| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.4elza
18
3.Antoni Piotr Korzeniewski
17
4.piotr brzezina
14
5.Ewqa100
10
6.Jac64
10
7.Nemezis
9
8.Bogdan JS
7
9.vetinari
3
10.sawickimarcin
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.ireneusz1966
15
2.Desperado
15
3.da signa
11
4.Dana
9
5.mar
9
6.Marek W
8
7.Ewqa100
8
8.Eugeniusz S.
7
9.Antoni Piotr Korzeniewski
6
10.Neo[EZN]
5
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.ZPKSoft
6
3.Ewqa100
4
4.chrzan233
3
5.Wojtek-SRS
3
6.vetinari
3
7.Jac64
2
8.da signa
2
9.Rafał Eckiert (Beuther)
2
10.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1359
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...165166167168169170171172173174175...3183931840następna
Krzyż
Gliwice
piotr brzezina
Naprzeciwko stała kamienica z podwórkiem i przybudówką, gdzie mieszkała moja babcia. Wyburzono ją chyba na pocz. XXI w. Teraz jest tam pusty plac. Szukam jej zdjęć z zewnątrz
2026-05-25 09:30:27 (29 dni temu)
Główna 16
Gliwice
Paweł Witon (pawelw1)
W latach 80. był tam chyba sklep z art. papierniczymi, gdzie można było kupić samoloty do sklejania
2026-05-25 09:28:29 (29 dni temu)
Stary Pałac
Iwonicz-Zdrój
Desperado
Widziałam z datownikiem z lipca 1899.
2026-05-25 09:22:08 (29 dni temu)
Pierwszej Brygady 16
Stargard
Antoni Piotr Korzeniewski
vetinari
+1 głosów:1
Antoni, chyba warto źe bys więcej popracowal nad prostowaniem swojich autorskich zdjięć....☺
2026-05-25 09:20:50 (29 dni temu)
Restauracja i sklep Schubert
Stara Oleszna
Dana
Założyłam obiekt bez zaznaczenia go na mapce z powodu: nie wiem gdzie.
2026-05-25 09:10:24 (29 dni temu)
Tramwaje w Sosnowcu
Sosnowiec
4elza
Powinno być: Śródmieście › ul. 3 Maja. W tle Dom Czterech Kupców.
2026-05-25 09:04:02 (29 dni temu)
Oleska 7
Opole
Desperado
Trochę prywaty :) To mieszkanie w którym dorastałem. Mam prośbę i nadzieję, że znajdą się u nas fachowcy. Chciałbym wiedzieć jaki to model telewizora ? Da radę ktoś odgadnąć ? Z góry dziękuję. Oczywiście zdjęcie zniknie z FP :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2026-05-22 15:12:18 (miesiąc temu)
do Desperado: Szmaragd
2026-05-22 15:34:35 (miesiąc temu)
do fantom: Ani 901 i 902.
2026-05-22 15:35:12 (miesiąc temu)
Askofer
+1 głosów:1
Podobny jest do Szmaragda podobny do Belwedera ale oba nie miały pod kineskopem takiej skali czy co to jest . Może właściciel zdjęcia wie co to było ta "Skala" pod kineskopem . To coś między pokrętłami.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dokument
2026-05-22 15:48:03 (miesiąc temu)
yani
+2 głosów:2
do fantom:
To może być Szmaragd, jeśli zdjęcie było "poprawiane" przez AI.
A wiele szczegółów wskazuje, że było.
2026-05-22 16:27:37 (miesiąc temu)
fantom
+1 głosów:1
do yani: Trochę stuningowany :)
2026-05-22 16:42:57 (miesiąc temu)
Woj11
+1 głosów:1
do fantom: A masz wersję pierwotną?
2026-05-22 17:19:03 (miesiąc temu)
do Woj11: A skąd niby mam mieć?
2026-05-22 17:29:15 (miesiąc temu)
do Woj11: Bardzo kiepską ale mam, raczej bardzo wiernie oddane zdjęcie, bo poddane małej ingerencji. Ostrość i kolor. I to "coś" pod kineskopem jest na miejscu. ja przejrzałem nawet aparaty Tesli ale nic. Ani żaden polski ani czeski nie mają "tego czegoś"
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2026-05-22 17:51:39 (miesiąc temu)
do fantom: Sorki, to nie do Ciebie pytanie miało być
2026-05-22 18:29:18 (miesiąc temu)
Woj11
+1 głosów:1
do Desperado: To może być głośnik, a takie miały wczesne Rubiny (też były podbne do Szmsragda)
2026-05-22 18:31:02 (miesiąc temu)
Michał. K
+1 głosów:1
Skoro AI, to wypad z tym !
