| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
Dwór
358
m
Wrocław
Schron piechoty I.R.-10a
426
m
Wrocław
Pożar altany
542
m
Wrocław
Nastawnia WND
570
m
Wrocław
Sklep "Eko"
1031
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wiadukt

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2015
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
Jest przetarg na nowy(?) wiadukt, Poczekamy conajmniej dwa lata na realizację. WI zapodała interesujące dane "Przebudowy wiaduktu w ul. Chociebuskiej we Wrocławiu"
2014-03-31 14:23:19 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
12 marca 2015 Przebudowa wiaduktu w ul. Chociebuskiej
2015-03-17 21:06:35 (11 lat temu)
A zagrodzili pewnie dlatego żeby nie było możliwości zbyt dużego obciążenia tego wiaduktu - np. samochodami.
2014-06-10 12:19:23 (12 lat temu)
Marek Potocki
 
+4 głosów:4
do Neo[EZN]: Zapewne, bo u nas to trochę jak w rosyjskim dowcipie: Jedynym znakiem zakazu jest bariera przeciwczołgowa. Cała reszta to znaki informacyjne ;)
2014-06-10 15:30:09 (12 lat temu)
do Marek Potocki: W sobotę jechałem po Świdnicy samochodem za autem które prowadził kuzyn. Przed wyruszeniem w drogę powiedział "jedź za mną, nie patrz na znaki, tu wszyscy tak jeżdżą" (przypomniały mi się te słowa kiedy zobaczyłem jak jedzie jedną ulicą na Starym Mieście pod prąd).
2014-06-10 19:53:25 (12 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do Marek Potocki: Czasem trzeba tłumaczyć, że zakazy są naprawdę, a nie dla żartu:
2015-09-09 14:54:28 (10 lat temu)
do Licho: "Bezwzględny zakaz przekraczania w/w prędkości"? :) Czyli ten zakaz jeszcze bardziej zakazuje niż taki bez tabliczki ;)
2015-09-09 19:43:17 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:2
2015-09-11 16:01:32 (10 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Rusza „remont”. Od 12 września wiadukt zostanie zamknięty dla ruchu (pieszego i rowerowego rzecz jasna) i zacznie się rozbiórka.
2015-09-09 14:19:32 (10 lat temu)
Licho
 
Ładnie to tak płoty przewracać? ;-)
2016-01-19 21:04:57 (10 lat temu)
Konrad, to ty? :)
2016-01-19 21:13:00 (10 lat temu)
Konrad chyba się na mnie obraził, bo mu nie odpowiadałem na post pod fotą przez 6 dni... albo ogląda mecz Polska : Francja :) Nie martw się - damy radę :).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-01-19 21:35:07 (10 lat temu)
Hellrid
 
Dziwna głowa fotografującego (cień), kosmita?
2016-01-31 20:31:27 (10 lat temu)
pawulon
 
do Licho: Ja tylko pociągnął ;)
2016-01-19 21:06:12 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Wygląda na cień kota.
2016-01-19 21:14:17 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Wacku, witaj :-)
Przepraszam za zwłokę, już jestem :)
2016-01-30 18:34:05 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Bardzo niesamowity, jak z obcej planety ;-)
2016-01-19 21:23:05 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Konrad się na przyjaciół nie obraża :)
Konrad miał kilka dni bez internetu :)
2016-01-30 18:34:45 (10 lat temu)
do wilkwroclaw: Fajnie, że jesteś!
2016-01-31 20:28:09 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
do wilkwroclaw: Witaj, będzie Ci tu dobrze :)
2016-01-31 21:05:14 (10 lat temu)
do Hellrid: To chyba znak drogowy.
2016-01-31 20:32:42 (10 lat temu)
Hellrid
 
do Neo[EZN]: Znak drogowy pijący piwo.
2016-01-31 20:35:51 (10 lat temu)
do Hellrid: Wilk jak poluje to stawia uszy :)
2016-01-31 20:40:46 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: :-)

Witaj Wacku :)
Rozwiewam wątpliwości - górna część to uszkodzony znak drogowy, ja się o niego opierałem, po prawej widać fragment mojej ręki, trzymającej aparat przy oku :)
2016-01-31 20:53:21 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Zmiany na lepsze, takie lubię.
2016-01-31 21:45:32 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Tak. Żernicka miała inną kostkę a inną ulica Chociebuska choć patrząc na stare zdjęcie można przypuszczać że tylko na pewnym odcinku - myślę, że tę drobną kostkę mogli ułożyć kiedy budowali wiadukt czyli w latach 20.
2016-05-21 01:02:44 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Neo, to brzmi logicznie, pewnie masz rację.
2016-05-31 22:55:22 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: traugutta 70 zaniemyśl piątkowo złota brama złota złota sztynort brzeg brzeg sztynort Sienna Piaseczyńska dolna piaseczyńska dolna nowowiejska 11 gdańsk bzowa jeżyce podwale jelenia góra podwale jelenia gora podwale jelenia gora łokieć Poznań ul. Obornicka jelenia góra grunwaldzka łokieć Dźwiniacz poznan poznan poznan poznan mamik mamik kolsko fryzjerski warszawa warszawa