26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Obiekty w okolicy
Stroma 4
18
m
Cieszyn
Stroma 8
19
m
Cieszyn
Fragment murów miejskich przy ul. ...
29
m
Cieszyn
Wegetariański bar "Wegechatka"
34
m
Cieszyn
Oficyna
37
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Stroma 6

Zbudowano: koniec XIX w.
Dawniej: Kamienica Karla i Adel Spiegel

Obiekt został wzniesiony pod koniec XIX w. Właścicielami byli najpierw Karl Spiegel, później zaś Adel Spiegel (Forbelska). Przed 1911 r. budynek nabyli Leon i Maria Hochsteinowie.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
Tu my z kolegóm, co mieszkoł na Pl. Teatralnym i mioł extra sanki z Czech (taki z wygiyntym przodem), gatrowali w zimie po śniegu na dół
2014-08-06 23:46:14 (11 lat temu)
stoik
 
aktualnie trwa wymiana nawierzchni na granitową kostkę. ładne to i estetyczne. ale może bardziej warto było wyeksponować tam kocie łby ?
2016-03-30 15:24:59 (10 lat temu)
do Stenek: A na końcu ... ściana??? ;-)
2014-08-06 23:47:03 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do Andrzej G: Ale kajż tesz tam, na dyć my łostro hamowali butami na dole, tam było już płasko,
nejwyżyj by sie wpadło na Zamkową, a dalyj ..... no fakt, ściana, e tego, mur zamkowy znaczy się
2014-08-06 23:51:38 (11 lat temu)
stoik
 
do Stenek: już to chyba pisałem. niemniej warto powtórzyć. za dawnych czasów znajdował się tu dom publiczny dla oficerów. wojsko chodziło na Przykopę. historycznie podaję.
2014-08-07 00:58:27 (11 lat temu)
Stenek
 
do stoik: No, to tego nie wiedzialem
2014-08-07 23:32:20 (11 lat temu)
czesil
 
do stoik: To dobrze, że brukują, bo jej nawierzchnia wygląda okropnie.
2016-03-30 15:36:36 (10 lat temu)
do czesil: Jeźeli jakoścz pracy pokladania bruku bedzie taka sama jak na Glebokiej-to powstanie nastepny poligon dla czolgow... :-)
2016-03-30 17:12:59 (10 lat temu)
czesil
 
do vetinari: Nie jest tak źle.
2016-03-30 21:30:33 (10 lat temu)
stoik
 
+2 głosów:2
Z potwierdzonych źródeł -za dawnych czasów znajdował się tu jeden bardziej dobrych i dyskretnych domów płatnej miłości. Te tańsze były nieco opodal. Tzn. szarża tu a szeregowi dalej.
2021-03-15 20:03:04 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Stroma 6 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica