| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.Antoni Piotr Korzeniewski
17
3.4elza
11
4.Ewqa100
10
5.Jac64
4
6.TW40
1
7.user
1
8.Schomberg
1
9.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Desperado
13
2.ireneusz1966
12
3.da signa
11
4.Marek W
8
5.Eugeniusz S.
7
6.yani
5
7.bonczek_hydroforgroup
5
8.Ewqa100
5
9.fantom
4
10.cwixilva
4
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.Ewqa100
4
3.chrzan233
3
4.Jac64
2
5.da signa
2
6.Rafał Eckiert (Beuther)
2
7.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3165531656316573165831659316603166131662316633166431665...3183831839następna
pl. Wiosny Ludów
Bledzew
Danuta B.
Na tym zdjęciu nie ma żadnego współczesnego elementu.
2010-01-13 17:23:23 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Sa dwie anteny satelitarne ;-)
2010-01-13 18:10:25 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Niestety, ostatni dom po lewej, narożny, stracił dach i dorobiono takie cóś... całkiem współczesny pomysł imitacji okapu. W dodatku z blachodachówki:(. A zniszczeń wojennych w Bledzewie nie widać, jeśli to nasze.
2010-01-13 18:22:21 (16 lat temu)
do Danuta B.: Znakomity reportaż Danuto ! Gratulacje!
2010-01-13 18:25:07 (16 lat temu)
do mamik: Dopiero się rozkręcam:) Nie wiem, czy zdołam do wakacji dodać ubiegłoroczny urobek.
2010-01-13 19:10:58 (16 lat temu)
mar
do Danuta B.: Piękny urobek:)
2010-01-13 19:21:46 (16 lat temu)
pl. Wiosny Ludów
Bledzew
Danuta B.
Oo, Festung :) Tylko nowego pieska brakuje.
2010-01-13 17:22:11 (16 lat temu)
Muzeum Regionalne PTTK
Końskie
bonczek_hydroforgroup
stoik
 
+++
2010-01-13 13:06:43 (16 lat temu)
Plebania kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa
Jastrzębie-Zdrój
baron007
W 1891 roku budynek został zakupiony przez fundację NMP. Wybudowany został dużo wcześniej. Rozbudowany został w 1898 roku do obecnego kształtu.
2010-01-13 12:44:27 (16 lat temu)
Klasztor Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza. Dom św. Józefa
Jastrzębie-Zdrój
baron007
Józefek został wybudowany w 1905 roku.
2010-01-13 12:42:10 (16 lat temu)
Klasztor Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza. Dom św. Józefa
Jastrzębie-Zdrój
baron007
No cóż, porównanie nie wypada na korzyść aktualnego wyglądu budynku...
2009-02-19 18:18:59 (17 lat temu)
Józefek został wybudowany w 1905 roku.
2010-01-13 12:36:35 (16 lat temu)
Kolej linowa na Szyndzielnię
Bielsko-Biała
Kavikvs
stoik
 
2010-01-12 21:04:19 (16 lat temu)
do stoik: No przecie do tego jest to zdjęcie dodane :) 1202 (ładna liczba).
2010-01-12 21:10:04 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do stoik: Done.
2010-01-12 21:10:14 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Stoik miał rację i przestań się wcinać swoim postem na sekundę przed moim. Może i masz szybszy internet, ale rację jak zwykle mam ja i czasem Stoik.
2010-01-12 21:13:17 (16 lat temu)
do Kavikvs: No ładnie, ciężko pracuję, ulice w Warszawie ładnie rysuję, żeby Kavikvs wiedział która gdzie się znajduje a tu na mnie krzyczą ;)
2010-01-12 21:37:22 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: I jeszcze mi imputuje, że nadużywam caps locka. Kiedy będą obiecane nagrody pieniężne za naszą pracę + dodatek za mobbing i ciężkie warunki ?
2010-01-12 21:51:06 (16 lat temu)
do Kavikvs: Ja w internetowej naturze mogę wynagrodzić. Na mailu żeśmy o tym pisali - w razie czego - wiadomo gdzie "uderzać" :)
2010-01-12 22:43:55 (16 lat temu)
Ośrodek Wypoczynkowy "Waszeta"
Waszeta
Neo[EZN]
Kołatek, a nie Mierki - byłem kilkukrotnie w tym ośrodku
2010-01-12 20:32:23 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Ale z tego co Google mówi to Kołatek znajduje się w Mierkach.
2010-01-12 20:47:32 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak..najlepiej Piotr przypisz to do ulicy Kołatek w Mierkach - tak są te ośrodki adresowane
2010-01-12 20:51:16 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Zrobiłem, choć nie wiem czy dobrze :)
2010-01-12 20:55:59 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Zaraz ustalę dokładną lokalizację i ewentualnie poprawie
2010-01-12 21:02:47 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Piotr to jest ten ośrodek
2010-01-12 21:10:08 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Waszeta to chyba jakieś sioło / kolonia / osada / leśniczówka itp... bo nie ma na liście miejscowości - rozumiem, że to gdzieś w pobliżu Mierek? :)
2010-01-12 21:16:17 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Załóż miejscowośc- wieś
2010-01-12 21:26:08 (16 lat temu)
Starowarszawska 5
Końskie
bonczek_hydroforgroup
W tym domu mieszkałem od urodzenia w 1962r. do roku 1979.Wtedy na ten dom mówiło się"MARIANKA".Nie wiem czemu,z racji młodego wieku nie interesowałem się pochodzeniem tej nazwy.
2010-01-01 20:09:36 (16 lat temu)
A po drugiej stronie ulicy było targowisko,ale takie gdzie zjeżdżały sie furmanki.Na placu tym nieraz rozkładało się "wesołe miasteczko" (cyrk chyba także)
2010-01-01 20:14:40 (16 lat temu)
Na parterze mieściły się biura Gminnej Spóldzielni Samopomoc Chłopska,to po prawej stronie.Po lewej na parterze mieszkał i tworzył b.dobry krawiec p.
S.Mączyński.
2010-01-12 20:11:15 (16 lat temu)
do marianka1 jerzy bugajski: Witam na stronie kolejnego miłośnika i znawcę Końskich:-)
2010-01-12 20:46:25 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Większy ruch w konskie.fotopolska.eu niż na miejskim forum. Aż miło - pewnie Bonczek maczał w tym palce :)
2010-01-12 21:05:01 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Jedziemy z koksem
2010-01-12 21:15:16 (16 lat temu)
Uroczystości na Rynku
Leszno
fck
Ceremonia odbywa się pod Ratuszem po wschodniej stronie Runku Widoczna na zdjęciu kolumna pod którą stoją odznaczeni już nie istnieje.
2010-01-12 20:57:41 (16 lat temu)
do dzidek1960: Dzięki. Uzupełniłem opis.
2010-01-12 21:03:22 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3165531656316573165831659316603166131662316633166431665...3183831839następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zywiec al wolnosci wielki staw wielki staw kłudzienko kłudzienko katowice katowice warszawa ul targowa 3 powstanie warszawskie cieszyn cieszyn getto warszawa warszawa getto kielce ul jasna komuny paryskiej 71 wroclaw rmf stadion legia warszawa warszawa lazienkowska 3 stadion stadion warszawa pałac karasia leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914