| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
17
2.Ewqa100
10
3.TW40
1
4.user
1
5.Schomberg
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.ireneusz1966
10
2.Eugeniusz S.
7
3.yani
5
4.Desperado
5
5.Ewqa100
4
6.bonczek_hydroforgroup
3
7.fantom
3
8.Cristoforo
2
9.Wincenty Miros
2
10.fck
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.chrzan233
3
3.Jac64
2
4.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3166531666316673166831669316703167131672316733167431675...3183731838następna
ul. Nowy Świat
Warszawa
bonczek_hydroforgroup
Mikołaj - kaleka. Coś mu się z palcem stało.
2010-01-01 15:11:15 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Myszy zjadły:-)
2010-01-01 15:16:27 (16 lat temu)
Kopalnia Soli Wieliczka
Wieliczka
Neo[EZN]
To nie jest szyb a kotłownia węglowa. Po prawej widoczny nieistniejący obecnie wiadukt zlikwidowanej bocznicy kopalnianej nad ul. Dębowskiego.
2010-01-01 12:58:12 (16 lat temu)
Definitywny koniec kotłowni węglowej nastąpił w 2005 roku:
2010-01-01 13:44:46 (16 lat temu)
Tunel Trasy W-Z
Warszawa
mar
Przypisać do Al. Solidarności.
2009-12-31 18:53:20 (16 lat temu)
mar
do Jarosław Dubowski: Dziękuję:))
2009-12-31 19:12:12 (16 lat temu)
Zamkowa 13-15
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Ile ja się naszukałem zdjęć tej kamienicy! Nareszcie jest. Dzięki.
2009-12-31 08:04:02 (16 lat temu)
do pawel: Własnymi rękoma ją rozbierałem....
2009-12-31 09:03:05 (16 lat temu)
Rozrzewniło mnie to zdjęcie... Pozdrowienia dla Ewy.
2009-12-31 16:20:31 (16 lat temu)
do Danuta B.: Mnie co dzień rozrzewnia:-) hue hue buziaki dla Was noworoczne od bonków
2009-12-31 16:27:09 (16 lat temu)
Kancelaria radcowsko - notarialna
Końskie
bonczek_hydroforgroup
W tym budynku (bez poddaszy) od zawsze pamiętam sklep "Dom Dziecka".
2009-12-29 18:58:53 (16 lat temu)
do pawel: Paweł sprawdź numer bo nie znam
2009-12-29 19:06:19 (16 lat temu)
Obszedłem budynek dookoła i nie znalazłem numeru. Ale skoro po drugiej stronie są parzyste to po tej stronie musi być numer 1.
2009-12-31 10:05:14 (16 lat temu)
do pawel: Zgadza się: waldemar;salagierski,konskie,kancelaria;notariusz,1526,399.html
2009-12-31 13:29:33 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dzięki Jarek
2009-12-31 16:17:54 (16 lat temu)
3 Maja 27-31
Gdynia
Neo[EZN]
Dawny budynek Funduszu Emerytalnego Pracowników Banku Gospodarstwa Krajowego. Główna elewacja leży przy ulicy 3 Maja 27/31 Więcej napiszę jutro bo przed chwilą się napisałem a komentarz się nie wysłał ;-)
2009-12-30 22:29:12 (16 lat temu)
do mamik: Duży artykuł o tym budynku
2009-12-31 12:26:04 (16 lat temu)
Krajowa Rada Spółdzielcza - Dom "Pod Orłami"
Warszawa
mar
Kavikvs
 
Mój ulubiony w międzywojennej Warszawie.
2009-12-31 01:20:42 (16 lat temu)
Do dziś cieniem na ów gmach rzuca sie niewyjasniony napad jaki miał miejsce w latach 60 tych...niestety z ofiarami
2009-12-31 11:26:34 (16 lat temu)
1 Maja 23
Końskie
pawel
W Końskich była komunikacja miejska? Ten autobus z czwórką wygląda jak pojazd komunikacji miejskiej.
2009-12-29 22:35:50 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja nie przypominam sobie miejskiej komunikacji. Od kiedy pamięcia sięgam to tylko taryfy i PKS, który miał kilka przelotowych przystanków w miescie.
2009-12-30 08:08:22 (16 lat temu)
Była taka komunikacja w mieście. Autobus nr 1 jeździł z Kazanowa do Piły, 2 - Bębnów - Paruchy, 3 - Fidor - Gowarczów, 4 - Stara Kuźnica - Pomorzany. To była bardziej komunikacja podmiejska. Była jeszcze linia nr 0, którą czasem jeździłem do szkoły, ale była bardzo krótko. Zajezdnię z garażami dla autobusów wybudowano przy ulicy Armii Krajowej, gdzie obecnie jest druga targowica. Upadło to wszystko wraz z przemianami w Polsce i nie ma takiej komunikacji w Końskich do dziś. Myśle nawet, ze nie będzie takiej komunikacji w mieście gdyż nie ma już takiej potrzeby. Ale cztery linie były czego dowodem jest powyższe zdjecie.
2009-12-31 07:37:54 (16 lat temu)
do pawel: Tak ale Kazanów, czy Gowarczów nie należały i nie należą do końskich więc śmiało mozna nazwac ją komunikacją podmiejsko-miejską:-)
2009-12-31 07:44:49 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Dokładnie tak się nazywała ta komunikacja, czyli podmiejska. Ale nie omijała miasta i po koneckich ulicach jeździła, a ja z niej tez korzystałem :-)
2009-12-31 07:48:00 (16 lat temu)
do pawel: Moją małżonkę nawet kanar przyłapał na rajdzie bez biletu Pomyków -Końskie
2009-12-31 07:50:43 (16 lat temu)
Z "kanarami" to sporo osób miało kłopot. Mnie takie sytuacje też nie omijały, ale to było wtedy takie "ekscytujące". Było o czym później opowiadac. A swoją drogą to nie przypuszczałem, że to zdjecie przywoła tyle różnych wspomnień.
2009-12-31 07:55:01 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Ja miałem na myśli właśnie tego typu komunikację bo w miastach tej wielkości najczęściej jest komunikacja zbiorowa wyłącznie podmiejska. Ale dobrze wiedzieć, że coś takiego było.
2009-12-31 09:29:14 (16 lat temu)
ul. Targowa
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Do niedawna to był parterowy dom. Numeru nie ma na budynku. W ogóle zauważyłem, że mało budynków w Końskich ma swoje numery.
2009-12-31 08:19:17 (16 lat temu)
do pawel: Targeo też ma błedy wiec cięzko poprzypisywać cokolwiek gdziekolwiek
2009-12-31 09:02:37 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3166531666316673166831669316703167131672316733167431675...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914 Px48-3914 huta marty warszawa wiejska aleje munin putka złota złota plac niepodległości plac niepodległości kwiska Chmielna 73 Warszawa teatr mały kwiaton lwów pomnik smołki lwów pomnik smoł sulejów sulejow most Warszawa mazowiecka mazowiecka 20 Warszawa petersburska