| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.Antoni Piotr Korzeniewski
17
3.4elza
11
4.Ewqa100
10
5.Jac64
4
6.TW40
1
7.user
1
8.Schomberg
1
9.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Desperado
13
2.ireneusz1966
12
3.da signa
11
4.Marek W
8
5.Eugeniusz S.
7
6.yani
5
7.bonczek_hydroforgroup
5
8.Ewqa100
5
9.fantom
4
10.cwixilva
4
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.Ewqa100
4
3.chrzan233
3
4.Jac64
2
5.da signa
2
6.Rafał Eckiert (Beuther)
2
7.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3165631657316583165931660316613166231663316643166531666...3183831839następna
Zalew Sielpia
Sielpia Wielka
bonczek_hydroforgroup
Po prawej droga na Kielce i Radomsko
2010-01-12 20:52:02 (16 lat temu)
Krzyż dziękczynny
Końskie
pawel
To jest skrzyżowanie ulicy Starowarszawskiej z Wjazdową. Widoczny tu krzyż istnieje do dziś na prywatnej posesji.
2009-12-12 12:04:51 (16 lat temu)
Skrzyżowanie obecnych ulic Starowarszawskiej z Wjazdową. Dawniej Warszawska i Nowy Świat.
2009-12-13 19:25:29 (16 lat temu)
do pawel: Obok ścieżką wędrowało się do SP nr 1,w tym niskim budynku po prawej mieszkali p.Kołodziejczyk a po lewej p.Kałwińscy.Dalej idąc mijało się po prawej posesję p.Millerów i dochodziło się do boisk szkolnych-stan z lat 60-tych i 70-tych.


2010-01-12 20:17:05 (16 lat temu)
Wiadukt Pancera
Warszawa
mamik
Dzięki za wykonanie porównania, próbowałem coś dłubać wczoraj, ale wieża nie chciała się ładnie nałozyc i dałem tylko link ;-)
2010-01-12 14:07:49 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do mamik: Można je porównać prawie idealnie, trzeba tylko zwiększyć kadr dla obydwu.
2010-01-12 14:22:30 (16 lat temu)
Dom Opieki Społecznej "Cichy Zakątek"
Końskie
pawel
A przed wybudowaniem nowego szpitala przy ul.Gimnazjalnej mieścił się w tym budynku szpital zakaźny.
2010-01-11 23:00:32 (16 lat temu)
Tatry Wysokie
zuf
Kavikvs
 
Znowu "w ścianie", tym razem wersja kolorowa. Mam singla w wersji kolorowej, ale sobie podaruję..
2010-01-11 22:52:21 (16 lat temu)
Port Lotniczy Warszawa-Okęcie im. Fryderyka Chopina
Warszawa
fck
U góry, po prawej las w którym spadł nasz IŁ62
2010-01-11 22:12:09 (16 lat temu)
Dodałem Aleję Krakowską u dołu zdjęcia
2010-01-11 22:13:54 (16 lat temu)
Wiadukt Trasy W-Z
Warszawa
mamik
Może do mostu przypisać?
2010-01-11 22:04:20 (16 lat temu)
Ok, zrobione
2010-01-11 22:07:15 (16 lat temu)
Browar Haberbusch i Schiele
Warszawa
Cristoforo
Prawdopodobnie Prosta róg Żelaznej
2009-11-18 10:59:54 (16 lat temu)
Pomogę w identyfikacji zdjęcia. Przedstawia zabudowania Towarzystwa Akcyjnego Browarów Parowych Haberbusch i Schiele, między ulicami Grzynowską i Krochmalną. Na tym terenie po wojnie istniały Browary Warszawskie, produkujące piwo "Królewskie", niedawno rozebrano pod budowę osiedla apartamentowców.
2010-01-11 19:28:15 (16 lat temu)
do Ewa Bratosiewicz: Oczywiście chodziło mi o ulicę Grzybowską
2010-01-11 19:29:26 (16 lat temu)
do Ewa Bratosiewicz: Dziękuję bardzo, poprawiłem przypisanie tego zdjęcia i opis.
2010-01-11 19:40:11 (16 lat temu)
Dziedziniec
Ujazd
bonczek_hydroforgroup
Gub. Rad. -Gubernia Radomska - pocztówka pamięta jeszcze czasy Imperium Rosyjskiego - datowanie przesunąłbym na rok maksymalnie 1917-ty...
2010-01-11 17:12:19 (16 lat temu)
Ok już poprawiłem - pozdrawiam
2010-01-11 17:41:13 (16 lat temu)
ul. Krakowska
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Trochę za wąsko jak na Piłsudskiego. Wydaje mi śię, ze to bardziej wygląda na Krakowską. Domy po lewej mi pasują do tego miejsca.
2010-01-11 15:11:37 (16 lat temu)
Ok - dzięki za pomoc
2010-01-11 15:30:56 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3165631657316583165931660316613166231663316643166531666...3183831839następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zywiec al wolnosci wielki staw wielki staw kłudzienko kłudzienko katowice katowice warszawa ul targowa 3 powstanie warszawskie cieszyn cieszyn getto warszawa warszawa getto kielce ul jasna komuny paryskiej 71 wroclaw rmf stadion legia warszawa warszawa lazienkowska 3 stadion stadion warszawa pałac karasia leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914