| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
17
2.Ewqa100
10
3.TW40
1
4.user
1
5.Schomberg
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.ireneusz1966
10
2.Eugeniusz S.
7
3.yani
5
4.Desperado
5
5.Ewqa100
4
6.bonczek_hydroforgroup
3
7.fantom
3
8.Cristoforo
2
9.Wincenty Miros
2
10.fck
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.chrzan233
3
3.Jac64
2
4.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3166731668316693167031671316723167331674316753167631677...3183731838następna
Zamkowa 20 "Zameczek"
Końskie
bonczek_hydroforgroup
To dom z historią, popularnie zwany przez Konecczan "Zameczkiem". Widoczna biała tablica wmurowana w okno mówi o dużym zaangażowaniu ludzi tam mieszkających w czasach II wojny światowej.
2009-12-29 18:50:40 (16 lat temu)
Figura "Zakochani"
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Autora nie znam również, ale za moich czasów mówiło się o tym pomniku "Zakochani".
2009-12-29 18:44:57 (16 lat temu)
Polna 4-4A-4B-4C
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Czemu bardzo znany?
2009-12-27 20:49:15 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Rzekłbym miejsce spontanicznych zabaw koneckiego "establishmentu" :-)
2009-12-27 21:09:07 (16 lat temu)
Popularnie zwany "Chińskim murem".
2009-12-29 18:41:07 (16 lat temu)
Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Radom
Neo[EZN]
Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, adres ul. Żeromskiego 6, zbudowany w stylu późnogotyckim w latach 1468-1507.
2009-12-29 14:34:54 (16 lat temu)
Na tym zdjeciu mamy widok od strony wschodniej...
2009-12-29 14:36:51 (16 lat temu)
do Gaj777: ... dlatego nie szło tego rozpoznać bo wszyscy robią zdjęcia z innych stron :-/
2009-12-29 17:19:25 (16 lat temu)
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - Instytut Matematyki
Bydgoszcz
Neo[EZN]
2009-12-29 15:21:35 (16 lat temu)
do Breslauer: Faktycznie. Widzę, że kolega mar miał podobny problem :)
2009-12-29 17:15:00 (16 lat temu)
Hubala 1
Końskie
bonczek_hydroforgroup
W miejscu tej fontanny stały dawniej Koneckie Sukiennice zwane Annotargiem.
2009-12-29 14:53:46 (16 lat temu)
ul. Strażacka
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Obecnie Strażacka, a dawniej Berka Joselewicza. Cała ta ulica była zamieszkała wyłącznie przez Żydów.
2009-12-29 14:46:49 (16 lat temu)
Strażacka 21
Końskie
bonczek_hydroforgroup
A jeszcze wcześniej jedna z lepszych piekarni w Końskich "U Polewczyka".
2009-12-29 14:45:01 (16 lat temu)
pl. Kościuszki Tadeusza (rynek)
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Kiedy zbudowano ten pomnik?
2009-12-28 20:43:40 (16 lat temu)
1946 - pierwotnie jak głosi legenda miał stanąć Stalin. Na tę wieść ksiądz z Końskich postanowił ubiec władze stawiając pomnik Kościuszce /z tego co wiem nigdy nie był sam Kościuszko w Końskich/. Brakowało kasy więc księżulo poszedł po pomoc do ambasady amerykańskiej. Ta obiecała kasę w zamian za akcent amerykański. I tak w Końskich na pomniku Kościuszki jest amerykańskie akcent, zaś sam koń wymownie tyłem na wschód stoi. Ile w tym prawdy nie wiem bo z tego co się orientuje ciśnienie prostalinowskie i pomnikomania miała swoje apogeum od 1948.
2009-12-28 20:47:38 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Ksiądz ten nazywał się Ręczajski. Jeżeli chodzi o akcent amerykański na bocznych płaskorzeżbach jest Kościuszko witający sie z Jerzym Waszyngtonem. Co do wymowy pomnika to w pełni potwierdzam. Pomnik ten jest dziełem toruńskiego rzeźbiarza Wojciech Durka.
2009-12-29 14:39:45 (16 lat temu)
Pocztowa 2
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Ale gazownictwo potraktowało jedną ze starszych (1750) kamienic w mieście! Szkoda słów! Zeszpecono cały widok.
2009-12-29 14:33:25 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3166731668316693167031671316723167331674316753167631677...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914 Px48-3914 huta marty warszawa wiejska aleje munin putka złota złota plac niepodległości plac niepodległości kwiska Chmielna 73 Warszawa teatr mały kwiaton lwów pomnik smołki lwów pomnik smoł sulejów sulejow most Warszawa mazowiecka mazowiecka 20 Warszawa petersburska