26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Michał. K
12
2.user
4
3.Mariusz Brzeziński
3
4.Ewqa100
2
5.Paulus
1
6.Antoni Piotr Korzeniewski
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Anneob
11
2.Cristoforo
5
3.esski
5
4.elot360
4
5.Dana
2
6.BocieK
2
7.Desperado
2
8.BadKing83
2
9.Bogdan JS
2
10.blaggio.
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ismena
19
2.Paulus
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
2001
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1483
4.vetinari
1481
5.Tomiko
1222
6.ireneusz1966
1165
7.cm
1142
8.Jac64
1096
9.Wacław Grabkowski
1067
10.Balbina
1029

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...203204205206207208209210211212213...3184531846następna
3 Maja 28A - 34
Sosnowiec
Danuta Mucha(Czarnecka)
4elza
+1 głosów:1
To nie Środula, skorygowałam ścieżkę.
2026-05-20 08:08:37 (miesiąc temu)
Lubelskie - zdjęcia niezidentyfikowane
esski
To nie są chyba Niemcy, może Węgrzy?
2016-08-10 15:26:54 (9 lat temu)
do MichałLew: To są żołnierze Wehrmachtu w mundurach drelichowych (Drillichanzug):
2016-08-10 18:16:21 (9 lat temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do vigo: To nie są żołnierze Wehrmachtu. To są żołnierze Todt / RAD regularne oddziały pracownicze, budowlane. Zamiast gapy na czapkach mają stylizowana łopatę ze swastyką. Łopatę na czapce widać dokładniej na czapce - furażerce tego dowódcy stojącego w mundurze. Szeregowi żołnierze są ubrani w mundury robocze - białe, aby nie niszczyć bojowych mundurów. Żołnierze ci wykonują jakieś prace a kilku z prawej strony ma nawet założone fartuchy robocze.
2026-05-20 07:59:57 (miesiąc temu)
Krzyż pokutny - Kłodzko
bonczek_hydroforgroup
piotr brzezina
+2 głosów:2
in. Alejka Marka
Bytom
Rafał Eckiert (Beuther)
Część drzew z alejki jest już wycięta ,zdążyłem jeszcze zrobić fotki ,chyba wszystkie pójdą pod piłę. ?
2012-01-03 18:02:14 (14 lat temu)
Dawniej ten park bardziej mi się podobał.
2026-05-20 07:47:07 (miesiąc temu)
Zamek biskupi
Iłża
Jacy
polskup
+1 głosów:1
Zawęziłem datowanie obu akwarel Chrzyńskiego.
2026-05-20 06:51:43 (miesiąc temu)
Kościół św. Jana Chrzciciela
Łęgonice
Mariusz Brzeziński
Wymiana na większy skan.
2026-05-20 00:47:26 (miesiąc temu)
ul. Orla
Sosnowiec
4elza
Banita
+1 głosów:1
Budynek centralnie na zdjęciu stał przy wylocie ulicy Wielkiej (tuż za nim). Ten niższy przed nim także wyburzony,, ale w jego tyle (poza kadrem) do dziś stoi fragment budynku obecnego przedsiębiorstwa Prosper
z adresem Będzińską 15. Omawiany budynek mógł mieć numer 17. Z lewej strony wylot ulicy Czeladzkiej. Widok w kierunku północnym
2024-02-08 23:52:03 (2 lata temu)
Z opisu trzeba usunąć Staropogońską, ona jest 100 metrów za plecami fotografa.
2026-05-19 23:47:39 (miesiąc temu)
Krupnicza 10 - Wolności 11
Wrocław
labeo7
chrzan233
+3 głosów:3
Podobnież G. Rosenthal mieszkał przy Sonnestrasse 21, a działalność była prowadzona tutaj:
2026-05-19 23:34:01 (miesiąc temu)
labeo7
+1 głosów:1
do chrzan233 : Wielkie dzięki za sprostowanie, jakoś nie rozdzieliłem firmy od miejsca zamieszkania.
2026-05-19 23:46:39 (miesiąc temu)
Ośrodek Kultury Andaluzja
Piekary Śląskie
Schomberg
Woj11
+2 głosów:2
Maks 1983 Wtedy FJN zlikwidowano
2026-05-19 20:02:26 (miesiąc temu)
do Woj11: Dziekuje
2026-05-19 20:05:11 (miesiąc temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do Woj11: W praktyce to pewnie jeszcze wcześniej, FJN od 1980 tkwił w uśpieniu.
2026-05-19 23:12:17 (miesiąc temu)
Kajki 6
Mrągowo
Desperado
Desperado
+3 głosów:3
Bardzo ciekawa stacja benzynowa.
2026-05-19 21:23:21 (miesiąc temu)
Woj11
+1 głosów:1
do Desperado: Pojazd dla Tereski właśnie zatankował
2026-05-19 21:29:31 (miesiąc temu)
do Desperado: W dawnych czasach "sklep" stacji paliw nie zawsze mieścił się bezpośrednio przy dystrybutorach.
2026-05-19 23:09:00 (miesiąc temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...203204205206207208209210211212213...3184531846następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina