26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Michał. K
12
2.Ewqa100
9
3.user
4
4.Mariusz Brzeziński
3
5.Paulus
1
6.Antoni Piotr Korzeniewski
1
7.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Anneob
19
2.esski
7
3.Cristoforo
5
4.elot360
4
5.Desperado
4
6.Dana
2
7.BocieK
2
8.BadKing83
2
9.Bogdan JS
2
10.Mariusz Ucig
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ismena
19
2.Paulus
1
3.Tomiko
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
2001
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1483
4.vetinari
1481
5.Tomiko
1223
6.ireneusz1966
1165
7.cm
1142
8.Jac64
1096
9.Wacław Grabkowski
1067
10.Balbina
1029

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...208209210211212213214215216217218...3184531846następna
Wnętrza
Częstochowa
vetinari
polskup
+1 głosów:1
Ja bym to nazwał sklepieniem, ale i tak fantastycznie wygląda :)
2026-05-18 20:53:13 (miesiąc temu)
vetinari
+2 głosów:2
do polskup: Dziękuję, coś tam jeścze mam w magazynku ☺ Ale, ja mam wrazenie źe to jest tylko konstukcjia dachowa, zawsze myślalem źe sklepienie jest z kamienia albo cegiel i konstrukcjia lukowa...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2026-05-18 21:12:37 (miesiąc temu)
polskup
+2 głosów:2
do vetinari: To jest odwrotnie jak z elewacją i ścianą. Sklepienie jest "pokryte" sufitem, ale tu widać elementy konstrukcyjne, więc to nie sam sufit. Słowo sufit w przypadku opisywania tak złożonej konstrukcji brzmi po prostu karykaturalnie. Jeśli jest łukowe, to jest np. kolebkowe, romańskie. Ale może być rozmaite: ostrołukowe. Oczywiście można to też nazwać też dachem od spodu :) Wygląda na sklepienie wsparte na filarach. Do tego mamy lunetę, czyli to "okno w suficie" :)
2026-05-18 21:29:25 (miesiąc temu)
vetinari
+1 głosów:1
do polskup: Ok juź poprawiam...mam teraz malo czasu, gamy z Szwedami i prowadzimy..odziwo, Przepięny hokej...☺
2026-05-18 21:39:26 (miesiąc temu)
Woj11
+3 głosów:3
do polskup: Wg. mnie nie jest luneta, ale latarnia ze świetlikiem
2026-05-18 21:44:04 (miesiąc temu)
polskup
+1 głosów:1
do Woj11: Oczywiście. Tu mnie się pomyliło. Latarnia.
2026-05-18 21:49:08 (miesiąc temu)
vetinari
+2 głosów:2
do polskup: Poprawilem...tak naokolo po drugiej tercii prowadzimy nad Szwedami 4-3....
2026-05-18 22:03:46 (miesiąc temu)
Dzielnica Lipiny
Świętochłowice
Eugeniusz S.
Znaczniky by się przydaly ☺
2026-05-18 21:19:24 (miesiąc temu)
Eugeniusz S.
+1 głosów:1
do vetinari: Zalatwione
2026-05-18 21:33:18 (miesiąc temu)
Baza samochodowa
Sosnowiec
4elza
2026-05-18 21:09:27 (miesiąc temu)
Przedzalnia Czesankowa Intertex S.A.
Sosnowiec
4elza
Stawa Młyny
Świnoujście
Tomi_Opole
ireneusz1966
+4 głosów:4
Przydałoby się wyprostować
2026-05-18 12:38:26 (miesiąc temu)
Mariusz Brzeziński
+1 głosów:1
do ireneusz1966: W czasie przypływu odchyla się na wschód.
2026-05-18 19:58:36 (miesiąc temu)
do Mariusz Brzeziński: Wschód, Zachód, zależy z której strony patrzeć.:)
2026-05-18 20:50:39 (miesiąc temu)
Radomskie Zakłady Przemysłu Skórzanego "Radoskór"
Radom
Rafał T
WW
+2 głosów:2
To może być bardzo ładny budynek. Ciekawe, czy będzie miał szczęście.
2011-07-21 11:17:08 (14 lat temu)
Budynek chyba miał.
2026-05-18 20:31:02 (miesiąc temu)
Bazylika Wniebowzięcia NMP
Stara Wieś
Eugeniusz S.
Za duże.
2011-07-10 21:35:41 (14 lat temu)
do ZPKSoft: Już jest dobrze.
2011-07-10 21:39:27 (14 lat temu)
do Eugeniusz S.: Poprawiłam więc ocenę.
2011-07-10 22:11:40 (14 lat temu)
Ładny kościół i ładne zdjęcie .
2026-05-18 20:13:44 (miesiąc temu)
do Askofer: Dzięki
2026-05-18 20:24:06 (miesiąc temu)
Fotopolanie w akcji
ZPKSoft
A gdzie Twoje zdjęcia Grzesiu :))
2011-07-14 20:43:09 (14 lat temu)
do ZPKSoft: No właśnie, chyba chowa dla potomnych.
2011-07-14 22:31:46 (14 lat temu)
Co nowego mogę tu pokazać? Ale dla chętnych są tutaj zapraszam.
2011-07-15 11:04:58 (14 lat temu)
do gregorr: Kilka ciekawych fotek by się znalazło na Fotopolskę :)
2011-07-15 11:31:36 (14 lat temu)
Fotopolanie znowu w akcji . A co z fotkami z tej akcji ?
2026-05-18 20:22:56 (miesiąc temu)
Fotopolanie w akcji
† KazimierzP
Danuta B.
+9 głosów:9
Mamy Cię Teresko!
2011-07-14 14:27:18 (14 lat temu)
TW40
+7 głosów:7
O Matko! Usunąć to ;-) Nie liczy się ...Fotopolanin bez aparatu to jak żołnierz bez karabinu...
2011-07-14 15:16:19 (14 lat temu)
† KazimierzP
+5 głosów:5
Co chcesz? Fajnie wyszłaś, jeszcze cię nie znałem a już mi wpadłaś w o..biektyw!;-)
2011-07-14 15:46:01 (14 lat temu)
TW40
+5 głosów:5
do † KazimierzP: ;-)
2011-07-14 16:17:21 (14 lat temu)
Ciekawa ta akcja .
2026-05-18 20:20:22 (miesiąc temu)
Pomorskie - zdjęcia niezidentyfikowane
BocieK
Poproszę o helpunek: mam wątpliwości, czy jest to Bielkowo jak opisał to pan Daniluk, czy raczej Folwark Bielkówko. Tego drugiego na zdjęciu żadnym nie znalazłem, ale rzecz w tym, że osoba, która była przed laty na szkoleniu organizowanym przez Zarząd Portu (który folwarkiem władał) sugeruje, że to ten obiekt. W ostatnich czasach podobno był ten obiekt we władaniu firmy DGT.
2018-08-23 08:30:12 (7 lat temu)
Jeszcze do porównania dworek w Bielkowie ze str. gminy Kolbudy: i drugie
2018-08-23 08:48:07 (7 lat temu)
Nord
+1 głosów:1
To na 100% budynek na wyspie w Bielkowie, wcześniej należał do papierni w Bielkowie.
2019-02-04 21:52:25 (7 lat temu)
2026-05-18 20:13:07 (miesiąc temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...208209210211212213214215216217218...3184531846następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica