| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.Antoni Piotr Korzeniewski
17
3.4elza
11
4.Ewqa100
10
5.Jac64
4
6.TW40
1
7.user
1
8.Schomberg
1
9.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Desperado
13
2.ireneusz1966
12
3.da signa
11
4.Marek W
8
5.Eugeniusz S.
7
6.yani
5
7.bonczek_hydroforgroup
5
8.Ewqa100
5
9.fantom
4
10.cwixilva
4
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.Ewqa100
4
3.chrzan233
3
4.Jac64
2
5.da signa
2
6.Rafał Eckiert (Beuther)
2
7.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...161162163164165166167168169170171...3183831839następna
Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej
Bytom
Desperado
ulec
+2 głosów:2
Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej.
2025-12-09 14:52:02 (6 miesięcy temu)
do ulec: Super ! Bardzo dziękujemy :)
2025-12-09 17:54:28 (6 miesięcy temu)
Autor J. Bujak
2026-05-25 14:56:04 (29 dni temu)
Dobra 72
Warszawa
marekantoniusz
verbensis
+1 głosów:1
2026-05-25 14:32:03 (29 dni temu)
do verbensis: Dzięki, przypisuję :)
2026-05-25 14:35:37 (29 dni temu)
Czerwony Kościół 22
Czerwony Kościół
s_mile
da signa
+1 głosów:1
Ten dom nie istnieje.
2026-05-25 14:25:28 (29 dni temu)
Warszawa - zdjęcia niezidentyfikowane
Warszawa
labeo7
verbensis
+1 głosów:1
Trochę dziwaczne. Trzej żołnierze na czołgu wyglądają jak wklejeni (tylko oni są wyraźni).
2026-05-24 22:12:21 (30 dni temu)
do verbensis: Prawda, bo to składanka. Musiałem usunąć napis na pasku.
2026-05-25 00:13:52 (30 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
A tabliczka z nazwą ulicy jest bardziej typu krakowskiego niż warszawskiego.
2026-05-25 06:24:36 (30 dni temu)
Myślę, że to nie Warszawa i nawet nie przedmieścia. To raczej jakieś miasteczko.
2026-05-25 13:57:53 (29 dni temu)
Rzeźba Akrobata
Bielsko-Biała
PiotrW
4elza
+1 głosów:1
Skorygowałam literówkę w nazwie obiektu "Rzexba "Akrobata" i dodałam opis.
2026-05-25 07:42:33 (29 dni temu)
do 4elza: OKI
2026-05-25 13:41:29 (29 dni temu)
Łódź - zdjęcia niezidentyfikowane
Łódź
sawickimarcin
Zgierska 56 to ta dolna rycina z reklamy. Górna fabryka jest jeszcze do zidentyfikowania.
2026-05-25 13:13:52 (29 dni temu)
Przejście podziemne
Zakopane
Bogdan JS
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
To w Zakopanem TAK JEST ... ??? ... To ja już do Zakopanego nie pojadę ... czułbym się jak w wielkim mieście, a po co mi to ... Mieszkam w wielkim mieście i nie pojadę na drugi koniec Polski do kolejnego wielkiego miasta ... Co oni tam robią z tego Zakopanego ... ? Gdzie romantyka, gdzie zabytkowe góralskie chaty, gdzie sielskość i anielskość ... ?
2026-05-25 12:02:30 (29 dni temu)
Bogdan JS
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Jest też sielskość i anielskość:

Oba te miejsca w linii prostej dzieli ok. 500m.
2026-05-25 12:31:50 (29 dni temu)
do Bogdan JS: Nie przekonasz mnie ... Takich miejsc nie powinno być wcale w takim miasteczku jak Zakopane ...
2026-05-25 13:04:35 (29 dni temu)
do Bogdan JS: Trzeba jednak przyznać, że Zakopane stało się symbolem wstydu i obciachu. Gdzie cygańskie "zespoły" udają Peruwiańczyków. A tak w architekturze jak w głowach górali jest tylko jedno : dudki. Jeździłem do Zakopca od lat 60, przynajmniej raz na miesiąc. Skończyłem w roku 1992. To jest jak Las Vegas w tatrach.
2026-05-25 13:11:01 (29 dni temu)
Nowy Targ 22-27
Wrocław
bonczek_hydroforgroup
To jest zachodnia strona Nowego Targu.
2026-05-25 11:25:18 (29 dni temu)
nyskadolniak
+1 głosów:1
VW model produkowany od października 1962, zatem 63+.

P.S. Dałbym 1963-65 na obu
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzupełnienie
2026-05-25 12:06:20 (29 dni temu)
Nowy Targ 9-14
Wrocław
bonczek_hydroforgroup
Przy prawej krawędzi kadru trwa budowa wieżowców na Benedyktyńskiej, może to coś wniesie do datowania.
2026-05-25 11:41:19 (29 dni temu)
Rymanów - zdjęcia niezidentyfikowane
Rymanów
marek45
nyskadolniak
+2 głosów:2
Dla porządku - opis jest OK, ale w powszechnym rozumieniu określenie "kübelwagen" przypisane jest do terenowej wersji VW garbusa, natomiast na zdjęciu jest inny samochód.
2026-05-25 11:34:28 (29 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...161162163164165166167168169170171...3183831839następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zywiec al wolnosci wielki staw wielki staw kłudzienko kłudzienko katowice katowice warszawa ul targowa 3 powstanie warszawskie cieszyn cieszyn getto warszawa warszawa getto kielce ul jasna komuny paryskiej 71 wroclaw rmf stadion legia warszawa warszawa lazienkowska 3 stadion stadion warszawa pałac karasia leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914