| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.4elza
18
3.Antoni Piotr Korzeniewski
17
4.piotr brzezina
14
5.Ewqa100
10
6.Jac64
10
7.Nemezis
9
8.Bogdan JS
7
9.vetinari
3
10.sawickimarcin
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.ireneusz1966
15
2.Desperado
15
3.da signa
11
4.Dana
9
5.mar
9
6.Marek W
8
7.Ewqa100
8
8.Eugeniusz S.
7
9.Antoni Piotr Korzeniewski
6
10.Neo[EZN]
5
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.ZPKSoft
6
3.Ewqa100
4
4.chrzan233
3
5.Wojtek-SRS
3
6.vetinari
3
7.Jac64
2
8.da signa
2
9.Rafał Eckiert (Beuther)
2
10.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1359
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...168169170171172173174175176177178...3183931840następna
Galeria Wolska
Lublin
Wiesław Smyk
Nemezis
+3 głosów:3
Chyba dawnej fabryki jeśli już, poza tym Dzielnica Za Cukrownią, proszę ADM o korektę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-05-23 20:53:40 (miesiąc temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do Nemezis: Dzielnica skorygowana tak w obiekcie jak pod zdjęciami, oprócz Twojego.
2026-05-23 20:57:25 (miesiąc temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Dziękuję.
2026-05-23 21:17:43 (miesiąc temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Tzn. którego? proszę o link
2026-05-23 21:19:50 (miesiąc temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Ponawiam pytanie, którego?
2026-05-23 21:33:23 (miesiąc temu)
do Nemezis: Chodziło o to ale widzę, że już zmienione.
2026-05-23 21:34:09 (miesiąc temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Tam było od razu dobrze, po co ta intryga bez uzasadnienia? cenię Twoją szybką poprawę, ale to nie potrzebne.
2026-05-23 21:39:01 (miesiąc temu)
ZPKSoft
+6 głosów:6
do Nemezis: Galeria Wolska miała Kośminek a budynek gospodarczy Za Cukrownią. Jeśli poprawiłaś to bardzo dobrze i nie ma tu żadnej intrygi, nie zrażaj do siebie kolejnych fotopolan.
2026-05-23 21:43:26 (miesiąc temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Skoro widzisz moje działania, to wiesz jak pisałam wcześniej, że są błędy z dzielnicami w Lublinie. Jak akurat dodaję zdjęcia do obiektu błędnie dopisanego to poprawiam za chcwilę jak mogę. Nie rozumiem wytyczek i jakiegś zrażania? I nie rozumiem po co ta wytyczka, że było źle jak po chwili było dobrze? po co robisz?
2026-05-23 21:48:04 (miesiąc temu)
ZPKSoft
+11 głosów:11
do Nemezis: Pokazujesz błędy i ja zrobiłam to samo, opisałam zgodnie z tym co widziałam w tym momencie. Jak widać niektórym użytkownikom nie warto zwracać uwagi więc moja pomoc czy korekta już więcej nie nastąpi. Będę miała mniej roboty :-)
2026-05-23 22:10:23 (miesiąc temu)
do ZPKSoft: Nie wiem skąd tyle masz plusików i od kogo? Ci to dają plusiki akceptują błędy na stronie i tak im pasuje, dziwię się. Mnie jednak wytykasz coś co jest absurdalne i oczerniające mnie na stronie. Wytykasz mi kilka sekund zanim poprawię (błędy zawinione przez nieznających Lublina i techniczne strony FP), szok! jakie to płytkie, zamiast wziąć się poprawę tego co zepsute. Tak błędy pokazuje, bo zależy mi prawdzie i poprawnym info, Wam pasują błędy na stronie, plusiki, dokuczanie, wyzywanie, straszenie itd. Przypominam, dalej są błędy techniczne strony FP, co bardzo utrudnia dodawanie obiektów i poprawne przypisywanie, za to się weźcie wielcy ADM.
2026-05-24 12:41:19 (30 dni temu)
do Nemezis: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-05-24 12:46:08 (30 dni temu)
vetinari
+5 głosów:5
do Nemezis: Wow, jeźeli się ci udało "wkurzycz" jedną z najwięcej spokojnych i zrozumiałych i przez całe grono szanowanych Fotopolanek, to się niedziw plusóm przy jej odpowiedzi wobec twojego komentarzu. Mojim zdaniem dochodzi juź do tego, źe grono woli Lublin w stanie jakým jest, niź wogóle z tobą komunikować. I co do błędów strony, juź parę tygodni wiadomo źe strona jest pod atakiem botów, które ją zwalniają.
2026-05-24 13:15:51 (30 dni temu)
Dana
+8 głosów:8
do Nemezis: Może nie zauważyłaś do tej pory albo nie chciałaś zauważyć, że ZKP Soft cieszy się zasłużonym i ogromnym szacunkiem nie tylko za jej ogromny wkład w zasoby FP, ale także ze względu na całą działalność, pomoc innym, cierpliwość, grzeczność, umiejętność komunikowania się z innymi użytkownikami, bezinteresowność, nieustające poprawianie czyichś błędów i zaniedbań - stąd plusiki i można się jedynie dziwić, że jest ich tak mało a nie odwrotnie.
2026-05-24 13:21:54 (30 dni temu)
Wolska 10
Lublin
Wiesław Smyk
To nie jest Kośminek tylko Dzielnica Za Cukrownią, proszę ADM o poprawę.
2026-05-24 12:43:52 (30 dni temu)
Plac manewrowy
Łódź
sawickimarcin
Trochę się zakręciłem ... Niechcąco stworzyłem panoramę ... Poza tym poproszę o zmianę podobiektu na "Plac manewrowy"
2026-05-24 08:57:30 (miesiąc temu)
do sawickimarcin: Zdjęcie już jest ok. Ale z tym obiektem to zrób porządek.
2026-05-24 09:08:32 (30 dni temu)
do da signa: Każde z zamieszczonych zdjęć ma inną lokalizację i nazwę ... Przez chęć załadowania wszystkiego "na raz" zapomniałem o zmianie nazwy ... Gdybyś była tak miła i pozmieniała nazwy tych podobiektów ... Przepraszam ...
2026-05-24 09:46:29 (30 dni temu)
da signa
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Hm...Jest tylko podobiekt "Plac manewrowy" , więc nowe trzeba pozakładać. Możesz to zrobić sam i poprzenosić zdjęcia tam gdzie należy. Twoje uprawnienia na to pozwalają.
2026-05-24 09:53:46 (30 dni temu)
do da signa: Kombinuję, kombinuje i mi nie wychodzi ... Podpowiedz proszę ... :)
2026-05-24 11:05:37 (30 dni temu)
do sawickimarcin: Na pewno zdjęcia przedstawiające budynek trzeba przenieść do obiektu Motodrom Automobilklubu Łódzkiego . Wiesz jak to zrobić ?
2026-05-24 11:08:16 (30 dni temu)
do da signa: Chciałbym aby budynek był podobiektem Motodromu
2026-05-24 11:09:26 (30 dni temu)
do sawickimarcin: Obiekt zakładał kol. blaggio, chyba wiedział co robi :) Może poczekaj na jego decyzję w tej sprawie, ja się wyłączam ( to nie mój teren, jak mawiają niektórzy )))
2026-05-24 11:17:08 (30 dni temu)
do da signa: OK. To niech ten budynek zostanie. Powiedz mi jak utworzyć podobiekt "wiadukt" zamiast "Plac manewrowy" ale tylko dla zdjęcia z wiaduktem.
2026-05-24 11:20:27 (30 dni temu)
do da signa: Phiiiiii ... :) Dałem radę sam ... Nawet dobrze ze mi nie pomogłaś ... :) Ale dzięki za pilotowanie. Pozdrawiam.
2026-05-24 11:44:57 (30 dni temu)
blaggio.
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Jeżeli utworzyłeś podobiekt motodromu "Plac manewrowy", każdy kolejny podobiekt tworzysz tak samo startując na stronie motodromu przez przycisk "dodaj podobiekt". Potem "przenosisz" odpowiednio zdjęcia przez zmianę ich przypisania, czyli dodanie nowego i skasowanie lub nie starego. Dalej już nie objaśniam, bo mam nadzieję, że wiesz albo dojdziesz sam do tego, jak dodaje się przypisanie do zdjęcia już wcześniej gdzieś przypisanego. Ale jeśli nie, to trzeba będzie zacząć od a b c. Trudno, byle wreszcie skutecznie.
2026-05-24 11:52:38 (30 dni temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Metoda prób i błędów doszedłem samodzielnie ... Tym cenniejsze to było bo zapamiętałem ... :)
2026-05-24 11:54:33 (30 dni temu)
Jako ciekawostkę dodam ze tutaj około 1976 roku zdawałem egzamin na kartę rowerową. Jeździł wtedy wspomniany tramwaj. Egzaminy na kartę poprzedzone były zajęciami w budynku głównym. Były też oczywiście zajęcia w terenie - jeździliśmy tymi drogami, na wiadukcie, pod wiaduktem, była nauka poruszania się na rondzie, a tramwaj zasilany akumulatorami sobie jeździł i trzeba było na niego uważać ... Grupa kursantów liczyła około 20 osób ... Po około 55 latach wszedłem na teren ponownie ...Przespacerowałem się po uliczkach z rowerem i zrobiłem te fotki. Oczywiście standardowo wyszedł jakiś gbur i chciał mnie przepędzić - spytał - w czym może mi pomóc - ja natychmiast odpowiedziałem ze może poprowadzić mój rower a ja sobie poprzypominam dzieciństwo ... Za komuny wstęp na takie obiektu uzyteczności publicznej były bezproblemowe - dzisiaj w epoce brutalnego kapitalizmu - zdobycze socjalne staja się niedostępne ... :(
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: fragment
2026-05-24 12:38:14 (30 dni temu)
Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej - Wileńska 32
Wołomin
chrzan233
Róg Wileńskiej i Legionów
2026-05-24 07:40:34 (miesiąc temu)
do Woj11: Dzięki, super, przypisane.
2026-05-24 10:12:47 (30 dni temu)
do chrzan233 : Kasa w tym miejscu od 1934 roku
2026-05-24 11:33:32 (30 dni temu)
do Woj11: Tak jest, od grudnia, doczytałem, datowanie podniesione.
2026-05-24 11:52:31 (30 dni temu)
Kolumna Nawiedzenia NMP
Kietrz
da signa
8008 x 5171 ? Błagam :)
2026-05-23 17:38:04 (miesiąc temu)
yani
+3 głosów:3
do Desperado:
Na monitorze 8K będzie doskonale. Patrz przyszłościowo - przecież dokumentujemy nie dla siebie, a dla potomnych.
2026-05-24 02:14:05 (miesiąc temu)
verbensis
+2 głosów:2
do yani: No, khem, żebyż to jeszcze było ostre jak brzytwa (znaczy: jak zdjęcia Poddębskiego na ten przykład, te ze szklanych negatywów). ;)
2026-05-24 02:30:08 (miesiąc temu)
yani
+1 głosów:1
do verbensis:
Poddębski to wysoka poprzeczka... :))
2026-05-24 02:51:14 (miesiąc temu)
4elza
+3 głosów:3
Jakiś czas temu Neo pisał, że nie ma przeszkód w dodawaniu zdjęć o dużych rozmiarach bo "nowe serwery teraz dużo wytrzymają", oczywiście jak sądzę w granicach rozsądku ;-)
yani ma rację, robimy to nie tylko dla siebie.
2026-05-24 08:28:44 (miesiąc temu)
do yani: 8K ? O czym Ty do mnie rozmawiasz ? :))
2026-05-24 11:44:39 (30 dni temu)
Budowa Apartamentowca nr 1
Łódź
sawickimarcin
4elza
+1 głosów:1
Nazwa obiektu "Budowa Apartamentowca nr 1" jest niewłaściwa.
Wystarczy "Apartamentowiec" z zaznaczeniem statusu "Budowa obiektu".
2026-05-15 07:26:59 (miesiąc temu)
Jarosław Dubowski
+2 głosów:2
do 4elza: Tylko ta metodą ucieka "nr 1" bo rozumiem że budynków tam powstaje kilka, a adresów jak na razie nie mają...
2026-05-15 09:32:49 (miesiąc temu)
4elza
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Miałam na myśli słowo "Budowa".
Jeśli oczywiście jest taka potrzeba można zakładać obiekty z hipotetycznymi numerami: 1, 2 itd (chociaż zapewne po nadaniu adresów nie będą miały z tym nic wspólnego), czy z nazwą "Zespół apartamentowców", "Osiedle", możliwości jest pewnie więcej.
