| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.Antoni Piotr Korzeniewski
17
3.Ewqa100
10
4.TW40
1
5.user
1
6.Schomberg
1
7.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Desperado
11
2.ireneusz1966
10
3.Eugeniusz S.
7
4.yani
5
5.bonczek_hydroforgroup
5
6.Ewqa100
4
7.da signa
3
8.fantom
3
9.mar
3
10.Cristoforo
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.Ewqa100
4
3.chrzan233
3
4.Jac64
2
5.Mariusz Brzeziński
1
6.da signa
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3166131662316633166431665316663166731668316693167031671...3183831839następna
Budowlana 30-30i
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Oj było skrobanko i to takie solidne :-/
2010-01-04 18:37:29 (16 lat temu)
Skrobanko - uroki zimy... ;)
2010-01-05 19:40:40 (16 lat temu)
1 Maja 2 - Odrowąża 16
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Na parterze notariusz.a wyżej-mix komara z kornikiem
2010-01-05 19:20:41 (16 lat temu)
ul. Łazienna
Końskie
bonczek_hydroforgroup
W budynku po prawej mieścil się kiedyś hotel "POLONIA".A na parterze po lewej-gospoda.Co było po prawej-nie pamiętam.
2010-01-05 19:16:41 (16 lat temu)
1995 - Przejazd pojazdu ponadnormatywnego
Racibórz
ŁAPA
Pamiętam jak ten pojazd przejeżdżał obok domu gdzie mieszkam .Znajomi przyszli go ekstra do nas go zobaczyć bo z okna miałem dobry widok na niego.
2010-01-05 18:10:37 (16 lat temu)
Wnętrza
Racibórz
markus13
Nikto, zdjęcia możesz od razu przypisywać do danych obiektów, jeśli takie już są założone w mieście. Jeśli nie ma, to bez problemu zakładasz takowy. Następnie wchodzisz na strone obiektu i tam dodajesz fotę. Nie wszystkie zdjęcia muszą się przecież znajdować na głównej stronie Raciborza:)
2010-01-05 15:20:11 (16 lat temu)
do ŁAPA: ok
2010-01-05 15:30:03 (16 lat temu)
Rzeźba nagrobna Ludwika Reinersa
Racibórz
markus13
ROZMIAR:)
2010-01-05 13:30:05 (16 lat temu)
do ŁAPA: Postaram się następne fotki zmieszać.
2010-01-05 13:51:33 (16 lat temu)
do ŁAPA: Dzisiaj Łapa poprawi i wyśle ładnego mailika koledze z powitaniem jak i co się u nas robi. W końcu Łapa czekała kilka lat na duszę z Raciborza więc się nią zaopiekuje ładnie :D
2010-01-05 13:53:18 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Wiem jak się fotki zmniejsza tylko łatwiej było wysłać oryginał bez zmieszania .Następne już będą zmniejszone.
Ale dziękuję za rady.
2010-01-05 14:03:29 (16 lat temu)
do markus13: Spoczko. Jeśli będzie zapotrzebowanie to zrobimy skrypt do opcjonalnego pomniejszania zdjęć przy wrzucaniu na stronę. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości - nie wahaj się je zadać. Robisz przyzwoite zdjęcia więc mamy nadzieję, że coś jeszcze nam tutaj podrzucisz.
2010-01-05 14:06:10 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Na pewno będą jeszcze inne fotki z Raciborza i okolic .Trochę ich się nazbierało.
2010-01-05 14:10:34 (16 lat temu)
Dodam, że rzeźba na zdjęciu to jedna z niewielu pozostałości po dawnym cmentarzu istniejącym do lat 50. w tym miejscu.
2010-01-05 14:35:15 (16 lat temu)
do ŁAPA: Nie tylko .Latem jak trawa była skoszona to było widać pozostałości po nagrobkach .Mam parę fotek na których to widać .Postaram się coś tu wrzucić
2010-01-05 14:41:00 (16 lat temu)
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Warszawa
bonczek_hydroforgroup
Kavikvs
 
Tak go czyścili, że zaczął przypominać Dzierżyńskiego.
2010-01-05 10:51:00 (16 lat temu)
do Kavikvs: Uczciwie pisząc, widząc ów pomnik z daleka, bez odczytania napisów - nic się nie zmieniło
2010-01-05 11:14:38 (16 lat temu)
zuf
Jedyne miejsce w Wawie, przy którym byłem...
2010-01-05 12:55:23 (16 lat temu)
Trybuna Honorowa
Warszawa
Kavikvs
Tak czytam te linki i legendy i wciąż się zastanawiam skąd się to bierze? O tyle, o ile wiem kiedy i gdzie było źródło wrocławskich legend o podziemiach, to jeśli chodzi o warszawę wciąż zachodzę w głowę. Pałac Kultury jedyne podziemne połączenie jakie ma to z dworcem śródmieście z którym po prostu graniczy. Ma także zamknięte na amen pomieszczenia pod ziemią jak to od E. Platter gdzie mają teraz stołówkę bezdomni, a gdzie kiedyś było WC, de facto grało w jakimś filmie o Wawie. Natomiast zmartwię tropicieli podziemi KC, bo jedyne przejście podziemne jest prawdopodobnie do tunelu średnicowego. Jest to przejście i wyjście ewakuacyjne, którego olbrzymie stalowe klapy do dziś są widoczne na parkingu przy KC od strony Jerozolimskich. Ten fragment podziemnej Warszawy też brał udział w jednym z filmów przed kilkunastoma laty (z Englertem). Pozdro
2010-01-05 12:06:11 (16 lat temu)
Zespół bramny
Racibórz
markus13
stoik
 
zabytki maxami odbudowywać ? tragedia.
2010-01-04 21:12:35 (16 lat temu)
do stoik: Na szczęście raciborski zamek jest obecnie w kapitalnym remoncie. Za parę lat odzyska dawny blask:)
2010-01-04 22:19:03 (16 lat temu)
do ŁAPA: A MAXy się zatynkuje i będzie git ;)
2010-01-04 23:56:30 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Ale ten szczyt ma niewiele wspólnego z zabytkiem. Przed wojną budynek bramny nakryty był zupełnie innym dachem, co widać na niektórych starych zdjęciach. Po wojnie postawiono szczyt, który podczas obecnego remontu, ze względu na zły stan techniczny, rozebrano.
2010-01-05 00:08:48 (16 lat temu)
Kolumna Maryjna
Racibórz
markus13
O, Łapa nam załatwił nowego kolegę. Witamy serdecznie - Łapa da Ci troszkę wskazówek odnośnie strony jeśli będziesz takowych potrzebował. Fotki najlepiej zmniejszać do 900-950px szerokości - wtedy wszyscy są zadowoleni :)
2010-01-04 19:39:29 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Nikto, witam na fotopolska.eu. Miło widzieć kogoś z Raciborza. Ładne zdjęcie;)
2010-01-04 22:20:46 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3166131662316633166431665316663166731668316693167031671...3183831839następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kielce ul jasna komuny paryskiej 71 wroclaw rmf stadion legia warszawa warszawa lazienkowska 3 stadion stadion warszawa pałac karasia leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914 Px48-3914 huta marty warszawa wiejska aleje munin putka złota złota plac niepodległości plac niepodległości kwiska Chmielna 73 Warszawa teatr mały