| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
82
2.Przemo375
45
3.Antoni Piotr Korzeniewski
33
4.Nemezis
29
5.morganghost
26
6.ZPKSoft
23
7.ireneusz1966
22
8.piotr brzezina
21
9.Jac64
19
10.4elza
18
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Desperado
37
2.Antoni Piotr Korzeniewski
36
3.4elza
30
4.da signa
25
5.Mariusz Brzeziński
25
6.esski
25
7.Ewqa100
24
8.labeo7
23
9.mar
23
10.Dana
22
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Jac64
143
2.Neo[EZN]
141
3.Balbina
101
4.Bogdan JS
65
5.vetinari
50
6.ireneusz1966
49
7.sawickimarcin
27
8.Jazzek
20
9.ZPKSoft
20
10.Fonik1
12
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1438
4.vetinari
1406
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.ireneusz1966
1052
8.Tomiko
1049
9.chrzan233
954
10.Balbina
953

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...196197198199200201202203204205206...3184131842następna
Cmentarz przykościelny
Sobota
RenataR
da signa
+2 głosów:2
2026-05-20 09:37:14 (miesiąc temu)
polskup
+2 głosów:2
do da signa: No proszę. Może i epitafia się znajdą. A tak w ogóle to wszystkie te cz-b zdjęcia z 1987 pochodzą właśnie z Karty cmentarza.
2026-05-20 09:49:33 (miesiąc temu)
Widoki z kamienicy
Wrocław
Wacław Grabkowski
Rostafińskiego 14 rozkminiłem, ale te dwa budynki na horyzoncie…
Mile widziana podpowiedź.
2026-05-20 09:31:08 (miesiąc temu)
2026-05-20 09:44:39 (miesiąc temu)
do Neo[EZN]: Dzięki, oznaczyłem 👍
2026-05-20 09:48:37 (miesiąc temu)
Spichlerz
Konary
ZPKSoft
FotoRenia ?
2026-05-20 09:38:52 (miesiąc temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do vetinari: Tak.
2026-05-20 09:43:54 (miesiąc temu)
vetinari
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Więc na tym zdjięciu są fotopolanky w akcji ☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link ☺
2026-05-20 09:46:05 (miesiąc temu)
Epitafia Johanna Friedricha von Braun i Susanny Heleny
Sobota
polskup
da signa
+3 głosów:3
Nie dawało mi spokoju to, że mogłam nie zauważyć tak pięknych płyt nagrobnych będąc na cmentarzu. Okazało się, że zostały skradzione wraz z ok. dwudziestoma innymi. Piszą, że pod koniec lat 90-tych. Jak widać na powyższym zdjęciu kradzież musiała mieć miejsce później .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter
2026-05-20 07:57:10 (miesiąc temu)
da signa
+3 głosów:3
Są to epitafia małżeństwa Johanna Friedricha v.Braun i Susanny Heleny, córki Siegmunda v.Mauschwitz z.d.Harpersdorf. W dolnej części znajdowały się postacie ich dwanaściorga dzieci , przy ojcu synowie, przy matce córki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2026-05-20 08:01:09 (miesiąc temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do da signa: Powyższe zdjęcie powinno trafić do katalogu cmentarza .
2026-05-20 08:21:09 (miesiąc temu)
do ZPKSoft: Jasne. Dzięki. Przesadzone :)
2026-05-20 08:32:28 (miesiąc temu)
do da signa: Przerażające, ile śmieci tam nawrzucano przez te 14 lat od zalinkowanego zdjęcia. No a kradzież to już szczyt wszystkiego.
2026-05-20 08:36:09 (miesiąc temu)
da signa
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Na stronie konkurencji piszą, że epitafia znajdowały się wewnątrz ruiny kościoła. Może warto założyć im oddzielny obiekt?
2026-05-20 08:37:28 (miesiąc temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do da signa: Na pewno warto.
2026-05-20 08:39:20 (miesiąc temu)
da signa
+1 głosów:1
do polskup: Przypuszczam, że czas kradzieży określono na podstawie daty wykonania ostatnich dostępnych zdjęć . Nikt nie wiedział, że Ty byłeś tam w 2001 r. bo dopiero po 20 latach udostępniłeś swoją fotkę. Ciekawe kiedy zauważono brak...
2026-05-20 08:44:35 (miesiąc temu)
polskup
+1 głosów:1
do da signa: Były wewnątrz. Pewnie stąd taka moja decyzja podczas przypisywania. Wiadomo o tym z Karty Cmentarza, choć tam opisano je jako NN, ale są zdjęcia i plan rozmieszczenia nagrobków. Założę im obiekt.
2026-05-20 09:08:10 (miesiąc temu)
polskup
+1 głosów:1
do da signa: Skoro były wewnątrz, to obiekt przypisałem do kościoła. Lokalizacja na podstawie planu, który jest i u nas.
2026-05-20 09:18:48 (miesiąc temu)
da signa
+1 głosów:1
do polskup: Teren kościoła porządkowano w 2012 roku. Podejrzewam, że dopiero wtedy zauważono brak płyt.
2026-05-20 09:26:15 (miesiąc temu)
polskup
+2 głosów:2
do da signa: Ciekawe jak skończyły: jako materiał z odzysku na którymś cmentarzu czy u ziomka tęskniącego za Heimatem? Przecież w Polsce nikt ich na widok publiczny nie wystawi, bo wcześniej czy później ktoś skojarzy. A nie jest to Rembrandt, by jakiś psychol zrobił sobie świątynię w piwnicy i się napawał w samotności :)
2026-05-20 09:45:01 (miesiąc temu)
Drobnera 16-22
Wrocław
Wacław Grabkowski
Neo[EZN]
+2 głosów:2
Oby zabudowali żebyśmy nie oglądali już tego podwórka z ulicy.
2026-05-20 09:15:50 (miesiąc temu)
Wacław Grabkowski
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Też mam nadzieję, ale przy okazji zabiorą światło innym, vide kamienice w głębi.
To miejsce pamiętam z lat 70. XX w., rozegraliśmy tu mecz piłki nożnej. Braliśmy udział w jakimś turnieju 🙂
2026-05-20 09:23:29 (miesiąc temu)
mamik
+1 głosów:1
2026-05-20 09:39:24 (miesiąc temu)
do mamik: No i fajnie. Trochę szkoda, że są "dziury" - po lewej to wiadomo, że nie dało się inaczej a po prawej to pewnie przez bliskość budynku Jedności Narodowej 42a.
2026-05-20 09:42:09 (miesiąc temu)
Cmentarz przykościelny
Sobota
RenataR
To wygląda na płytę nagrobną w posadzce.
2026-05-20 09:39:09 (miesiąc temu)
POLSKA - zdjęcia niezidentyfikowane
esski
verbensis
+2 głosów:2
Warszawa to na 90% nie. W tle po lewej widać tereny kolejowe z przęsłami dużej kładki (mostu?) nad nimi.
2026-05-20 09:37:54 (miesiąc temu)
Cmentarz przykościelny
Sobota
RenataR
polskup
+2 głosów:2
Cmentarz nie ma bryły...
2026-05-20 09:32:15 (miesiąc temu)
Lompy 83
Lubsza
pawulon
Gdzież jest nasz Pawulon ? Czy widział, że mu ktoś podmienił kartkę na ładniejszą ?
2015-03-05 18:48:02 (11 lat temu)
Dana
+3 głosów:3
Na rewersie kartki jest adres liniowiowy - do 1905 r..
2026-05-20 09:29:52 (miesiąc temu)
Dom księży Michalitów i kaplica Podwyższenia Krzyża Świętego
Sobota
da signa
Rok 2002 ?
2026-05-20 09:06:30 (miesiąc temu)
do da signa: A nie 2007?
2026-05-20 09:14:49 (miesiąc temu)
do Neo[EZN]: Pewnie tak, tylko do góry nogami :) Odwróciłam fotkę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2026-05-20 09:19:55 (miesiąc temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...196197198199200201202203204205206...3184131842następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: gidle krapkowice krapkowice rostarzewo ul. Długa, Gdańsk wołomin ul. Junikowska plany miasta żary skowieszyn Wojtkowa hel hel byczyna gorzkowice gorzkowice urząd marszałkowski urząd marszałkowski urząd marszałkowski racibórz racibórz kup kup sanok konopnickiej obrońców kołobrzeg zielona góra zielona góra zielona góra zielona góra ostrołęka Liskowate Böhm Böhm lata 90 XX wrocław Orłowicza 6 janczewo