2026-05-15 10:21:03 (miesiąc temu)
do 4elza: I znowu Pani "Mądralińska" wtrąca swoje "trzy grosze" ... Nie ma tam jeszcze indywidualnych adresów - możemy nadać tylko hipotetyczne numery ... Ten widoczny jako wybudowany najwcześniej nadałem mu numer 1. Ty jako administratorka możesz mu nadać numer 135. Masz do tego prawo. Jak pojawią się numery administracyjne - wtedy je skorygujemy ... I znów przegrałeś dyskusję ... !!!
2026-05-15 20:00:44 (miesiąc temu)
do Jarosław Dubowski: Świetnie ... !!! ... Masz rację.
2026-05-15 20:06:25 (miesiąc temu)
do 4elza: Pfrtssssss ...
2026-05-15 20:09:59 (miesiąc temu)
do sawickimarcin: Oj, coś Waści poniosło.
2026-05-23 23:48:26 (miesiąc temu)
do sawickimarcin: Dziękuję, 4elza też miała rację w kwestii usunięcia słowa "Budowa" z nazwy obiektu.
2026-05-23 23:49:54 (miesiąc temu)
do Jarosław Dubowski: Adresów nie ma ale jest strona inwestycji z numeracją (tymczasową) budynków Dodałem inwestora.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-05-24 09:46:56 (30 dni temu)
do mamik: Otóż to. Będą nadane adresy to się opis i przyporządkownaie zmieni.
2026-05-24 11:18:54 (30 dni temu)
Basen Olimpijski
Wrocław
sebasr
Kościół św. Ludwika i klasztor paulinów
Włodawa
Darek Pawlak
da signa
+1 głosów:1
Zdjęcie jest w albumie z 1956 r. Koryguję datowanie.
2026-05-24 10:06:37 (30 dni temu)
da signa
+1 głosów:1
Podmiana na większy skan i zmiana źródła.
2026-05-24 10:11:36 (30 dni temu)
Dwór
Dobre
Dana
2026-05-24 09:13:29 (30 dni temu)
2026-05-24 09:18:15 (30 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do Dana : Bardzo proszę :)
2026-05-24 09:19:58 (30 dni temu)
Dana
+1 głosów:1
do polskup: Dzięki :)
2026-05-24 09:21:06 (30 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do Dana : Geoportal mówi, że budynek mieszkalny jednorodzinny, Dobre 33. Biorąc pod uwagę, że to jedyny budynek o takim kształcie na mapie z 1936, można założyć, że tak, ale może ktoś powie coś mądrzejszego :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-05-24 09:23:13 (30 dni temu)
Dana
+1 głosów:1
do polskup: Tak, to wiem. Ale czy to na pewno jest dawna szkoła, którą widać na dolnym zdjęciu? Myślę, że tak, ale wolę się upewnić.
2026-05-24 09:29:38 (30 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do Dana : Dopisałem. Istotne zdanie napisało mi się w innym oknie, już poprawiłem. Przepraszam :)
2026-05-24 09:35:46 (30 dni temu)
Dana
+1 głosów:1
do polskup: Ze spokojnym sumieniem zakładam obiekt :)
2026-05-24 09:38:43 (30 dni temu)
Rondo
Łódź
sawickimarcin
Poproszę o zmianę tytułu podobiektu na "Rondo" ...
2026-05-24 08:59:31 (miesiąc temu)
do sawickimarcin: Plac manewrowy czy rondo. Zdjęcia są w jednym obiekcie.
2026-05-24 09:07:43 (30 dni temu)
do da signa: Rondo poproszę ... Chciałem kilka zdjęć na raz zamieścić i stąd ten problem ... Przepraszam ...
2026-05-24 09:34:50 (30 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...168169170171172173174175176177178...3183931840następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: lotnicze lubawka teatr śląski teatr śląski kino rialto Olsztyn Olsztyn bydgoszcz bydgoszcz stary dworzec katowice olsztyn olsztyn kołobrzeg ulica wschodnia kołobrzeg kołobrzeg Korzenna korzenna lęsnica Węgierska Górka rakowiec rakowiec Hohndorf Hohndorf Białków Białków trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica