| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.Antoni Piotr Korzeniewski
17
3.4elza
11
4.Ewqa100
10
5.Jac64
4
6.TW40
1
7.user
1
8.Schomberg
1
9.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Desperado
13
2.ireneusz1966
12
3.da signa
11
4.Marek W
8
5.Eugeniusz S.
7
6.yani
5
7.bonczek_hydroforgroup
5
8.Ewqa100
5
9.fantom
4
10.cwixilva
4
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.Ewqa100
4
3.chrzan233
3
4.Jac64
2
5.da signa
2
6.Rafał Eckiert (Beuther)
2
7.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3165731658316593166031661316623166331664316653166631667...3183831839następna
Spółdzielczy Dom Handlowy
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Otworzony w 1966 roku.
2010-01-11 15:13:47 (16 lat temu)
Widokówki z Bielska-Białej
Bielsko-Biała
Kavikvs
Dlaczego nie mam możliwości edycji tego zdjęcia? Bo tak je spostrzegłem i chciałem dodać bardziej szczegółowy opis :)
2010-01-11 12:51:31 (16 lat temu)
Cmentarz żydowski
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Kirkut był na obecnej Wjazdowej
2010-01-11 11:58:28 (16 lat temu)
Cmentarz ma przypisanie do dwóch ulic
2010-01-11 12:32:46 (16 lat temu)
Mury miejskie
Gubin
stoik
Ups, coś się pokiełbasiło :) W tej samej chwili dodawałem zdjęcie i się nie dodało, ale przypisanie do ul. Mickiewicza w BB przeskoczyło na tą fotkę. Więc proszę o usunięcie przypisania.
2010-01-10 21:51:41 (16 lat temu)
do Gaj777: I do tego w miniaturce się wyświetla moje zdjęcie, a nie to!
2010-01-10 21:53:22 (16 lat temu)
do Gaj777: Jeszcze trza usunąć przypisanie do ulicy Mickiewicza w BB.
2010-01-11 11:34:14 (16 lat temu)
Ratusz
Bielsko-Biała
stoik
stoik
 
było odbite ? zabawne : )
2010-01-10 22:29:19 (16 lat temu)
do stoik: no...
2010-01-11 11:32:43 (16 lat temu)
Starostwo Powiatowe
Będzin
Neo[EZN]
W latach osiemdziesiątych z tego co pamiętam, budynek ten był także siedzibą ZHP - Hufca Ziemi Będzińskiej oraz Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej :)
2010-01-10 23:28:01 (16 lat temu)
1 Maja 61
Jastrzębie-Zdrój
Neo[EZN]
Przed wojna Dom Spolki Brackiej a obecnie filia Uniwerytetu Slaskiego.
2010-01-10 02:07:47 (16 lat temu)
do aleksander: Zgadza się. To dawne Sanatorium Spółki Brackiej.
2010-01-10 23:10:06 (16 lat temu)
Dom Handlowy "Azet"
Tychy
Neo[EZN]
Róg Niepodległości i Grota - Roweckiego.
2010-01-10 18:30:03 (16 lat temu)
Osiedle Wilczy Młyn
Poznań
McAron
Osiedle Wilczy Młyn, staw przy ul. Karpia.
2010-01-10 18:19:49 (16 lat temu)
Klasztor bernardynów
Radom
zuf
zuf
Znacie jakieś dobre ustawiania na skanerze żeby skany wychodziły jak nalepsze? Ile dioptrii dac?
2010-01-08 14:00:16 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do zuf: Tyle, żeby rastra nie było widać.
2010-01-08 14:18:15 (16 lat temu)
stoik
 
do Kavikvs: zwykle skanuje się raczej w większej rozdzielczości, potem można spróbować lekko rozmyć, pomniejszyć i wyostrzyć, jeżeli fakturka rastra zanadto przeszkadza; ja skanuję zwykle w ... zapomniałem : ) chyba 300 dpi
2010-01-08 15:18:18 (16 lat temu)
do stoik: Tak jest. Ja również uważam że im więcej DPI - tym lepszy efekt końcowy bo przy mniejszych DPI występuje interferencja rastra z sygnałem odbieranym przez fotodiodę i wychodzi wtedy widocza mora.
2010-01-08 15:26:30 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: A ja zaznaczam opcje "Usuń morę" ;-) Ale nie zawsze to działa jak nalezy. Mam HP F300
2010-01-08 15:38:27 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do mamik: Ja mam starego (2001) HP Precisionscan 1.2 i skanuję na 300 dpi. Ostatnio pomniejszam większy bok do 1000 dpi i wyostrzam na ok. 75%, czasem mniej. Nie wyostrzam wcale gdy widoczne są plamy rastra. Pocztówka nigdy nie wygląda gorzej niż orginał po takiej obróbce.
2010-01-08 16:17:08 (16 lat temu)
stoik
 
do Kavikvs: a ja na szybko robię na balkonie canonem 510 ; )
( nie ma większej różnicy )
2010-01-10 16:19:26 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3165731658316593166031661316623166331664316653166631667...3183831839następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zywiec al wolnosci wielki staw wielki staw kłudzienko kłudzienko katowice katowice warszawa ul targowa 3 powstanie warszawskie cieszyn cieszyn getto warszawa warszawa getto kielce ul jasna komuny paryskiej 71 wroclaw rmf stadion legia warszawa warszawa lazienkowska 3 stadion stadion warszawa pałac karasia leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914