2010-08-27 09:09:59 (15 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Świetne ujęcie.
2017-04-22 21:54:01 (9 lat temu)
Wszystko co dobre szybko się kończy, jutro wieczorem wraca jesień.
2019-01-03 23:13:44 (7 lat temu)
sebasr
 
do Neo[EZN]: Hmmm... Dzisiejszego paraliżu miasta wystarczy na cała zimę ;-).
2019-01-03 23:22:29 (7 lat temu)
do sebasr: Ostatni taki pamiętam z grudnia 2001 - po 14 zaświeciło słońce, śnieg zaczął się topić, po 15:30 słońce zaczęło zachodzić i nagle złapał mróz - wszystko to co się roztopiło momentalnie zamarzło. Jechałem wtedy autobusem (Ikarusem) z Kruczej na plac Społeczny - trwało to 2 godziny, na Krasińskiego przy Traugutta autobus ruszył dopiero na trzecim zielonym bo wcześniej nie dał rady ruszyć a przed estakadą na placu Społecznym wziął mocny rozpęd żeby nie zatrzymał się w połowie podjazdu.
2019-01-04 10:00:53 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Pamiętam taki kilka lat później. Przed południem była ładna pogoda, a w porze powrotów z pracy zaatakowała zima i wszystko stanęło.
2019-01-04 10:04:49 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Z lewej schron na pl. Strzegomskim, centralnie Pociąg do Nieba, a w tle zabudowania Szczepina.
Pociąg do nieba
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2011
2010
-
2011
2011
-
2012
2011
-
2014
2012
-
2014
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gronowice kamień leski słonecznik mchy bednary RZEPIN sucha góra dworzec chojny goczałkowice bytom plac sikorskiego sobotka browar bytom bytom Gliwice hłaski sępolno Gliwice Dolnej Wsi Górczewska 146 hutki konstatntynó lodzki Górczewska 162 Ciechanowskie Ciechanowskie 73 pułk Dwór Fischera Gogolin kluczbork kluczbork nowy dwór mazowiecki paderewskiego 7 nowy dwór mazowiecki apteka Kluczbork Kluczbork wyry nowy dwór mazowiecki apteka nowy dwór mazowiecki Amfiteatr