| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.Antoni Piotr Korzeniewski
17
3.Ewqa100
10
4.TW40
1
5.user
1
6.Schomberg
1
7.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Desperado
11
2.ireneusz1966
10
3.Eugeniusz S.
7
4.yani
5
5.bonczek_hydroforgroup
5
6.Ewqa100
4
7.da signa
3
8.fantom
3
9.mar
3
10.Cristoforo
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.Ewqa100
4
3.chrzan233
3
4.Jac64
2
5.Mariusz Brzeziński
1
6.da signa
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...157158159160161162163164165166167...3183831839następna
Rymanów - zdjęcia niezidentyfikowane
Rymanów
marek45
nyskadolniak
+2 głosów:2
Ci sami bohaterowie zdjęcia co tu
Na obu Mercedes-Benz Typ 320 WK Kübelwagen.
2026-05-25 22:06:51 (29 dni temu)
verbensis
+1 głosów:1
Architektury jednakowoż niedostatek...
2026-05-25 22:53:13 (29 dni temu)
Sąd Okręgowy
Szczecin
Niko
Mariusz Brzeziński
+1 głosów:1
Przekrój zachodniego skrzydła przez oś symetrii.
2026-05-25 22:46:30 (29 dni temu)
Piotrkowska 95
Łódź
zeto
Prawdopodobnie polskie i niemieckie nazwy ulic przez jakiś czas były obok siebie na tabliczkach, vide np.:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2020-05-01 16:22:53 (6 lat temu)
Sugeruję przeniesienie do "przedmiotów"
2026-05-25 20:43:50 (29 dni temu)
vetinari
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Marcinie, ta droga którą teraz wybraleś, jest drogą do piekiel....
2026-05-25 20:45:24 (29 dni temu)
do vetinari: Nieeee ... Bardzo mi przykro to napisać ale to Ty wybrałeś tą drogę ... Po stokroć mi przykro ze to własnie Ty ... Liczę ze będziesz uczciwy i sprawiedliwy.
2026-05-25 20:51:19 (29 dni temu)
do sawickimarcin: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-05-25 20:52:34 (29 dni temu)
do vetinari: A tak w ogóle to "Śmietnik" dzisiaj nie działa ... ? Wrzuciłem kilka zdjęć i nic sie nie wyświetla ...
2026-05-25 20:56:22 (29 dni temu)
vetinari
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Nasi dziśaj przegrali z Norwegią, i tym sobie skomplikowali wyjście z grupy. Mam teraz źalobę.... ale odpowiem Ci tak. Zawsze jest u Ciebie tak, źe jak by Twoja dusza rogata zwycięźyla nad Tobą samim. Niejest to pierwszy raz....wkurzaleś się coraz więcej i więcej, i potem sobie daleś urlop. Po powrocie z urlopu, jesteś innym czlowiekiem, który się cieszy z tego, źe swoją robotą uklada kamiczek do kamiczka i buduje wspólnie fotopolskę..... Czasami warto się zastanowicz nad tym, czego naprawde chceś. Usuwaś dziśaj swoje "przedmioty" jutro moźeś usuwać swoje zdjięcia....zawsczasu trzeba włączycz hamulec i przegryźcz ten wsciek i dumę....ale to juź zaleźy od Ciebie. Kaźdy z nas ma swoje kłopoty, ale tutaj mamy szanse odreagować od tego brudu i problemów co są naokolo nas. Ale tylko od Ciebie zaleźy z jakym nastawieniem się logujeś.......Bylem tym co Cie rozumial, mialem do Ciebie zawsze zrozumienie...ale teraz jestem troche na rozpaczach, bo przesiedleś na ciemną strone, i tam się czekoladowych ciasteczek niedoczekaś....
2026-05-25 21:38:15 (29 dni temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nie pisz mi proszę o sporcie bo mnie to absolutnie nie interesuje. jestem anty-kibicem. Oczekuję od Ciebie tylko abyś był sprawiedliwy i będę Ci dostarczał powodów abyś tego udowadniał, chyba ze zaczniesz pisać "ty CIECIU" albo "jesteś za CIENKI" jak Twoi koledzy ... Czekam aż zrobisz sprawiedliwy porządek z tablicami ulic Piotkowska.
2026-05-25 21:46:08 (29 dni temu)
vetinari
+1 głosów:1
do sawickimarcin: No to się niedoczekaś, to zdjięcie jest odpowiednie przypisane... wybraleś sobie drogę, źegnam Marcinie.....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek
2026-05-25 21:47:29 (29 dni temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do vetinari: Spodziewałem się tego ... Kolejny kamyczek do ogródka i kolejny pogląd na to co tutaj się dzieje ...No cóż ... "Jestem za cienki" ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: fragment
2026-05-25 21:54:48 (29 dni temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do vetinari: Skoro te "przedmioty" to nic złego - to czemu tak się bronisz aby tam przenieść te tablice ... ??? Bądź konsekwentny ...
2026-05-25 22:04:44 (29 dni temu)
da signa
+1 głosów:1
do vetinari: Faktem jest, że u mnie podobne zdjęcie jest w przedmiotach , czy powinnam jest konwertować na zwykłe ?
2026-05-25 22:18:19 (29 dni temu)
do da signa: Link prowadzi donikąd :)
2026-05-25 22:25:59 (29 dni temu)
do da signa: Link jest niepoprawny ... Załaduj jeszcze raz
2026-05-25 22:26:01 (29 dni temu)
do da signa:
Oczywiście, że to zwykłe zdjęcie i takie już jest:
2026-05-25 22:26:05 (29 dni temu)
do da signa: Ten lik się mi nieotwiera ☺ Ale tak ogólnie, czytając pierwszy komentarz pod tym zdjięciem, i otwierając link do niego dodany to niewidze problemu pozostawienia tego zdjięcia w zwyklych...
2026-05-25 22:27:24 (29 dni temu)
vetinari
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Marcinie, wygoda komunikacji wirtualnej jest w tym, źe sam decidujeś o tym, kiedy i czy wogóle odpowiedzieć. Tak jak napisalem, jak wydzieź z trybu "dusza rogata" moźemy pogadać, teraz niewidze sensu w prowadzenu diskusii. Ty juź nieszukaś wytlumaczenia ale czegoś innego..i mój czas wolny jest czasem kiedy wole go spędzać na czymś poźytecznym. Dziśaj mnie rozczarowaleś na tyle, źe poprostu niemam ochoty się z tobą klucić....
2026-05-25 22:30:51 (29 dni temu)
Desperado
+4 głosów:4
Ale o czym ta dyskusja > Szyldy wiszą na konkretnym budynku ze znanym adresem, to są przypisane do budynku. Gdyby to był kufel z piwiarni, która istniała w tym budynku, to byłby dopisany do rzeczy. Łyżka do butów jest rzeczą związaną z adresem. Czego tu nie rozumieć :)
2026-05-25 22:31:12 (29 dni temu)
da signa
+1 głosów:1
do Desperado: Prowadzi, bo zdjęcie zostało przekonwertowane , chyba za sprawą yaniego:)
2026-05-25 22:31:15 (29 dni temu)
do da signa: Prze... co ? Same zagadki dzisiaj :)
2026-05-25 22:32:36 (29 dni temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do vetinari: To Ty rozpętałeś tą burzę ... zaczęło się od Ciebie i dlatego mi po 100-kroć bardziej przykro ... Bo gdyby to zrobił kto inny - miałbym na to ........ - jak mówi młodzież ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: fragment
2026-05-25 22:46:14 (29 dni temu)
Okólnik z Żabna
Lublin
Waldemar S
Proszę ADM o przeniesienie zdjęcia do obiektu Okólnik z Żabna
2026-05-25 21:49:27 (29 dni temu)
do Nemezis: Zrobione.
2026-05-25 22:16:11 (29 dni temu)
do Desperado: Dziękuję.
2026-05-25 22:45:26 (29 dni temu)
ul. Senatorska
Legnica
Eugeniusz S.
Możemy chyba przypisać pod adres wskazany tutaj:

(niedaleko fabryki pianin i fortepianów).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2018-03-31 19:45:03 (8 lat temu)
da signa
+2 głosów:2
To zdjęcie powinno trafić pod odpowiedni adres, i to do przedmiotów. Przypisanie do ulicy nic nie wnosi.
2026-05-25 22:25:35 (29 dni temu)
Okólnik z Żabna
Lublin
Waldemar S
Proszę ADM o przeniesienie zdjęcia do obiektu Okólnik z Żabna
2026-05-25 22:10:07 (29 dni temu)
Okólnik z Żabna
Lublin
Waldemar S
Proszę ADM o przeniesienie zdjęcia do obiektu Okólnik z Żabna
2026-05-25 22:09:45 (29 dni temu)
Kościół św. Urszuli
Wilczogóra
Rafał C.
To jest ołtarz w kościele św. Urszuli. Poprawiłem.
2026-05-25 22:08:59 (29 dni temu)
Piotrkowska 95
Łódź
sawickimarcin
vetinari
+2 głosów:2
Dodalem do przedmiotów...
2026-05-25 14:48:58 (29 dni temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nie chcę aby zdjęcie było umieszczone w "Przedmiotach". Zdjęcie się nie wyświetla i nikt tego nie widzi. Skoro zdjęcie nie jest potrzebne na Fotopolsce - Usuwam je.
