| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
17
2.Ewqa100
10
3.TW40
1
4.user
1
5.Schomberg
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.ireneusz1966
10
2.Eugeniusz S.
7
3.yani
5
4.Desperado
5
5.Ewqa100
4
6.bonczek_hydroforgroup
3
7.fantom
3
8.Cristoforo
2
9.Wincenty Miros
2
10.fck
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.chrzan233
3
3.Jac64
2
4.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...153154155156157158159160161162163...3183731838następna
Budynek z Bełżca
Lublin
Nemezis
Nemezis
+1 głosów:1
Budynek z Bełżca w sektorze Roztocze.Jest to budynek drewniany, konstrukcji węgłowej, obecnie czterownętrzny, z murowaną piwnicą z dachem krytym gontem. Wzniesiony dla potrzeb administracji gminnej, w końcu XIX w. mieścił urząd gminy z aresztem. W 1899 r. jedno z pomieszczeń udostępniono miejscowej szkole na salę lekcyjną. Obiekt pełnił funkcje szkolne do lat 1960-tych. Docelowo planowana jest tu ekspozycja stała dwóch sal lekcyjnych i sieni wynajmowanych w latach 1930-tych dla potrzeb szkoły powszechnej w Bełżcu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2024-01-17 19:17:03 (2 lata temu)
Proszę ADM o korektę nazwy obiektu i jego opis oraz zmianę w opisie pod wszystkimi zdjęciami Waldemara S. Na stronie oficjalnej skansenu jest błąd który wskazaliśmy dzisiaj w rozmowie tel. z pracownikiem skansenu (obiecali, że poprawią). Obiekt jest faktycznie Budynek z Bełżca, a nie piwiarnią, która jest w sektorze Miasteczko w Domach z Siedliszcza. Mile widziana szybka pomoc, ponieważ to istotny błąd. Mój poprawiony obecny komentarz może być pomocny. W razie pytań proszę o kontakt.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-05-26 10:49:29 (28 dni temu)
:) :) nie ź tylko ż :)
2026-05-26 10:53:41 (28 dni temu)
Desperado
+1 głosów:1
do Nemezis: Zrobione.
2026-05-26 10:55:23 (28 dni temu)
Nemezis
+1 głosów:1
do Desperado: Dziękuję.
2026-05-26 10:57:07 (28 dni temu)
Nemezis
+1 głosów:1
do Desperado: Teraz zauważyłam, że jest Dom z Bełżca, a powinien być Budynek z Bełżca, mile widziana poprawa.
2026-05-26 14:52:55 (28 dni temu)
Cieszyn - Český Těšín Most główny - polsko-czechosłowackie przejście graniczne (II RP)
Cieszyn
kakaa
Dana
+1 głosów:1
Podmiana i znaczniki
2026-05-26 14:46:34 (28 dni temu)
Wolska 10
Lublin
Nemezis
Nemezis
+1 głosów:1
Proszę ADM o uzupełnienie info, Dawna Montażownia i nr rejestru A/1097/1-11/, data wpisu 08.08.1994.
2026-05-26 13:31:55 (28 dni temu)
Wólczańska 125
Łódź
blaggio.
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
A co to za dziwaczny tytuł obiektu na fioletowym polu ... ? Powierzchnie do wynajęcia ... To jest portal ogłoszeniowo - deweloperski ... ? Szkoda że autor tytułu obiektu nie napisał jeszcze że wynajem 100 zł z metra kwadratowego ...
2026-05-25 08:54:40 (29 dni temu)
Ponownie po ponad dobie zgłaszam tytuł obiektu do korekty - skrócenia ... Chyba adnotacja w tytule : "powierzchnie do wynajęcia" nie jest konieczna a wręcz niekonieczna.
2026-05-26 13:19:03 (28 dni temu)
Kolejka górska "Jet Star"
Łódź
PEŻ
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Słynna u nas w Łodzi na Lunaparku "Kolejka górska" znajduje się w lewym dolnym rogu pocztówki wieloobrazkowej.
2026-05-26 13:04:36 (28 dni temu)
Widoki z Karczówki
Kielce
cm
Dopisałam autora.
2026-05-26 12:16:45 (28 dni temu)
Browary Górnośląskie w Zabrzu
Zabrze
sawickimarcin
vetinari
+2 głosów:2
Edituje do przedmiotów ☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2022-04-22 17:59:02 (4 lata temu)
do vetinari : Coś dzisiaj portal słabo śmiga ... Zdjęcia pojawiają się i znikają ... Ja będę miał w swoich obrazach ten otwieracz czy zniknie na zawsze ... ?
2022-04-22 22:10:26 (4 lata temu)
fantom
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Niestety, ale zdjęcie przedmiotów nie wyświetlają się (nie wiadomo w sumie dlaczego) w galerii użytkownika.
2022-04-22 22:13:50 (4 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do fantom: Łeeeee ... To ja nie będę dodawał takich obiektów ... Ja się tu staram aby UATRAKCYJNIĆ portal a tu "Buba" ... Nawet nie będę widział czy ktoś zapunktował to zdjęcie czy zalinkował ... Sugeruję aby TO poprawić ...
2022-04-22 22:30:57 (4 lata temu)
Przedmiot o nikłej wartości historycznej i fotograficznej. Bez wartości na Fotopolsce . Przeznaczam do usunięcia
2026-05-25 21:02:55 (29 dni temu)
PiotrW
+1 głosów:1
do sawickimarcin: W moich młodych latach to piwo nazywano górnozaworowe lub tańcowane, bo na etykiecie była tańcząca para w strojach górnośląskich.
2026-05-25 22:18:02 (29 dni temu)
do PiotrW: No szkoda bo zdjęcie wylatuje z FP jako przedmiot o nikłej wartości historycznej i nic nie wnoszace do portalu. Portal doskonale da sobie rade bez tego przedmiotu ...
2026-05-25 22:35:14 (29 dni temu)
PiotrW
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Przy takich działaniach zawsze sobie powtarzam.......nie mój cyrk, nie moje małpy..... Biorę aparat i idę robić zdjęcia Potraktuj to jak zabawę a nie misję.
2026-05-26 08:29:54 (28 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do PiotrW: Tu masz rację, ale poświęcasz czas, walisz kilometry, nieraz obrywa Ci się od nawiedzonych przechodniów. Po powrocie ładujesz do fp a nawiedzeni "adm", sru do kosza, albo omijają kosz.
2026-05-26 10:12:39 (28 dni temu)
Desperado
+5 głosów:5
do piotr brzezina : Jesteś nienormalny.
2026-05-26 10:23:29 (28 dni temu)
mamik
+3 głosów:3
Nawiedzeni Admini nie dość, że wrzucają do kosza to jeszcze kosz omijają i z niego wyjmują. To nie ludzie to wilki.
2026-05-26 10:39:54 (28 dni temu)
PiotrW
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Z ludźmi nawiedzonymi nie wojuj. Oni maja misje i prowadza krucjatę o lepszy świat.
2026-05-26 11:01:55 (28 dni temu)
do Desperado: Ty tak twierdzisz, ale na szczęście tych drugich jest więcej
2026-05-26 11:56:32 (28 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do mamik: Może jestem głupi w twoim stwierdzeniu ale jestem uczciwy co nie można powiedzieć o .............
2026-05-26 12:01:14 (28 dni temu)
Plaża nad Wisłą
Toruń
legion
Dobry pomysł z tą plażą.
2020-01-15 15:44:27 (6 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Pomysł nie jest nowy - już kiedyś w tym miejscu istniała plaża wraz kąpieliskiem. Może być ciekawie :)
2020-01-15 20:18:38 (6 lat temu)
do legion: Przy Niskich Łąkach przez dziesięciolecia też istniała plaża

i mieli zrobić nową

Niestety, nic z tego nie wyszło.
2020-01-15 20:33:25 (6 lat temu)
plaża z zakazem kąpieli. Logiczne
2026-05-24 13:53:44 (30 dni temu)
polskup
+4 głosów:4
do Pudelek: Logiczne. Definicja słowa plaża nie zawiera w sobie - ani obecnie, ani historycznie - możliwości kąpania się. Choć rozumiem, że to przykre :)
2026-05-24 14:08:44 (30 dni temu)
Pudelek
+1 głosów:1
do polskup: teoretycznie tak, ale jak sądzę dla większości osób plaża kojarzy się z kąpielą ;) Ta w ogóle jest słaba, tam brak prawie infrastruktury, nie ma nawet jednej ławki pod wiatami...
2026-05-26 10:01:21 (28 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do Pudelek: Bywałem na Dybochu wielokrotnie, ale ta plaża jakoś mi umknęła. Części społeczeństwa plaża, tak globalnie, raczej kojarzy się z plażingiem, czyli smażingiem :)
2026-05-26 11:28:02 (28 dni temu)
Epitafia i tablice
Strzegom
Pudelek
ZPKSoft
+2 głosów:2
To epitafium Marthy Wolfgeil zd. Küttner, zmarłej 21 września 1670 r.
2026-05-26 11:16:00 (28 dni temu)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. prof. Józefa Tischnera
Stary Sącz
labeo7
Woj11
+1 głosów:1
Zespół Szkół przy Daszyńskiego
2026-05-26 10:30:37 (28 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...153154155156157158159160161162163...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914 Px48-3914 huta marty warszawa wiejska aleje munin putka złota złota plac niepodległości plac niepodległości kwiska Chmielna 73 Warszawa teatr mały kwiaton lwów pomnik smołki lwów pomnik smoł sulejów sulejow most Warszawa mazowiecka mazowiecka 20 Warszawa petersburska