2026-05-22 18:31:48 (miesiąc temu)
Desperado
+2 głosów:2
do Michał. K: Idź do psychiatry i weź ze sobą tego, który dał Ci plusa.
2026-05-22 20:18:37 (miesiąc temu)
do Woj11: Polski Rubin ? Chodzi oczywiście o Ruski :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2026-05-22 20:18:53 (miesiąc temu)
do Desperado: Nie. Sdiełany w CCCP
2026-05-22 20:21:04 (miesiąc temu)
do Woj11: Czyli z TV nie jest tak łatwo jak z motoryzacją :)
2026-05-22 20:21:08 (miesiąc temu)
do Woj11: I powiem Ci jako ciekawostkę, że pamiętam malowanie ścian i chciałem je odtworzyć. Bo są genialne. Po tygodniu prób poddałem się na poziomie tych biało-kolorowych linii :)) A pamiętam wtedy malarza. "Chodził" na drabinie, bo wysokość 3,50 metra, z wiadrem farby, prymitywnym pędzlem i gumowym wałkiem do wzorków. To byli mistrzowie świata i dzisiaj takiego nie znajdziesz :)
2026-05-22 20:31:04 (miesiąc temu)
elot360
+5 głosów:5
do Desperado: Właściciela strony który osobiście narzucił zakaz wrzucania zdjęć modyfikowanych przez AI też skierujesz do psychiatry?
2026-05-22 20:32:02 (miesiąc temu)
do Desperado: Ja pamiętam "drewniany przedpokój" robiony na farbie z piwiem
2026-05-22 20:33:44 (miesiąc temu)
fantom
+1 głosów:1
do elot360: Przecież napisał w komentarzu pod fotką że jest do usunięcia.
Już drugi z problemami z czytaniem się pojawia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2026-05-22 20:36:30 (miesiąc temu)
do elot360: Jasne, co za problem.
2026-05-22 20:43:24 (miesiąc temu)
elot360
+6 głosów:6
do fantom: Ale co to zmienia? Jest napisane że nie wolno i mimo to świadomie łamie regulamin i jeszcze obraża użytkowników którzy słusznie na to zwracają uwagę?

Czemu w ogóle to zostało zawarte w komentarzu a nie w opisie zdjęcia, który czyta każdy a do komentarzy nie każdy zagląda albo nie przegląda wszystkich?
2026-05-22 21:05:00 (miesiąc temu)
2026-05-23 08:43:57 (miesiąc temu)
Jacku, ja bym przeniosła do "przedmiotów". Wzorki na ścianie bezcenne ;-)
2026-05-23 11:38:37 (miesiąc temu)
do ZPKSoft: Ludzie z fobią AI tego nie przeżyją. I nic nie pomoże, że Neo ocenił zdjęcie na 6 :) Ja miałem wtedy 5 lat a wzorki pamiętam do dziś :)
2026-05-23 11:53:34 (miesiąc temu)
do ZPKSoft: Na przeciwległej ścianie był już inny wzór i tego nie pamiętam :)
2026-05-23 11:57:26 (miesiąc temu)
da signa
+2 głosów:2
do elot360: Przy okazji poruszę problem, który pojawia się wyjątkowo często w naszych fotopolskich dyskusjach. Masz rację, nie każdy czyta komentarze, a już na pewno nie wszystkie. Nie jest to oczywiście wymagane:) Ale jak już chce sie zabrać głos w dyskusji to wypadałoby komentarze przeczytać ( i to nie tylko ostatnie , ale wszystkie). Myślę, że wtedy uniknęlibyśmy wielu nieporozumień.
2026-05-23 12:04:53 (miesiąc temu)
elot360
+5 głosów:5
do fantom: Nieporozumieniem było wrzucanie zdjęcia zmodyfikowanego przez AI a potem obrażanie osób które słusznie zwróciły na to uwagę. Jeżeli zaparkujesz samochodów na całą dostępną szerokość chodnika i zostawisz za szybą karteczkę "ja tylko na chwilę", to wcale nie rozwiązuje kwestii naruszenia zakazu parkowania w ten sposób. Krzyczenie na osoby zwracające uwagę temu kto fatalnie zaparkował też tak średnio wygląda. Idąc dalej w porównania, to kolejna sytuacja w której to nie złodziej jest problemem tylko osoba łapiąca za rękę złodzieja. Absurd.

Cała koncepcja wrzucania zmodyfikowanego zdjęcia na FP od podszewki jest absurdalna. Czemu ten temat nie został poruszony w sekcji forumowej FP? Czy na Facebooku lub innych portalach nie ma grup entuzjastów starych telewizorów którym można udostępnić takie zdjęcie i otrzymać satysfakcjonującą odpowiedź? W przyszłym tygodniu wrzucę zrzut ekranu z Google Maps i spytam Fotopolan o drogę, to również nie będzie żaden problem gdy w komentarzu napiszę "zdjęcie i tak jest do usunięcia"?

Sprawy by nie było gdyby osoby odpowiedzialne za ten majdan zrezygnowały z kilku swoich decyzji, na przykład pasywno agresywnego odpowiadania użytkownikom. Ale skoro poziom został postawiony nisko, pozwolę sobie odpowiedzieć.
"Już drugi z problemami z czytaniem się pojawia." - Rzeczywiście jest was dwóch. Na stronie nawet na czerwono jest napisane "nie dodajemy zdjęć zmodyfikowanych i wygenerowanych przez AI". Tam nie jest napisane "można pod warunkiem że jest to zdjęcie telewizora które zaraz zniknie ze strony".
Zastanówcie się nad własną umiejętnością czytania ze zrozumieniem!
2026-05-23 12:19:44 (miesiąc temu)
elot360
+6 głosów:6
do Desperado: To nie fobia AI tylko zasady. Takie zostały ustalone i takich się trzymamy. Jeżeli sam administrator strony pokazuje że są równi i równiejsi to ja nie mam więcej pytań. Oczekuję wyłącznie przejrzystości że są wśród nas osoby których reguły panujące na stronie obowiązują oraz takie których te zasady nie dotyczą. Tylko tyle i aż tyle
2026-05-23 12:21:29 (miesiąc temu)
Michał. K
+1 głosów:1
do Desperado: Fakaj się !
2026-05-23 12:41:20 (miesiąc temu)
do Michał. K: Nie wiem co to znaczy, ale z pewnością nic kulturalnego. Chcesz limit 1 zdjęcia ?
2026-05-23 12:47:13 (miesiąc temu)
do elot360: "Preferowaną rozdzielczością dla zdjęć z aparatów cyfrowych jest 1300-1400 pikseli na dłuższym boku (druga wartość jest jednocześnie wartością maksymalną)" - i co Ty na to ? O tym, że sam Neo wspomniał, że korzysta czasami z programów opartych na AI, nie wspomnę. Bo moim zdanie co innego chamskie stosowanie AI, które zmienia wszystko na zdjęciu, a co innego poprawienie jedynie ostrości przez AI.
2026-05-23 12:57:51 (miesiąc temu)
yani
+2 głosów:2
do ZPKSoft:
Te wzorki na ścianie mogą być tak samo prawdziwe, jak ten telewizor... A czy zauważyłaś brak odbicia krzesła przy stole w ekranie telewizora? A to, że w odbiciu nie zgadza się wielkość i ilość tych falbanek przy serwecie na stole?
Ale pewnie ktoś zaraz powie, że to drobiazgi, nie wpływające na przekłamywanie rzeczywistości...
2026-05-23 13:09:14 (miesiąc temu)
Desperado
+1 głosów:1
do yani: Pierdzielisz towarzyszu i tyle. Gdybyś nie był leniwy a jedynie upierdliwy, to byś obejrzał zdjęcie oryginalne, na którym i telewizor i "paski na ścianie" się zgadzają. Ale tak to jest, kiedy człowiek się starzeje i zamienia w upierdliwego krytykanta wszystkiego i wszystkich.
2026-05-23 13:23:37 (miesiąc temu)
yani
+2 głosów:2
do Desperado:
Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo pewnie znowu napiszesz z braku argumentów - "mój pies jest inteligentniejszy, niż ty".
2026-05-23 13:28:42 (miesiąc temu)
elot360
+5 głosów:5
do Desperado: "I co ty na to?" - Używam opcji automatycznego zmniejszania zdjęć i zakładam że jeżeli strona skaluje fotografie do takich właśnie rozmiarów to znaczy że są one akceptowalne. Powiem więcej, zwróciłem uwagę na to dawno temu i swoje wątpliwości omówiłem na forum publicznym:

Osobiście nie mam "aż takiego" problemu ze zdjęciami modyfikowanymi w ten sposób, płachtą na byka w moim przypadku było wyłącznie potraktowanie jednego z użytkowników (a później mnie) nieadekwatnie. No bo jest zapis o braku AI? Jest.
Nie mam problemów by w toku dyskusji dojść do porozumienia, natomiast robienie z ludzi idiotów tylko dlatego że trzymają się nałożonych zasad i zwracają uwagę na ich przekraczanie, jest po prostu nie w porządku. Z gnojenia ludzi ponoć się wyrasta, jakieś 10 lat temu byłem na tym właśnie etapie i po wielu latach zachowywania się jak cham i prostak doszedłem wreszcie do wniosku że nic dobrego z tego nie wychodzi, ani dla mnie ani dla strony obrażanej. Nic tak nie motywuje zawiłej dyskusji jak poczucie krzywdy.

Podsumowując, nie rozumiałem z jakiego powodu zamieszczono to zdjęcie którego charakter narusza ustalone zasady. Porozmawialiśmy, zrozumiałem intencję i mimo tego że osobiście bym tak nie postąpił, przyjmuję do wiadomości taki przebieg wydarzeń. Wciąż uważam że na wstępie można było lepiej zakomunikować co tu się dzieje, jednocześnie zgadzam się z da signa że popełniłem błąd nie wczytując się w całość dyskusji w komentarzach. Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie bardzo żałuję

To chyba tyle ode mnie, z razie potrzeby dalszych wyjaśnień jestem do dyspozycji. Pozdrawiam cieplutko
2026-05-23 13:37:01 (miesiąc temu)
Desperado
+1 głosów:1
do elot360: Nie ma co wyjaśniać, bo wszystko już wyjaśnione :) Trza się brać za to, dlaczego tu jesteśmy. Zdjęcia :) Ps. Pokazałem regulamin co do wielkości zdjęć, bo to dawno nieaktualne. Teraz, "wbrew" regulaminowi, wstawia się zdjęcia o wielkości 2000, 3000 a nawet 5000 - co uważam za wielka przesadę :)
2026-05-23 14:07:40 (miesiąc temu)
Michał. K
+2 głosów:2
do Desperado: Cytuję Ciebie: " Idź do psychiatry...", koniec cytatu. Porady tekie dla siebie czyń, to raz , a dwa, to nie strasz, bo jak yani pisze, cytuję : "...za cienki jesteś". Czego jeszcze nie wiesz lub czym straszysz ?
2026-05-23 16:48:12 (miesiąc temu)
Michał. K
+2 głosów:2
do Michał. K: ... i jeszcze jedno nie ograniczaj praw ludzi, jeżeli coś czynią dla dobra wspólnego serwisu FP jakim są fotografie Polski.
2026-05-23 16:51:29 (miesiąc temu)
Desperado
+2 głosów:2
do Michał. K: Nie igraj, bo od dawna jesteś na celowniku. I to nie moim.
2026-05-23 16:54:43 (miesiąc temu)
do Desperado: Nie gnaj dalej... bądź rozważny i poważny.
2026-05-23 17:18:51 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+2 głosów:2
Jak się tak czyta tych ważnych administratorów (5++), to jest jedna myśl, "komuna też straszyła" na szczęście przegrała.
2026-05-23 17:41:55 (miesiąc temu)
Desperado
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Piotruś, to było 40 lat temu. A Ty nadal walczysz. To jak w filmie Flip i Flap, co 20 lat po wojnie, dowiedzieli się, że się skończyła.
2026-05-23 17:47:58 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+2 głosów:2
do Desperado: Piszesz brednie, skończcie straszyć, wywaleniem, limitami. Nie umiecie być normalni, przyjaźni, pomocni itd . Wy tylko straszenie, chwalenie się swoimi "etatami administratorów". Wiem co Wam brakuje "DB". Opanujcie się, ludzie są różni
Niedawno pokazałem Wam przykład postępowania jednego z was, śmiechu warte tak postępuje administrator?. Ty jako jeden z takich co może dużo dobrego zrobić, obracasz się plecami do słabych.
2026-05-23 18:01:33 (miesiąc temu)
Desperado
+6 głosów:6
do piotr brzezina : Kto jest słaby ? Bezczelny i chamski Michał> K ? Równie bezczelny i chamski sawicki ? Roszczeniowa Nemezis ? Czy szczyt Everestu Waldemar S. ? Przypominam Piotr, Ty też byłeś tym "wszechwładnym i mocnym" adminem. Niestety w pewnym momencie przeobraziłeś się w nieudolnego terapeutę. I od tego momentu, im większy wichrzyciel, świr, destruktor portalu - tym mocniejsze ma w Tobie poparcie. Wymyślasz sobie jakieś chore teorie, że np. Fantom ma moc przenoszenia zdjęć ze śmietnika do "innych obiektów". Kiedy mówię, pokaż dowody albo zamilcz - dowodów nie ma. Tylko dalsze jątrzenie. Nie chcę napisać, że robisz z siebie błazna, bo tak nie jest. Ale na poważnego człowieka w kwiecie wieku, to nie wygląda.
2026-05-23 20:45:33 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Desperado: Ale nawymyślałeś . Fantom sam się do tego przyznał, resztę przekrętów fotopolan też się przyznali itd , usuwanie zdjęć bez wiedzy autorów zdjęć omijając "kosz". Nie będę Ci tu wszystko udowadniał, Powiem Ci jedno Ty o wszystkim wiedziałeś nawet skrytykowałeś, teraz się popisujesz jak adwokat. Dużo spraw zapomniałeś? Napiszę Ci tak o wszystkich przekrętach wiedział Neo. Czy on to potwierdzi to nie wiem, ja umie to udowodnić. Co do wymienionych przez ciebie fotopolan nie będę pisał tu publicznie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-05-23 21:03:48 (miesiąc temu)
Desperado
+5 głosów:5
do piotr brzezina : Albo przedstawisz dowody albo dostaniesz limit 1 zdjęcia na dzień. Na dwa tygodnie. Mam dość w tym kraju obrzucania ludzi gównem, bo tak się komuś podoba ! Bo zawsze się coś przyklei ? Bo łatwiej obrzucić gównem, niż się z niego oczyścić. Dość ! nawet dla tak zasłużonego Fotopolanina jak Ty, są granice dla oskarżeń i wymyślanych teorii. Na dowody masz czas do jutra, do godz. 12:00.
2026-05-23 21:16:17 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Desperado: Możesz to zrobić dzisiaj. Może napisz do Neo on ci to powie. Niezależnie od tekstu, twój limit 1 zdj. każdemu przypinasz kto nie spełni Twoich zachcianek. To jest ta druga fotopolska. Więzienie za komuny nauczyło mnie żeby zbierać dowody na tych co Ciebie krzywdzą i nie pokazuj nikomu dopóki nie musisz i tak robię. Nie raz myślałem że za komuny lepiej było siedzieć za morderstwo jak być ... Ty mnie wystraszysz limitem 1 zdjęcia na 2 tygodnie ? Podejrzewam coś innego ty chyba zostałeś właścicielem fotopolski (tak się zachowujesz). Na koniec i tak cię szanuję
2026-05-23 21:54:37 (miesiąc temu)
yani
+5 głosów:5
do piotr brzezina :
Znowu wiecznie pokrzywdzony... Za komuny i teraz... Czy Tobie obalanie komuny nie pomyliło się z obalaniem pół litra?
Z Desperado mogę się spierać i mieć odmienne poglądy na różne sprawy, ale tu uważam że ma w zupełności rację. Ciągle szukasz okazji żeby poprzeć różnych wichrzycieli i warchołów, aby wetknąć kij w mrowisko i zamieszać w FP. Niestety, ale tak wyglądają wszystkie Twoje wypowiedzi publiczne na FP. Kiedy ostatni raz napisałeś coś cokolwiek merytorycznego o zdjęciach??? Pojawiasz się w dyskusjach tylko jak są jakieś spory i kontrowersje, aby jeszcze bardziej zamieszać... Żałosne...
2026-05-24 01:57:43 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+2 głosów:2
do yani: Zadam Ci jedno pytanie - Czy jesteś uczciwym administratorem, wobec wszystkich fotopolan ?,
2026-05-24 08:51:15 (miesiąc temu)
4elza
+4 głosów:4
do piotr brzezina : To ja Ci odpowiem - tak.
2026-05-24 08:52:00 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Desperado: Desperado wprowadza nowy punkt do regulaminu. Coś nowego na fotopolsce "albo kablujesz albo limit 1 zdj. na 2 tygodnie". Jak byś żył fotopolską to byś nie żądał dowodów gdyż się przyznali. Jak byś nie zbluzgał tu na forum Neo, może by Ci przekazał co wie w tym temacie.
2026-05-24 09:02:28 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do 4elza: Nie pytałem Ciebie, a po drugie nie wiesz wszystkiego.
2026-05-24 09:04:41 (30 dni temu)
ZPKSoft
+6 głosów:6
Foto wróciło z kosza więc dla świętego spokoju przeniosłam do "przedmiotów". Łatwiej się zgubi mało sympatyczny ciąg komentarzowy. Jeśli będzie inne zdanie w temacie to można przywrócić do zdjęć zwykłych.
2026-05-24 09:10:10 (30 dni temu)
4elza
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Dużym szacunkiem darzę zarówno yani'ego jak i Desperado, fantoma, Jarka Dubowskiego, da signę i wielu innych, bo ich wiedza, zaangażowanie i wkład dla fp jest ogromny, a Ty nieustannie wprowadzasz dysonans swoimi komentarzami, nie uzasadniając własnego stanowiska. Większość osób zwraca Ci na to uwagę, ale jesteś tak zacietrzewiony w swoim uporze, że staje się to już denerwujące. Nie czytasz z uwagą, nie przywiązujesz wagi do argumentacji innych.
Spokojnie Piotrze i więcej rozwagi, a mniej zawziętości.
2026-05-24 09:12:58 (30 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do 4elza: Możesz pisać co chcesz, "przenosiny"
2026-05-24 09:23:27 (30 dni temu)
Desperado
+3 głosów:3
do piotr brzezina : "Desperado wprowadza nowy punkt do regulaminu. Coś nowego na fotopolsce "albo kablujesz albo limit 1 zdj. na 2 tygodnie". Jak byś żył fotopolską to byś nie żądał dowodów gdyż się przyznali. Jak byś nie zbluzgał tu na forum Neo, może by Ci przekazał co wie w tym temacie." - ten wpis Piotrze jest dowodem na to - uwaga DOWODEM - że jesteś oderwany od rzeczywistości. Nie "albo kablujesz" a "albo dowody albo 1 zdjęcie".Nigdy nie przeczytałem aby ktokolwiek się przyznał, że przenosi magiczną różdżka zdjęcia ze śmietnika do obiektów. Za to sto razy czytałem, że rozsądni ludzie prosili Cię - uwaga PROSILI - o umiarkowanie i zaprzestanie szkodliwego działania. I nawet ci, którzy Cię grzecznie prosili, których znasz osobiście, stawali się, po takich prośbach, kolejnymi Twoimi wrogami. Jak na przykład dzisiaj 4elza. No i słowa : "jak byś nie zbluzgał Neo na forum...". Nie wiem, śmiać się czy płakać ? Chyba martwić. Bo widzę tu ludzką tragedię. Upadek człowieka. Kiedyś szanowanego przez wszystkich Fotopolan.
2026-05-24 09:41:08 (30 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Desperado: Rób swoje i tak zrobisz jak Ci sumienie podpowie. Uczciwość, uczciwość i uczciwość .Zapytaj fantoma o przenoszeni.
2026-05-24 09:49:42 (30 dni temu)
Desperado
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Pytam Ciebie, bo to Ty oskarżasz Fantoma ! Nie Jasiu, nie Stasiu, nie Czesiu a TY!! Prosiłem nie raz o dowody. Zero. Najczęściej padała odpowiedź : "zapytaj Neo, on wie". Powtórzę, to nie Neo oskarża Fantoma a TY!! Więc pytam Ciebie. Pozostało Ci 56 minut.