2026-05-25 17:10:58 (29 dni temu)
vetinari
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Smutne..............................................wobec Twojej decizji o skasowanie niejestem więc pewien, czy to zdjięcie jest dobrze przypisane bo fotopolan by zrozumial źe tak jest nastawione....ulotka bez architektury jest tylko......ulotka
2026-05-25 17:44:35 (29 dni temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do vetinari: Lokalizację, opis i wszystkie inne dane pomógł mi użytkownik polskup. Nawet nie wiem czy On jest Administratorem. Jeżeli uważasz że coś jest złe to napisz - poprawię - lub Ty popraw. jeżeli nie to po prostu usunę.
2026-05-25 18:27:55 (29 dni temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do vetinari: W usuniętych drukach jest adres nieistniejących kamienic a także jakie fabryczki, czy sklepiki się w nich mieściły. Fotopolska nawet nie ma zdjęć tych kamienic , to chociaż te druki by się przydały ... Adres, nazwisko właściciela, telefon i ze istniała w 1913 roku. Ale nic na siłę ... Niemiła księdzu ofiara - pójdź cielę do obory ... Ja mam cały 200 stronicowy rocznik tej prasy i chce się podzielić wiedza ale jak nie - trudno ...
2026-05-25 18:32:27 (29 dni temu)
do sawickimarcin: Ale jak "nikt nie widzi" - ja widzę.
2026-05-25 19:33:36 (29 dni temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Bo Ty nie jesteś "Nikt" ... Ty jesteś "Ktoś" ... :)
2026-05-25 19:35:26 (29 dni temu)
da signa
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Marcinie , rozumiem Twój ból, też nie raz byłam w takiej sytuacji, że było mi żal, że zdjęcie jest mało widoczne, bo jest w przedmiotach. Ale coś za coś. Przedmioty to jest właśnie taki ukłon w stronę zdjęć, które nie przedstawiają architektury, jest to dla nich szansa, że mimo tego mogą się jednak na portalu FP znaleźć. Spójrz na to z tej strony.
2026-05-25 19:37:54 (29 dni temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do da signa: Dziękuję Ci za pocieszenie.
2026-05-25 19:50:26 (29 dni temu)
da signa
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Liczyłam, że oprócz pocieszenia uzyskam również Twoje zrozumienie tematu. Widzę, że nie użyłam odpowiednich słów. :(
2026-05-25 21:06:23 (29 dni temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do da signa: Wiesz jak Tu jest ... Użyłaś zbyt łagodnych słów ...Administratorzy do użytkownika muszą napisać "ze jest za cienki" albo "że jest cieciem" - wtedy taki zwykły Fotopolanin zrozumie ... Jesteś za grzeczna ... Musisz iść na kurs do niektórych Administratorów ...
2026-05-25 21:14:41 (29 dni temu)
da signa
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Nie pochwalam takich odzywek, ani nie zamierzam się ich uczyć. A Ty nie odpowiadaj , jak echo na moje ostatnie słowa, tylko zastanów się nad całym przekazem. Jest wiele zdjęć w przedmiotach, są ludzie, którzy tam zaglądają i usuwanie teraz bo masz "focha" nie jest godne mężczyzny :)) Tutaj jest Twoja galeria przedmiotów , każdy użytkownik ją ma
2026-05-25 21:23:18 (29 dni temu)
do da signa: Każdy użytkownik ją ma kto pofotografował przedmioty lub któryś nadgorliwy administrator mu nawywalał mu fajnych zdjęć do tego lamusa ... Miałem dwa przedmioty w szczecińskim i jak oglądałem mapkę z podziałem na gminy - szczecińskie - nic nie było widoczne. To jak nie jest widoczne to powywalałem ... I nie graj mi proszę na męskiej ambicji ...
2026-05-25 21:36:13 (29 dni temu)
yani
+2 głosów:2
do sawickimarcin:
Załóż sobie jakąś swoja własną stronę i tam wrzucaj co chcesz.
A skoro jesteś tu, to się dostosuj do reguł i przestań szlochać jak żydowska płaczka, albo wreszcie się stąd wynieś i nas uwolnij od swojego jojczenia.
2026-05-25 21:48:26 (29 dni temu)
do yani: Pfrtsssssssssssssss ... !!! ... Twój cytat : "Za cienki jesteś" ...
2026-05-25 22:07:21 (29 dni temu)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
Bogatynia
da signa
Woj11
+2 głosów:2
SP4 im. M. Kopernika; Chopina 15
2024-05-06 14:28:17 (2 lata temu)
Michał Kazimierski
+3 głosów:3
Mam zdjęcie jak był tu tylko wykop pod szkołę. :) Obiecuję zamieścić.
2026-05-25 22:04:54 (29 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...157158159160161162163164165166167...3183831839następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kielce ul jasna komuny paryskiej 71 wroclaw rmf stadion legia warszawa warszawa lazienkowska 3 stadion stadion warszawa pałac karasia leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914 Px48-3914 huta marty warszawa wiejska aleje munin putka złota złota plac niepodległości plac niepodległości kwiska Chmielna 73 Warszawa teatr mały