| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
19
2.4elza
18
3.Antoni Piotr Korzeniewski
17
4.piotr brzezina
14
5.Ewqa100
10
6.Jac64
10
7.Nemezis
9
8.Bogdan JS
7
9.vetinari
3
10.sawickimarcin
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.ireneusz1966
15
2.Desperado
15
3.da signa
11
4.Dana
9
5.mar
9
6.Marek W
8
7.Ewqa100
8
8.Eugeniusz S.
7
9.Antoni Piotr Korzeniewski
6
10.Neo[EZN]
5
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Fonik1
12
2.ZPKSoft
6
3.Ewqa100
4
4.chrzan233
3
5.Wojtek-SRS
3
6.vetinari
3
7.Jac64
2
8.da signa
2
9.Rafał Eckiert (Beuther)
2
10.Mariusz Brzeziński
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1359
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3165231653316543165531656316573165831659316603166131662...3183931840następna
Rektorat ATH (Willa Sixta)
Bielsko-Biała
Gaj777
Szkoda że wieżyczka cała się nie załapała...
2010-01-16 15:54:36 (16 lat temu)
Tramwaje w Warszawie
Warszawa
fck
To przed bramą koscioła przy Wolskiej 140a. (zazraz przy Redutowej)
2009-11-08 06:35:12 (16 lat temu)
To kościół św. Wawrzyńca (przy słynnej Reducie gen. Sowińskiego)
2010-01-16 15:28:39 (16 lat temu)
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4
Bytom
Neo[EZN]
Aleja Legionów
2010-01-16 14:08:34 (16 lat temu)
1921 - pogrzeb majora Bernarda Montalegre
Bytom
Neo[EZN]
Tak, to Plac Kościuszki. W tle widoczna Cafe Juszczyka Wychodzi z tego, że zdjęcia pokazują przewiezienie zwłok Montalegre z Bytomia do Gliwic.
2010-01-16 13:55:19 (16 lat temu)
ul. Webera Stanisława
Bytom
Neo[EZN]
Ul. Webera
2010-01-16 13:28:03 (16 lat temu)
ul. 1 Maja
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Dodałem już to zdjęcie z opisem. Pozdrawiam.
2010-01-02 10:00:00 (16 lat temu)
Podaj link Paweł - nie mogę zlokalizować
2010-01-02 12:53:21 (16 lat temu)
To ulica 1 Maja
2010-01-16 10:37:13 (16 lat temu)
Piłsudskiego 57a
Końskie
mirek
Piłsudskiego
2010-01-14 21:59:34 (16 lat temu)
Na targeo.pl masz numerację domów. Miasto jeszcze takiej rewelacji nie ma w sieci niestety
2010-01-14 22:03:31 (16 lat temu)
To jest ulica Piłsudskiego. Budynek znajduje się za zakładem energetycznym. Nie tak dawno się palił. Ulica Bugaj w Konskich już nie istnieje. Obecnie nazywa się Targowa.
2010-01-15 09:17:47 (16 lat temu)
do pawel: Dopisałem już i założyłem obiekt
2010-01-15 09:35:18 (16 lat temu)
Nie wiem w takim razie czemu na planach Końskich a także w Automapie istnieje ul.Bugaj (boczna od Kazanowskiej).
2010-01-15 19:40:58 (16 lat temu)
Protokół z posiedzenia Miejskiej Rady Narodowej w Konskich odbytego w dniu 28 lutego 1946 r. - Ulicę Bugaj nazwac ulicą Targową. Być moze nazwa Bugaj odnosi się nie do ulicy a do pewnego fragmentu miasta tak jak : Karoklinów, Browary, Kopce itp. Ulica Bugaj na oficjalnych mapach Końskich nie istnieje. Ale przyznam, ze temat mnie zainteresował. Coś ustalimy, mam nadzieję, wkrótce. Pozdrawiam i życzę czujności bo człowiek jest tylko człowiekiem. Może wymienimy się nr gg? Mój 9411753
2010-01-16 08:49:29 (16 lat temu)
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego i Klasztor oo. Bernardynów
Piotrków Trybunalski
Neo[EZN]
stoik
 
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, ul. Słowackiego 2
2010-01-15 22:23:57 (16 lat temu)
Zakład Przeróbki Mechanicznej Węgla "Dąbrowa" Sp. z o.o
Dąbrowa Górnicza
ragnar
Arkadiusz K. (Arro)
+1 głosów:1
Kopalnia oczywiście wydobycia węgla już nie prowadzi. Nie został jednak teren "zaorany". Dziś na terenie na jej terenie działa m. in. "CARBO-PROCES RECYKLING" SPÓŁKA z O.O handlując głównie miałem węglowym także z sektorem energetycznym.
2010-01-15 22:21:19 (16 lat temu)
Dom Opieki Społecznej "Cichy Zakątek"
Końskie
mirek
Faux pas - niewiele tu domu, raczej same postacie
2010-01-15 21:41:25 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3165231653316543165531656316573165831659316603166131662...3183931840następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: lotnicze lubawka teatr śląski teatr śląski kino rialto Olsztyn Olsztyn bydgoszcz bydgoszcz stary dworzec katowice olsztyn olsztyn kołobrzeg ulica wschodnia kołobrzeg kołobrzeg Korzenna korzenna lęsnica Węgierska Górka rakowiec rakowiec Hohndorf Hohndorf Białków Białków trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica trzebnica