2026-05-24 11:04:14 (30 dni temu)
rdx0
+5 głosów:5
Przepraszam ale musiałem 😊. Mam taką propozycję. Skoro na poziomie rozumu nie da się tej wojny rozwiązać ( a Panowie na deficyty tutaj raczej nie narzekają ) to w grę wchodzi ego. Proponuję więc turniej walki wręcz. Drogą eliminacji dojdziemy do wielkiego finału lub od razu jak dawniej stanął naprzeciw siebie przywódcy. Kobiety walczy nie będą . Co najwyżej 4elza mogła by być np. zabezpieczeniem medycznym. No i gentleman's agreement powinno wystarczyć . Zwycięzca ma zawsze rację.
2026-05-24 11:25:37 (30 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Desperado: Wszystko przekazałem co wiedziałem (kilkanaście tego było różnych spraw i kilku Adm. do Neo ) i obiecałem że nie będę ujawniał żadnych szczegułów. Co mam teraz ujawniać szczegóły bo jak nie to wielmożny adm. Desperado mi zablokuje konto. Takim sposobem chcesz dojść prawdy ? Na tym kończę tą dyskusję, co będzie dalej zobaczymy.
2026-05-24 12:35:49 (30 dni temu)
Desperado
+6 głosów:6
do piotr brzezina : Wbrew mojej opinii, uratowano Ci dupę. Widocznie to fajnie jest, patrzeć jak jątrzysz, knujesz i bezpodstawnie oskarżasz. jak po latach pobytu na FP, zaczynasz rozwalać portal, w który włożyłeś tyle pracy, emocji i wiedzy. Rozwalaj. ja mam to już w dupie. Rozpocznij ponownie batalię o Waldemara, przyklaskuj pani z Lublina, na pewno Wam się uda zniechęcić ludzi do FP. Niestety wygrała teoria, że Fotopolska to terapia psychologiczno-psychiatryczna a nie żaden portal o architekturze. No to miłej terapii zajęciowej.
2026-05-24 12:41:30 (30 dni temu)
ylooC
+5 głosów:5
No tak... nic się nie zmieniło :D Ehhhhhh. Jakby ktoś kiedyś się zastanawiał, czemu się odechciewa FP.... to właśnie dlatego. Bo nic się nie zmienia. Te same szczucie, oskarżenia, te same wyrzuty, aluzje...... i co odchodzi człowiek na parę miesięcy wraca...... i co ? To samo....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: orto
2026-05-25 00:50:03 (30 dni temu)
do ylooC: Akurat do Ciebie nie ma takich zarzutów. Wystarczy trochę uczciwości, traktowania fotopolan jako ludzi, i będzie spokój. Wszyscy są równi, a że mają różne charaktery, tak jest skonstruowany człowiek. Jeżeli ktoś nie umie tego zrozumieć to niech rezygnuje z adm. Mamy tylu dobrych, wyrozumiałych administratorów. Ludzie jeżdżą po kraju, fotografują, a ktoś jednym pstryknięciem likwiduje zdjęcia bo mu autor zdjęcia coś głupiego powiedział. Pozdrawiam
2026-05-25 06:15:06 (30 dni temu)
fantom
+5 głosów:5
do piotr brzezina : Perfidnie kłamiesz, albo wymagasz leczenia. Albo jedno i drugie.
2026-05-25 06:24:15 (30 dni temu)
do fantom: Wymieniaj co
2026-05-25 08:38:08 (30 dni temu)
Wólczańska 125
Łódź
sawickimarcin
Wólczańska 125
2026-05-25 07:59:06 (30 dni temu)
Dzielnica Biała Góra
Sanok
marek45
Tu raczej nie Błonia. To zdjęcie deko się różni od reszty no tylna strona
2026-05-24 23:07:02 (30 dni temu)
2026-05-24 23:10:51 (30 dni temu)
Woj11
+1 głosów:1
do marek45: Ok
2026-05-25 07:25:21 (30 dni temu)
Most im. Bronisława Malinowskiego
Grudziądz
esski
Widoczny na zdjęciu budynek stał na zachodnim, lewym brzegu Wisły.
2026-05-25 06:57:04 (30 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...165166167168169170171172173174175...3183931840następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: lotnicze lubawka teatr śląski teatr śląski kino rialto Olsztyn Olsztyn bydgoszcz bydgoszcz stary dworzec katowice olsztyn olsztyn kołobrzeg ulica wschodnia kołobrzeg kołobrzeg Korzenna korzenna lęsnica Węgierska Górka rakowiec rakowiec Hohndorf Hohndorf Białków Białków trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica