| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
28
2.4elza
18
3.Antoni Piotr Korzeniewski
17
4.Nemezis
17
5.ZPKSoft
14
6.piotr brzezina
14
7.Bogdan JS
12
8.Ewqa100
10
9.Jac64
10
10.vetinari
8
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
25
2.Desperado
19
3.ireneusz1966
15
4.da signa
13
5.Dana
10
6.Marek W
9
7.Ewqa100
9
8.mar
9
9.Eugeniusz S.
7
10.Cristoforo
6
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Neo[EZN]
105
2.Bogdan JS
65
3.ireneusz1966
38
4.Jazzek
19
5.vetinari
17
6.Fonik1
12
7.ZPKSoft
12
8.Ewqa100
4
9.chrzan233
3
10.Wojtek-SRS
3
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1438
4.vetinari
1373
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1041
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3164731648316493165031651316523165331654316553165631657...3183931840następna
Kościół św. Wawrzyńca
Nakło nad Notecią
pawulon
stoik
 
to już mogę spać spokojnie : )
2010-01-22 13:14:52 (16 lat temu)
do stoik: I to mnie cieszy ;))
2010-01-22 13:24:54 (16 lat temu)
ul. Sądowa
Nakło nad Notecią
Neo[EZN]
Widok z ul. Sądowej (od strony ul. Dąbrowskiego) w kierunku kościoła św. Wawrzyńca znajdującego się przy ul. Kościelnej 6 (to ta po łuku w lewo). Na wprost za wozem konnym jest dalszy ciąg ul. Sądowej. Miejsce w którym stał fotograf znajduje się na trójkątnym placyku, na rozjeździe ulic Dąbrowskiego i Sądowej.
2010-01-22 11:13:25 (16 lat temu)
stoik
 
do pawulon: dziwnie niepodobny ten kościół
2010-01-22 11:25:47 (16 lat temu)
do pawulon: Ok. Dzięki :)
2010-01-22 12:02:28 (16 lat temu)
do stoik: \"W okresie międzywojennym niewielki kościół parafialny został rozbudowany według planu architekta Rogera Sławskiego kosztem rządu polskiego i parafian.\" - to wszystko wyjaśnia - pewnie dodali wtedy te dwie wieżyczki.
2010-01-22 12:04:04 (16 lat temu)
do stoik: Specjalnie dla Ciebie daję to zdjęcie ;-)
2010-01-22 12:37:42 (16 lat temu)
Łazienna 8
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Na dodatek jakoś dziwnie się buduje - nie "w górę" a "w bok" - budowę wyższej kondygnacji rozpoczęto przed ukończeniem niższej...
2010-01-17 19:39:06 (16 lat temu)
Akurat w Końskich niewiele mnie zdziwi:-)
2010-01-17 19:49:25 (16 lat temu)
Przebudowa, bazująca na starych murach. Widać starą i nową cegłę.
2010-01-17 22:56:59 (16 lat temu)
Ewidentna odbudowa jakiegoś starszego budynku. Tylko którego? O to jest pytanie.
2010-01-18 12:48:09 (16 lat temu)
Tu są rozbieżności co do tego budynku, ale dwie osoby mówiły, że to budowa SDH.
2010-01-22 09:27:08 (16 lat temu)
Trochę bez sensu...okna w środku lub jakaś rampa
2010-01-22 10:13:18 (16 lat temu)
Dla mnie tez jest to bez sensu. Widoczne za budynkim drzewa lokalizują tą odbudowę gdzieś obok skwerku.
2010-01-22 10:17:27 (16 lat temu)
do pawel: Podejrzewam, z racji zdjęć piwnic-podpiwniczenia, że to raczej nie są Końskie
2010-01-22 10:28:12 (16 lat temu)
1914-1918 - I wojna światowa - Stręgiel
Stręgiel
McAron
Wydano pocztówkę z takim widokiem?
2010-01-20 16:05:17 (16 lat temu)
Z opisu wynika, że to gospodarstwo pod Stręgielem.
2010-01-20 17:02:36 (16 lat temu)
Na aukcjach widziałem pocztówki z pobojowisk 1914-18.
2010-01-20 19:29:24 (16 lat temu)
do wito,: A no. Sporo jest pocztówek - również u nas - z takimi widokami. Rozwalone domy, wieże, dworce czy całe miasta. Ba. Nawet obozy dla jeńców :)
2010-01-20 19:34:07 (16 lat temu)
zuf
\"Gruss aus Gross-Strengeln meine Oma. Na koloni jest super! Przesyłam pocztówkę z stodołą sąsiadów po tym jak rok temu walnęła w nią bomba. Pozdrawiam, Helmut. \" Teraz nie trudno wyobrazić sobie pozdrowienia na pocztówce z obrazem obozu jenieckiego. Heh...
2010-01-21 23:30:16 (16 lat temu)
McAron, popraw opis - to nie gospoda, a gospodarstwo. Budynek, jak to się dziś nazywa inwentarsko-składowy, czyli na dole krówska, na górze siano.
2010-01-22 09:50:00 (16 lat temu)
Myślałem, że w \"Gasthof\" to się pije piwo :-)
2010-01-22 10:13:55 (16 lat temu)
Gutshof i gasthof brzmią podobnie, choć mają odmienne znaczenia.
2010-01-22 10:19:19 (16 lat temu)
ul. Strażacka
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Rodzina Świerczyńskich mieszkała przy obecnej Piłsudskiego. Widoczny tu dom stykał sie swoimi ścianami z obecnym budynkiem "Ekonomika".
2010-01-14 11:11:47 (16 lat temu)
do pawel: Ta...nawet moja ciocia Świerczyńska z Wrocka już nie pamiętała gdzie on był :-) Dzięki Paweł
2010-01-14 14:25:08 (16 lat temu)
Wszystkie starsze osoby potwierdziły, że sklep znajdował się na ulicy Strażackiej (bliżej Kazanowskiej).
2010-01-22 10:05:31 (16 lat temu)
ul. Piłsudskiego Józefa, marsz.
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Trzy osoby potwierdziły, że jest to kamienica gdzie obecnie znajduje się restauracja \"Śródmiejska\" na Piłsudskiego.
2010-01-22 09:24:46 (16 lat temu)
ul. Spółdzielcza
Końskie
bonczek_hydroforgroup
To bedzie ulica 1 Maja. W tym miejscu chyba teraz stoi restauracja "Stylowa", ale pewnosci też nie mam.
2009-12-29 10:04:27 (16 lat temu)
Po zasięgnięciu \"języka\" u starszych osób co do tego zdjęcia: dwie osoby powiedziały, że jest to budynek straży pożarnej na Strażackiej (obecnie), przed rozbudową. Jedna natomiast, że są to budynki przy obecnej Hubala. Weryfikuję dalej, ale z tą strażą to jestem za.
2010-01-22 09:19:39 (16 lat temu)
Spółdzielcza 14
Końskie
pawel
On już kilka ładnych lat czeka na rozbiórkę.
2010-01-22 08:48:43 (16 lat temu)
Port Wojenny
Świnoujście
bonczek_hydroforgroup
do wito,: Wito, nie ogarniam swym wąskim mózgiem ostatniego zdania Twego komentarza. Jaśniej proszę.
2010-01-21 20:46:57 (16 lat temu)
Kolega pracował w Juesej, Kalefonia :) i do bazy marynarki wchodził na drajwing lajsens (prawo jazdy),które tam jest podstawowym dowodem osobistym. Inny na czarno malował bazę wojskową i na pytanie dyżurnego odpowiedział: to sojusznik z Polski i go nie aresztowali. A u nas jak mówisz w TV o Jezusie, to gwałtu, obrażają religijne uczucia.
2010-01-21 23:17:26 (16 lat temu)
do wito,: Witalisku- genug, bo będzie draka. A tak na marginesie: może kiedyś wyskrobiemy \"Poradnik fotografowania tajnych obiektów w Polsce\"? Aż prosi się o wymianę doświadczeń w postępowaniu z cieciami, ochroniarzami i innymi stróżami ładu i porządku publicznego- vide takie kuriozum ---> .
2010-01-21 21:40:23 (16 lat temu)
Twierdzo Mądrości ! \'Nie być\" taki skromny. Chodziło mi o strach przed jeszcze niedokonanym. Czy ktoś coś fotografuje i może to szpieg, albo przełożeni wywalą za niedopilnowanie, więc lepiej pogonić \"aparatczika\" :) A religia, no cóż, w naszym katolickim kraju, gdy się poruszy temat religii i nieznacznie dotknie struny krytyki to...Pamiętasz figurę JP II w Zachęcie ? Wracając do Miemców :) Freiekorpskultur do dzisiaj, a u nas kilka miejsc itp. Kulturelle unerscheiden :) Ist das genug ?
