| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
28
2.4elza
18
3.Antoni Piotr Korzeniewski
17
4.Nemezis
17
5.ZPKSoft
14
6.piotr brzezina
14
7.Bogdan JS
12
8.Ewqa100
10
9.Jac64
10
10.vetinari
8
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
25
2.Desperado
19
3.ireneusz1966
15
4.da signa
13
5.Dana
10
6.Marek W
9
7.Ewqa100
9
8.mar
9
9.Eugeniusz S.
7
10.Cristoforo
6
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Neo[EZN]
105
2.Bogdan JS
65
3.ireneusz1966
38
4.Jazzek
19
5.vetinari
17
6.Fonik1
12
7.ZPKSoft
12
8.Ewqa100
4
9.chrzan233
3
10.Wojtek-SRS
3
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1438
4.vetinari
1373
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1041
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3164631647316483164931650316513165231653316543165531656...3183931840następna
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko
Zabrze
Neo[EZN]
Linia \"S\"? Specjalna? Wygląda mi to na jakiś jubileusz. Świadczy o tym choćby, trudny wprawdzie do odczytania, napis na tramwaju.
2010-01-23 09:45:28 (16 lat temu)
fck
do † Festung: \"10 lat wagonów 111N\", zostały one wycofane w 2002 roku.
2010-01-23 10:41:59 (16 lat temu)
do fck: Jeżdżą przecież do dziś i to chyba wszystkie :)
2010-01-23 11:08:38 (16 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: Ups, w 2002 roku zmieniły właściciela, mój błąd :)
2010-01-23 12:09:50 (16 lat temu)
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Mysłowice
Neo[EZN]
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Mysłowicach, ul. Mickiewicza 6.

Więcej:
2010-01-23 00:03:02 (16 lat temu)
Pałac Rembielińskiego
Warszawa
Neo[EZN]
Warszawa, Aleje Ujazdowskie 8.
2010-01-22 23:50:33 (16 lat temu)
Urząd Miejski
Lubliniec
mar
Obecnie budynek Urzędu Miejskiego w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 5.
2010-01-22 22:45:53 (16 lat temu)
2010-01-22 22:47:22 (16 lat temu)
ul. Kazimierza Wielkiego
Międzyrzecz
fck
Nie ma dziś w Międzyrzeczu ul. Skwierzyńskiej, ale ul. Waszkiewicza prowadzi w kierunku tego miasta. Sugeruję więc, że to ta ulica.
2010-01-22 20:01:31 (16 lat temu)
Planetarium im. Mikołaja Kopernika
Chorzów
Neo[EZN]
Park, ale jeszcze praktycznie bez drzew ;)
2010-01-22 18:59:31 (16 lat temu)
Warszawska 6
Sosnowiec
Neo[EZN]
Ów rosyjski mural to była reklama Klubu Międzynarodowej Prasy i Książki.
2010-01-10 21:58:57 (16 lat temu)
Dokładnie... To tzw "patelnia". Dziś budynek z rosyjską reklamą wygląda zupełnie inaczej... podobnie jak cała "patelnia" ;)
2010-01-10 23:42:53 (16 lat temu)
Ty Zuf ten opis ode mnie wkleiłeś? :D - Twoje zostawiamy tylko komentarz przeniesiemy :)
2010-01-22 17:23:04 (16 lat temu)
zuf
Chciałem podmienić na lepszy skan - nie udało się. Dodałem. Chce przenieść komentarze. Pisze, że przeniosło ale tak naprawde to kłamstwo bo nic nie przeniosło. Teraz nie wiem co robić. Jest masa błędów po przenosinach na nowy server...
2010-01-22 17:24:10 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Ohh... Nawet nie dasz się wytumczyć... trzaksz te komentarze z prędkością światła :) Pod tamtym zdjęciem jest wyjaśnienie :
2010-01-22 17:29:15 (16 lat temu)
do zuf: A no jest bo mamy najnowsze wersje serwera i PHP ale powoli dojdziemy do ładu :) Musimy mieć Siloya pod ręką teraz żeby zrobił porządek z uprawnieniami do plików - wtedy problem zniknie a przenoszenie komentarzy zbadam za chwilę.

Najważniejsze to informować o błędach. Ja przed chwilą naprawiłem wyświetlanie mapy.
2010-01-22 17:29:49 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Ok. To od razu informuje, że twojego komentarza pod zdjęciem nie widać :)
2010-01-22 17:34:52 (16 lat temu)
do zuf: Którego? Komentarze przeniosłem i przenoszenie też działa (a nie działało od jakichś 2 miesięcy z tego co widziałem po kodzie).
2010-01-22 17:36:28 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Już widać. Wszytko gra.
2010-01-22 17:43:50 (16 lat temu)
Zdjęcia lotnicze
Końskie
pawel
Obrysowałem ulice ;)
2010-01-15 13:23:11 (16 lat temu)
no rewelka ..muszę na korki do Wrocławia podjechać
2010-01-15 13:45:13 (16 lat temu)
Ha...bank budują
2010-01-15 13:45:34 (16 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: Dobre! :D
2010-01-15 14:03:32 (16 lat temu)
Te obrysowania to rewelacja. Pozdrawiam
2010-01-15 14:31:07 (16 lat temu)
stoik
 
do pawel: ładnie ( i znów się trzeba czegoś uczyć... : )
2010-01-15 14:37:00 (16 lat temu)
do stoik: Eh. Od miesiąca to na stronie jest a nikt o tym nie wiedział? :) Chyba będę musiał powrócić do pomysłu video - tutoriali na stronie :)
2010-01-15 18:13:24 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Byle nie przegiąć w ilości gadżetów by strona sie nie rozmyła w formie a nie treści
2010-01-15 19:27:21 (16 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: Wiedział, wiedział tylko nie wpadł na pomysł obrysowywania ulic. :P
2010-01-15 22:57:59 (16 lat temu)
stoik
 
chciałem poćwiczyć i nie działa; albo coś robię nie tak.
2010-01-22 15:31:32 (16 lat temu)
do stoik: Trzeba kliknąć na guzik Notki2D a później EDYCJA.
2010-01-22 15:48:07 (16 lat temu)
stoik
 
do Neo[EZN]: notka się nie robi, a zdjęcie znika. jakieś wymagania co do przeglądarki albo ustawień ? ( sorry że przynudzam, tutoriala ni ma ; )
2010-01-22 16:05:51 (16 lat temu)
do stoik: A przynudzaj sobie. Kliknij na te notki 2D na innym zdjęciu. Mozilli używasz? Jedyne wymagania do edycji to flash. Do przeglądania wystarczy obsługa javascriptu.
2010-01-22 16:23:43 (16 lat temu)
stoik
 
do Neo[EZN]: ok, udało się ( prawie, muszę jeszcze poćwiczyć )
2010-01-22 17:22:43 (16 lat temu)
do stoik: Ćwicz ładnie Stoik i jeśli masz jakiekolwiek pytania w zakresie obsługi strony to pytaj.
2010-01-22 17:37:13 (16 lat temu)
ul. Zamkowa
Końskie
pawel
Elita jest przy Piłsudskiego czy Mieszka ?
2010-01-22 15:05:16 (16 lat temu)
Żeby było śmiesznie \"Elita\" jest na Zamkowej 5.
2010-01-22 17:21:31 (16 lat temu)
Ratusz
Międzyrzecz
Danuta B.
zuf
Oh! Jak ja uwielbiam tą Sigme :)
2010-01-21 23:58:25 (16 lat temu)
do zuf: A nawet mi nie mówcie. Teraz zbieram każdy grosz żeby to kupić :)
2010-01-22 00:08:04 (16 lat temu)
do zuf: To już nie Sigma.
2010-01-22 00:09:48 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: A propo jak juz zaczęliśmy temat (offtopic zersztą). Mam dziurę w ogniskowej między 20mm a 50, 60 mm. Możecie polecić jakiś obiektyw? Bo wybór w tym przedziale jest chyba największy. Wiadomo, jak najlepsze jakościowo do ceny. Bagnet pod Sony. (Choć zdaję sobie sprawe, że pisze do Nikonnowców i Cannonowców :))
2010-01-22 00:14:30 (16 lat temu)
zuf
do Danuta B.: O_o To chyba coś z wyższej półki... Albo może tamron... zgaduje.
2010-01-22 00:18:10 (16 lat temu)
do zuf: Zwolennicy Canona to canonierzy:) Mam Canona 17-40L.
2010-01-22 09:45:29 (16 lat temu)
Ja miłośnik olka :) A jak dobrze pójdzie w przyszłym miesiącu nabędę ZD 9-18 :D
2010-01-22 16:13:28 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3164631647316483164931650316513165231653316543165531656...3183931840następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Pałac Paca Pałac Paca Pałac Paca zabrze, urbana 18b getto warszawskie Teatr Wielki Hotel Europejski włocławek Plaża w Sarbinowie. Zamość Zamość słowackiego 11 kielce wrocław wrocław fuzji Ringwitz władysławowo władysławowo droga chłapowska władysławowo droga chłapowska świdnica świdnica Mieroszow mapy Mieroszow lotnisko legnica cadinen Pomnik Pomnik gdynia gdynia mapy friedland mapy Korfantow mapy zagan Sagan Sagan Falkenberg