| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
17
2.Ewqa100
10
3.TW40
1
4.user
1
5.Schomberg
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.ireneusz1966
10
2.Eugeniusz S.
7
3.yani
5
4.Desperado
5
5.Ewqa100
4
6.bonczek_hydroforgroup
3
7.fantom
3
8.Cristoforo
2
9.Wincenty Miros
2
10.fck
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.chrzan233
3
3.Jac64
2
4.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3166331664316653166631667316683166931670316713167231673...3183731838następna
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Końskie
bonczek_hydroforgroup
A za komuny-komitet PZPR.
2010-01-03 10:32:15 (16 lat temu)
do mirek: Tam chyba też SLD miało swoją siedzibę
2010-01-03 10:54:33 (16 lat temu)
Zbrodnia Wehrmachtu
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Spójrzcie na tego żołenierza z lewej> Też jest w wielkim szoku.
2010-01-02 10:37:45 (16 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
Szkoda że tego placu Kościuszki nie widać. Brak jakiejkolwiek architektury, tylko same twarze. Po co wklejać takie zdjęcia ?
2010-01-02 21:06:12 (16 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
+1 głosów:1
do pawulon: Po to by udokumentować wydarzenie, nie zaś budynek czy ulicę. De facto jest obiekt "wydarzenia"
2010-01-02 21:30:18 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Obiekt "wydarzenia" jest właściwie sprzeczny z paragrafami 8 i 9 Regulaminu ;-)
2010-01-02 21:34:04 (16 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
+1 głosów:1
do mamik: Czyli przewrotu majowego, wizyt papieża, powstania warszawskiego...nie utrwalamy tutaj bo nie wszędzie jest architektura? Dokumenty też do kosza bo nie architektura? Temat już wałkowany na hydralu. Dla takiego miasta jak Końskie to było ważne wydarzenie, o którym nigdzie w sieci nic nie przeczytacie po za ogólnikami. Nie zrezygnuje z tego typu zdjęć-obiektów w odniesieniu do tego miasta. Dla mnie i jego społeczności to istotny dokument - fotografia.
2010-01-02 21:42:46 (16 lat temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Zostawimy - po googlu widać, że ludzie szukają zdjęć z tego wydarzenia. Miejsca na serwerze sporo więc nic się nie stanie jeśli to w nim się znajdzie. Zapewne na to zdjęcie inaczej patrzą mieszkańcy Końskich - mnie ono zaciekawiło z racji tego, że jestem zafascynowany długowiecznością Leni i jej wyczynami w wieku ponad 100 lat oraz tym, że zrobiła niesamowite filmy w czasie III Rzeszy i dożyła do naszych czasów. Czytając jej biografie na różnych stronach często pisano o tym wydarzeniu w Końskich.

Ale odnosząc się do tematu publikowania zdjęć z wydarzeń to póki fotka jest przypisana do osobnego obiektu to myślę, że może być. Faktycznie ten temat był już przerabiany wielokrotnie - jest na hydralu mnóstwo zdjęć z np. wizyty Papieża na których nie ma ani kawałka architektury.
2010-01-02 21:51:26 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ale czy w takim razie ma sens przypisywanie takiego obiektu do ulicy (w tym przypadku do dwóch). Czy eksterminacja była prowadzona w całych Końskich, czy tylko na tych dwóch ulicach. Ja bym obiekt dopisał do miejscowości a ulicę dodawał tylko w opisach samych zdjęć. Co wy na to ?
2010-01-02 22:17:26 (16 lat temu)
do pawulon: Eksterminacja jest prawidłowo przypisana, tak miejscem i czasem oraz dokładnie opisana
2010-01-02 22:39:13 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: W/g słownika: "Eksterminacja (łacińskie exterminatio – zniszczyć), polityka zagłady, wyniszczenia określonych grup ludności z powodu ich odmienności rasowej, religijnej lub narodowościowej. Obejmuje także świadomą likwidację dorobku kulturowego wspomnianych grup. Szczególnym przejawem eksterminacji był holocaust" . W tym przypadku jest opisane przypadkowe wydarzenie - zastrzelenie dwóch żydów przez nieświadomego oficera lotnictwa a nie eksterminacja.
2010-01-02 23:11:03 (16 lat temu)
22 osoby - mea culpa
2010-01-02 23:17:05 (16 lat temu)
To wydarzenie znalazło swój finał w Norymberdze
2010-01-02 23:17:26 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Ale dalej nie jest to eksterminacja :)
2010-01-02 23:20:16 (16 lat temu)
Przyznam z przykrością choć uczciwie, że coraz bardziej zniechęcasz mnie do pracy na tej stronie
2010-01-02 23:22:15 (16 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Przykro mi to czytać, ale jeśli mamy dokumentować fakty, to faktem jest przypadkowa rzeź żydów a nie ich celowa eksterminacja (a eksterminacja jest działaniem celowym !) Chodzi mi o użycie w artykule tego nieszczęsnego słówka a nie o sam artykuł.
2010-01-02 23:28:58 (16 lat temu)
do pawulon: Czy eskterminacja czy nie - moim zdaniem nie ma sensu tego rozstrzygać tutaj.
2010-01-03 00:14:30 (16 lat temu)
do pawulon: Tutaj bardziej pasowałoby słowo egzekucja.
2010-01-03 00:15:16 (16 lat temu)
Pałac biskupi
Frombork
Neo[EZN]
Dawny pałac biskupi to budowla gotycko-barokowa położona w południowo-wschodnim narożniku Wzgórza Katedralnego. Pałac spłonął w 1945 r., odbudowany w latach 1965-1970. Mieści główne sale ekspozycyjne Muzeum Mikołaja Kopernika . Adres: Frombork, ul. Katedralna 8.
2010-01-02 23:54:19 (16 lat temu)
ul. Kiepury Jana
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Zrób tam w Końskich zrzutę i wrzućcie reklamę fotopolski ;)
2010-01-02 23:01:12 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Cierpliwości..powolutku Piotr..hydral też kilka lat zajął..i tu będzie nagroda jakem bonk
2010-01-02 23:23:56 (16 lat temu)
Mostek parkowy
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Kanał zasypali czy sam się zasypał?
2010-01-02 23:03:07 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Zasypali, tak najprościej - to właściwie połączenie dwóch stawów parkowych. Jak znajdę zdjęcia stawów - utworzę obiekt.
2010-01-02 23:18:36 (16 lat temu)
Plac Centralny
Poznań
Neo[EZN]
Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon nr 7 (d. Hala Reprezentacyjna).
2009-08-31 16:27:00 (16 lat temu)
Widocznej Wieży Wodnej i Wystawowej autorstwa Hansa Poelziga, nie odbudowano po zniszczeniach II WŚw. Na jej miejscu stoi pawilon nr 11-Iglica.
2010-01-02 23:15:37 (16 lat temu)
Budowlana 82-86
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Te białe coś po boku i na dole pojawiło się po dodaniu znacznika :|
2010-01-02 18:49:16 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Która przeglądarka? Nazwa i wersja. U mnie wszystko gra pod IE 8.0, pod najnowszm Chrome i najnowszą Mozillą Firefox 3.0.18 też jest w porządku.
2010-01-02 20:34:41 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Firefox 3.5.6 pod Ubuntu.
2010-01-02 20:57:13 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Przy okazji. Żeby wprowadzić Id obiektu muszę kliknąć pod napisem "opis tekstowy"
2010-01-02 20:58:10 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Na Windowsie jest w porządku (i klikanie i brak czegoś białego po boku) - pod Mozillą i innymi przeglądarkami, pod Ubuntu nie mam możliwości sprawdzenia przeglądarek :-(
2010-01-02 21:13:41 (16 lat temu)
Dobra już widzę w czym problem. Jak naciska ctrl plus + to zwiększam czcionkę. jak nie ma znacznika to wszystko jest OK, jak jest to w pewnym momencie pojawia się biały margines.
2010-01-02 21:20:34 (16 lat temu)
Pomnik Grunwaldzki
Kraków
stoik
Kamienic jeszcze nie było czy też zostały wyretuszowane?
2010-01-02 20:18:04 (16 lat temu)
stoik
 
retusz : )
2010-01-02 20:46:26 (16 lat temu)
Pływalnia Miejska
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Zdjęć ze środka nie masz?
2010-01-02 11:36:32 (16 lat temu)
Szkoła Podstawowa nr 1
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Wejście do SP nr1. Do Gimnazjum wchodzi sie z drugiej strony budynku
2010-01-02 11:11:58 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3166331664316653166631667316683166931670316713167231673...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914 Px48-3914 huta marty warszawa wiejska aleje munin putka złota złota plac niepodległości plac niepodległości kwiska Chmielna 73 Warszawa teatr mały kwiaton lwów pomnik smołki lwów pomnik smoł sulejów sulejow most Warszawa mazowiecka mazowiecka 20 Warszawa petersburska