2010-01-21 23:17:26 (16 lat temu)
do † Festung: Temat przećwiczyłem na Poznańskiej we Wrocławiu. Poszedłem do dowódcy jednostki na rozmowę prosto z ulicy. Usiadłem w gabinecie, krótko porozmawialiśmy i dostałem zgodę. Chciał mi jeszcze dać podoficera do oprowadzania, ale nie miał pod ręką. Mam teraz zgodę na areszt przy Podwalu tylko czasu brak :-(
2010-01-21 22:15:34 (16 lat temu)
do wito,: Myśl przednia Wito.
O noszonym przy d... zafoliowanym przepisie prawnym (którego, tak między nami mówiąc-nie ma, hi) dla zamykania gęb cieciów, pomyśleć by można.
2010-01-21 22:37:41 (16 lat temu)
Imć Kavikus-nasz godny Ziomal, takowe vademecum popełnić zamierzał, ale o gotowem nicem do dziś nie słyszał. Azaliż Di jednakowoż kursa dokształacające z WrAmici-hydrala przeprowadzić nie obiecywała ? Można by wreszcie loszek łodwalić i w godnem gronie, mróz siarczysty głęboko w poważaniu mając, niektóre zawiłości ukazać i o Starych Polakach wesoło pogwarzyć. A i concepta multi wyłonić się snadnie w on czas mogą. Zaaranżujże Wasze sesyją grzeczną i satis.
2010-01-21 23:17:26 (16 lat temu)
do † Festung: 11-14II będę we Wrocławiu - się piszę
2010-01-21 22:39:42 (16 lat temu)
do † Festung: To nic nie da. Już przerabiałem wymachiwanie paragrafami przed nosem - oni mają własne prawa :) I żaden gostek z ulicy nie będzie im podsuwał jakichś innych których on nie zna i nie uznaje :)
2010-01-21 22:42:14 (16 lat temu)
do wito,: Kavikvs ma największe doświadczenia w bajerowaniu. Ja niestety musiałam kiedyś poniechać focenia w Małopolsce. Chałupa stała we wsi jakby skansen żywy - zrębowa, ściany malowane kobaltem, na dachu strzecha! Próbę focenia zablokowała rekami (!) mieszkanka domu. Policją straszyła, czego akurat się nie bałam. Ale miałam spotkanie o konkretnej godzinie i nie mogłam sobie pozwolić, by do czasu wyjaśnienia siedzieć na komisariacie ze 3 godziny, albo dłużej gdyby się okazało, że komendant jest ich szwagrem...
2010-01-21 22:43:06 (16 lat temu)
zuf
do bonczek_hydroforgroup: Ciekawe. Mam w planie obfocenie jednostki przy Hallera ale nie przypuszczałem, że zapytanie wartownika o zgode może przynieś jakieś rezultat. W każdym razie znam miejsce gdzie można zrobić zdjęcie technika \"przez płot\". Może jacyś chętni?
2010-01-21 23:11:11 (16 lat temu)
Bonczek podał, zakładam, że zaprawdę, czas wykonania zdjęcia na lata 1933- 1939. Popatrzcie: Niemcy robią sobie rodzinne fotki w Schweinemunde na tle krążownika, i to nie byle jakiego!. Skądinąd wiemy, że w tych nazistowskich czasach, każdy Niemiec mógł legalnie posiadać broń, mieć w domu radio itd. W dzisiejszej, wolnej, demokratycznej Polsce nie można zrobić zdjęcia budynku pocztowego (spróbujecie!), a każde zrobienie fotki jakiejś fabryki, zakładu pracy czy urzędu kończy się draką z udziałem ochroniarzy, a niekiedy policji. Ostatnio miałem aferę związaną z fotografowaniem Urzędu Celnego. O fotografowaniu takich miejsc, jak budynki prokuratury, policji i innych urzędów państwowych, nawet strach pomyśleć. Dodam, że fotografowanie obiektów wojskowych, choć prawnie dozwolone (zakaz został zniesiony w swoim czasie przez min. Sikorskiego) też przysparza niemałych kłopotów. O różnych marketach, „blaszanych domach towarowych” czy zwykłych sklepach nie wspomnę. Każdy z nas ma takie złe doświadczenia, ale mnie to jakoś doskwiera, bo boleśnie dociera fakt, że żyję w kraju dalekim od standardów europejskich, żeby nie powiedzieć: prymitywnym.
2010-01-21 23:17:26 (16 lat temu)
Wici !!! Wici !!! :)
2010-01-21 23:17:26 (16 lat temu)
Coś Wam powiem, dopiero od kilku lat widać w plenerach dużo ludzi z \"urządzeniami rejestrującymi\". Dawniej, jak ktoś fotografował coś innego, niż grupę ludzi, to było podejrzane. Szpieg ! Druga sprawa, będzie fota, coś się wyda złego. \"A może łun kce mi chałupe podkupic ? A co tu ciekawego, strzecha ? Pokazom i wyśmiejom, ze brudno na gumnie, po mojem trupie\"
2010-01-21 23:17:26 (16 lat temu)
do zuf: W kupie siła----> .Skrzyknąć się, pojechać zgrają, na wszelki wypadek wziąć rozporządzenie min. Sikorskiego z 1999 r.
2010-01-21 23:17:26 (16 lat temu)
zuf
do zuf: Ja osobiście jako takich zatargów z cieciami itp. nie miałem. Ale jak już się zdarzyło to całkiem nieźle tzw. \\\"słodkie pierdzenie\\\" załatwiało sprawę. Najlepiej mówić, że się nie wiedziało i że w ogóle ja biedny i wszyscy w około są źli. Zrobić z siebie pokrzywdzonego. Wtedy wspóczucie można uzyskać i coś \\\"ugrać\\\". Ale to nie jest doskonała recepta :)
2010-01-21 23:19:16 (16 lat temu)
do zuf: Ja to tak niestety nie potrafię robić :) Mnie szlag mało nie trafia kiedy zgodnie z prawem mogę robić zdjęcie a ktoś mi usiłuje tego zabronić. Są oczywiście sytuacje kiedy foci się na terenie jakiejś firmy po cichaczu wtedy jest inna sytuacja.
2010-01-21 23:22:10 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: He, he, chronologia postów poprzestawiała się. Ki czort?
2010-01-21 23:28:20 (16 lat temu)
zuf
Coś się strosznie pokićkało z komentarzami. Neo - masz robotę :))
2010-01-21 23:35:25 (16 lat temu)
do zuf: Siloy nam bruździ :) Miał datę poprawić i pewnie poprawił - stąd te perturbacje i zawirowania czasowe :)
2010-01-21 23:36:30 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Jak robiłem w UPSie to mogłem wjeżdżać na teran Polaru, Hydralu i wielu mniejszych firm na \"Psiaku\". Polar (ogramny obszar) znam jak własną kieszeń. Byłem w większości hal produkcyjnych oraz w starej części (dawnej fabrkce papieru). Woziłem ze sobą aparat ale niestety robota taka, że czasu nie było. Raptem jedno zdjęcie zrobiłem. Teraz żałuje jak cholera bo dostać się na teren fabryki to ciężka sprawa.
2010-01-21 23:54:27 (16 lat temu)
do zuf: A mnie się marzy robota przy konserwacji anten GSM - takie widoki z góry!
2010-01-22 00:11:22 (16 lat temu)
Świątynia Grecka
Końskie
bonczek_hydroforgroup
zuf
Cenzura ??
2009-11-01 22:45:07 (16 lat temu)
Żadna cenzura - to Polska właśnie
2009-11-02 10:11:02 (16 lat temu)
\"Szósteczka\" za ten piękny napis.
2010-01-21 16:56:39 (16 lat temu)
Generalnie w swoich koneckich zbiorach mam kilka spostrzeżeń natury głęboko - filozoficznej utrwalonych sprayem w różnych, przedziwnych zakątkach miasta.
Nie chcę tylko siać zgorszenia wśród sympatyków poprawnej polszczyzny :-)
2010-01-21 18:33:31 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Zapewne są to refleksje kibiców Korony. Dawaj Bonku.
2010-01-21 20:43:41 (16 lat temu)
do † Festung: Ta, ja dam i będzie dym na stronie :-) Nie podpuszczaj Festung
2010-01-21 20:49:23 (16 lat temu)
zuf
do bonczek_hydroforgroup: Dajcie spokój. Przecież na co dzień widzimy takie teksty. To jest Polska właśnie.
2010-01-21 23:24:30 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3164731648316493165031651316523165331654316553165631657...3183931840następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Pałac Paca Pałac Paca Pałac Paca zabrze, urbana 18b getto warszawskie Teatr Wielki Hotel Europejski włocławek Plaża w Sarbinowie. Zamość Zamość słowackiego 11 kielce wrocław wrocław fuzji Ringwitz władysławowo władysławowo droga chłapowska władysławowo droga chłapowska świdnica świdnica Mieroszow mapy Mieroszow lotnisko legnica cadinen Pomnik Pomnik gdynia gdynia mapy friedland mapy Korfantow mapy zagan Sagan Sagan Falkenberg