| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.4elza
18
3.Antoni Piotr Korzeniewski
17
4.piotr brzezina
14
5.Ewqa100
10
6.Jac64
10
7.Nemezis
9
8.Bogdan JS
7
9.vetinari
3
10.sawickimarcin
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.ireneusz1966
15
2.Desperado
15
3.da signa
11
4.Dana
9
5.mar
9
6.Marek W
8
7.Ewqa100
8
8.Eugeniusz S.
7
9.Antoni Piotr Korzeniewski
6
10.Neo[EZN]
5
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.ZPKSoft
6
3.Ewqa100
4
4.chrzan233
3
5.Wojtek-SRS
3
6.vetinari
3
7.Jac64
2
8.da signa
2
9.Rafał Eckiert (Beuther)
2
10.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1359
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3165031651316523165331654316553165631657316583165931660...3183931840następna
Starostwo Powiatowe
Busko-Zdrój
Neo[EZN]
To obecnie Starostwo Powiatowe.
Adres: Al.Mickiewicza 15.
2010-01-18 21:18:51 (16 lat temu)
ul. Strażacka
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Ulic (becnie) STrażacka, dochodząca do placu Kościuszki. Te domy po prawej stronie były w miejscu gdzie zaczyna się ulica Hubala. Zobacz rynek po wyburzeniu Annotargu.
2010-01-18 19:23:44 (16 lat temu)
Cmentarzysko
Końskie
bonczek_hydroforgroup
W tybetańskiej czapeczce archeolog Ludwik Sawicki W dole Maria Sawicka. Początki kwietnia 1925 roku.
2010-01-18 18:55:25 (16 lat temu)
ul. Polna
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Teren moich dziecięcych "działań".
2010-01-18 18:47:53 (16 lat temu)
ul. Piłsudskiego Józefa, marsz.
Końskie
pawel
W którym miejscu stał?
2010-01-17 19:37:14 (16 lat temu)
Na Piłsudskiego. Tuż przy wjeżdzie na osiedle 3-go Maja. Obok blaszanych garaży. W tym domu mieszkał Pan Duran, nauczyciel LO I.
2010-01-18 12:00:52 (16 lat temu)
Linia tramwajowa Bytom - Dąbrówka Wielka
Bytom
Mariusz Senderowski
Wiadukt nie istnieje, a tramwaj też już tą ulicą nie jeździ...
2010-01-17 23:36:45 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Faktycznie aż takie kiepskie było obłożenie na ósemce? Obejrzałem parę filmów tej linii i widziałem, że czasem trochę ludzi stało bo nie było miejsc siedzących.
2010-01-18 00:12:57 (16 lat temu)
Wydarzenia
Warszawa
Cristoforo
Dworzec główny
2010-01-09 10:21:49 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: I tak też brzmiał podpis. Tylko nie pasowało mi, że wizyta miała miejsce w 1937, a odprawianie pasażerów rozpoczęło się w 1938.
2010-01-15 02:06:54 (16 lat temu)
do Cristoforo: To też widać w tle totalną prowizorkę
2010-01-15 08:07:53 (16 lat temu)
Józef Beck od 1932 r. do końca II RP był szefem MSZ, a nie premierem.
2010-01-15 10:49:48 (16 lat temu)
do mamik: Poprawione ;)
2010-01-17 23:01:54 (16 lat temu)
ul. Tumska
Gniezno
mamik
Już cyfrowe, czy skan z odbitki?
2010-01-17 21:49:40 (16 lat temu)
do Danuta B.: Skan z odbitki, gdzieś niebo zniknęło ;-) Cyfrowe zacząłem robić w 2005.
2010-01-17 21:54:01 (16 lat temu)
ul. Piłsudskiego Józefa, marsz.
Końskie
bonczek_hydroforgroup
pawel
+1 głosów:1
To zdjęcie to rewelka! Skąd masz takie cuda jeśli wolno spytac? Byłeś w tamtych czasach?
2010-01-17 17:10:02 (16 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
+1 głosów:1
Się szuka, się ma :-)
2010-01-17 17:17:45 (16 lat temu)
pl. Kościuszki Tadeusza (rynek)
Końskie
pawel
Oj była choć na szczęście ten epizod w życiu z maluchem w tle dawno już się u mnie zakończył.
2010-01-17 15:34:29 (16 lat temu)
stoik
 
tez zaczynałem od malucha, rocznik 78. dobra szkoła na początek, a w razie czego - niewielkie straty.
2010-01-17 16:30:36 (16 lat temu)
do stoik: To ja zaczynałem od groszkowego Warczyburga:-)
2010-01-17 16:34:43 (16 lat temu)
do stoik: Kolega jeździł w 2003 roku maluchem rocznik 1976 (autentycznie - prawie zabytek) - niecały rok później miał nowego malucha w tym samym czerwonym kolorze - powiedział, że tamten zaczął mu silnikiem po jezdni szorować więc zmienił na inny :D

A ja miałem sporo przygód z tym gokartem z budą. A to wycieraczka w rzęsistym deszczu w nocy na środku pl. Społecznego mi wyleciała siłą odśrodkową a to hamulce piszczały tak głośno, że jak hamowałem na pl. Legionów to połowa ludzi patrzyła się co się dzieje a to pływak w zbiorniku z paliwem lubił się zaciąć i trzeba było jeździć z butlą z paliwem bo raz w środku pola stanąłem mimo tego, że nie zaświeciła się kontrolka paliwa - a to rozrusznik miał kaprysy i czasem kręcił a czasem trzeba było auto odpalać na pych (na szczęście dało się to zrobić samemu :D )

Pojeździłem rok takim maluszkiem - rocznik 1993 i opyliłem go za marne grosze na giełdzie. Ale jak ludzie się przyglądali na giełdzie tym maluchom! Oczom nie wierzyłem. Wszędzie zaglądali - pod spód, pod maskę, do środka. Jakby to było warte majątek całego życia. Trzech gości oglądało "moje cacko" przez pół godziny - powiedziałem w końcu że nie ma co oglądać bo do wożenia ziemniaków doskonale się nadaje to wkurzyli się i poszli w cholerę ale auto sprzedałem i tak.
2010-01-17 16:59:45 (16 lat temu)
stoik
 
do Neo[EZN]: a ja swojego puściłem za 500 zł, a i tak facet jeszcze urwał na flaszkę; nie miałem siły się kłócić. no i faktycznie miał mu służyć do wożenia truskawek na targ. może zdązył zię zwrócić, zanim się rozpadł doszczędnie. być może skorupa robi jeszcze za kurnik gdzieś na wiosce.
2010-01-17 17:05:43 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3165031651316523165331654316553165631657316583165931660...3183931840następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: lotnicze lubawka teatr śląski teatr śląski kino rialto Olsztyn Olsztyn bydgoszcz bydgoszcz stary dworzec katowice olsztyn olsztyn kołobrzeg ulica wschodnia kołobrzeg kołobrzeg Korzenna korzenna lęsnica Węgierska Górka rakowiec rakowiec Hohndorf Hohndorf Białków Białków trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica