| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.Antoni Piotr Korzeniewski
17
3.Ewqa100
10
4.TW40
1
5.user
1
6.Schomberg
1
7.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Desperado
11
2.ireneusz1966
10
3.Eugeniusz S.
7
4.yani
5
5.bonczek_hydroforgroup
5
6.Ewqa100
4
7.da signa
3
8.fantom
3
9.mar
3
10.Cristoforo
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.Ewqa100
4
3.chrzan233
3
4.Jac64
2
5.Mariusz Brzeziński
1
6.da signa
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3166031661316623166331664316653166631667316683166931670...3183831839następna
Pomnik Czynu Zbrojnego
Puławy
stoik
2010-01-07 17:40:46 (16 lat temu)
stoik
 
do bonczek_hydroforgroup: Fajnie. Thx.
2010-01-07 18:41:00 (16 lat temu)
Ciekawe co przedstawia ten pomnik, wyglądający jak dwie anteny satelitarne.
2010-01-07 19:39:54 (16 lat temu)
Tarcze przebite jakimiś mieczami/włóczniami ?
2010-01-07 19:43:31 (16 lat temu)
Artysta miał wyobraźnię...
2010-01-07 19:49:10 (16 lat temu)
Mrozka 3-15
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Hoho, Nemo na Biskupice ruszył. Powinien zatem zidentyfikować naszą zagadkę i może jakieś zdjęcie porównawcze ma w zanadrzu.
2010-01-07 13:00:49 (16 lat temu)
Biskupic to na razie kawałek dopiero zwiedziłem ;)
2010-01-07 18:09:57 (16 lat temu)
Lunapark "Legendia"
Chorzów
Neo[EZN]
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
Widoczne po prawej obiekty podobne to sławojek czy też tojtojów to automaty do sprzedaży biletów wstępu - automaty takie same jak stosowane na PKP, produkcji KZŁ Bydgoszcz.
2010-01-07 12:07:36 (16 lat temu)
ul. Zamkowa
Końskie
bonczek_hydroforgroup
W górnym lewym rogu zegar kościelny..może to nam pomoże w identyfikacji strony?
2010-01-06 22:57:36 (16 lat temu)
ul. Zamkowa
Bielsko-Biała
Gaj777
Dodaj w opisie link do archiwalnego zdjęcia. Czy tak to wyglądało?
2010-01-06 20:59:19 (16 lat temu)
do Danuta B.: Te arkady, czyli Bazary Zamkowe, były pod tym czerowynym murem widocznym w głębi. W miejscu, z którego zrobiono zdjęcie to były takie niskie kamienice, dość dobrze widoczne na: (po lewej) i - już w trakcie wyburzeń -
2010-01-06 21:25:02 (16 lat temu)
Linia kolejowa nr 151 Kędzierzyn-Koźle - Chałupki
markus13
ŁAPA*: Super Nikto, że dodajesz zdjęcia z Racka. Wsparcie się przyda, bo wiele jest jeszcze u nas do obfocenia. Prosiłem cię tylko o dodawanie zdjęć do konkretnych obiektów, a nie bezpośrednio do Raciborza. Są założone obiekty zarówno linia kolejowa nr 151, jak i most kolejowy na kanale Ulgi, przy którym tak podejrzewam ta budowla stoi:)
2010-01-06 20:39:51 (16 lat temu)
Kolumna Maryjna
Racibórz
ŁAPA
To o tej figurze mówi podanie, jeszcze z czasów niemieckich: Legendy [edytuj]

Kolumnie Maryjnej przypisuje się nadprzyrodzone właściwości, legenda głosi, że jej zniszczenie zapowiadać będzie koniec świata. Ruszenie cokołu lub kopanie wokół niego spowoduje z kolei zatopienie miasta, ponieważ kolumna przykrywa prące z wielką siłą źródło lub kanał, który łączy raciborski Rynek z Odrą. Kolumna przetrwała wszystkie zrządzenia losu, wyszła nawet cało z ostatniej wojny choć znajdujące się wokół niej kamienice zostały zniszczone w 80%. Niektóre osoby wiążą powódź z lipca 1997 roku z pracami archeologicznymi, które odbywały się rok wcześniej na raciborskim rynku[4].
2010-01-06 15:14:32 (16 lat temu)
Bazylika Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask
Paprotnia
ŁAPA
mar
Przepraszam! Miało być +5 !
2010-01-05 23:17:44 (16 lat temu)
do mar: To wykasuj sobie i oceń jeszcze raz. Kliknij na złote kółeczko obok oceny :) Otworzy się wtedy sezam.
2010-01-05 23:31:18 (16 lat temu)
mar
:)))!!!!
2010-01-05 23:54:42 (16 lat temu)
Kościuszki 15
Łódź
Neo[EZN]
obecna Kościuszki x 6 sierpnia

- to ten sam budynek
2010-01-05 21:14:16 (16 lat temu)
Panoramy Przemyśla
Przemyśl
mar
zuf
Dlaczego na zdjęciu jest gorny-slask.eu? Zmieniłeś ksywę, mar? :)
2010-01-05 18:25:27 (16 lat temu)
zuf
do zuf: I to na wszystkich dodanych przez Ciebie zdjęciach..
2010-01-05 18:26:42 (16 lat temu)
mar
A o to dlaczego tak się robi, trzeba zapytać Neo[EZN].:))
2010-01-05 19:43:02 (16 lat temu)
mar
Ten gorny-slask.eu wskoczył(sam)u mnie o 22:56 4.01.2010 :))
2010-01-05 19:54:12 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3166031661316623166331664316653166631667316683166931670...3183831839następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kielce ul jasna komuny paryskiej 71 wroclaw rmf stadion legia warszawa warszawa lazienkowska 3 stadion stadion warszawa pałac karasia leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914 Px48-3914 huta marty warszawa wiejska aleje munin putka złota złota plac niepodległości plac niepodległości kwiska Chmielna 73 Warszawa teatr mały