| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
71
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.Marek W
32
5.piotr brzezina
26
6.ireneusz1966
25
7.marek45
20
8.Michał. K
19
9.Jac64
18
10.4elza
17
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Mariusz Brzeziński
84
2.Antoni Piotr Korzeniewski
77
3.esski
67
4.Desperado
60
5.da signa
51
6.4elza
49
7.Bigosław
41
8.mag
36
9.mar
34
10.Wojciech Szuba
28
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
285
2.Balbina
130
3.vetinari
92
4.ireneusz1966
91
5.Marek W
71
6.Bogdan JS
53
7.Jac64
40
8.ZPKSoft
34
9.antypuszka©
32
10.sawickimarcin
30
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
947

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3167331674316753167631677316783167931680316813168231683...3183731838następna
Odolanów
Mmaciek
Kavikvs
 
Kartka wysłana w 1900 roku.
2009-12-23 10:34:16 (16 lat temu)
Mmaciek
 
poprawione
2009-12-23 21:45:24 (16 lat temu)
Most Fordoński im. Rudolfa Modrzejewskiego
Bydgoszcz
Neo[EZN]
Nigdyś najdłuższy most Niemiec - 1325 m. Po odbudowie w 1956 r. nieco skrócony...
2009-12-23 18:12:57 (16 lat temu)
Dwór Artusa
Toruń
mar
Przed ratuszem dumny i wyprostowany cesarz Wilhelm I - miłościwie niegdyś nam panujący. Pomnik kajzera zabrali ze sobą Niemcy w 1919 r. do Piły, przed przejęciem miasta przez administrację polską.
2009-12-23 18:09:47 (16 lat temu)
Stacja kolejowa Lipowa Tucholska
Lipowa Tucholska
Młynarz
No proszę, gdzie oni tych "młynarzy" wpuszczają. Wchodzą w drogę kolejarzom i chleb i zabierają ;-)
2009-12-22 11:13:41 (16 lat temu)
Czy Lipowa Tucholska to inaczej wieś Lipowa . Jeśli tak to do niej trzeba przypisać to zdjęcie a nie do Śliwic. Patrząc na mapkę widać że to osobna miejscowość.
2009-12-22 11:29:57 (16 lat temu)
Eee... i gdzie tu jest błąd? Stacja Lipowa Tucholska jest w powiecie Śliwice....
2009-12-22 11:47:18 (16 lat temu)
do Młynarz: Powiat jest tucholski a Śliwice są gminą, a podziału na gminy jeszcze nie mamy ;)
2009-12-22 12:28:11 (16 lat temu)
do pawulon: Ja myślę, że nowych kolegów, którzy nie znają tajników strony trzeba pokierować i samemu pokazać jak to powinno być zrobione. Ja już poprawiłem przypisanie. Rozumiesz już Młynarz w czym był problem? :)

Po prostu jest miejscowość Lipowa Tucholska i zamiast do Śliwic fotka powinna być przypisana do Lipowej :) Ale miałeś prawo tego nie wiedzieć - zamieszczasz wspaniała zdjęcia i to jest najważniejsze a nie znajomość tajników strony - z czasem je poznasz lepiej a my Ci w tym postaramy się pomóc.
2009-12-22 13:55:58 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak właśnie chciałem zrobić ale nie wiedziałem jak koledze wytłumaczyć jak ma dodać linie kolejową bo sam takowej jeszcze nie dodawałem, a poza tym szlag trafił mój internet i nie mogłem już nic więcej napisać. Teraz wygoniłem na chwilkę syna od jego kompa aby dokończyć "dzieła", lecz widzę że mnie ubiegłeś :)
2009-12-22 14:14:31 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Jeszcze jedno, kolega młynarz nie mógł dopisać zdjęcia do Lipowej Tucholskiej bo jej po prostu nie było. Zdążyłem przed zawiechą internetu dodać takową lecz przepisać zdjęcia już nie zdążyłem, przepraszam za to choć to wina nie moja lecz dostawcy internetu :-)
2009-12-22 14:18:30 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Wchodząc ze strony głównej fotopolska.eu w wyszukiwarkę i szukając w woj. kujawsko-pomorskim, powiecie tucholskim, dalej nie widać tej miejscowości. Co innego jak się wchodzi z Kujawsko-pomorskie.eu, wtedy jest w pow. tucholskim :(
2009-12-22 14:47:57 (16 lat temu)
do pawulon: Jest tylko znajduje się na końcu listy. Poprawię to.
2009-12-22 17:50:09 (16 lat temu)
Klimat jak z lat 60-tych - USRK z lat 30-tych, do tego orzeł bez korony i swietlówki 25W.
2009-12-22 19:09:48 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Dzięki:]
2009-12-22 19:12:14 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Podoba się ? :]
2009-12-22 19:13:21 (16 lat temu)
do Młynarz: Podoba, na dobra sprawę gdyby to zdjęcie wykonać w 1969r. to nie rózniłoby się żadnym szczegółem ;)
2009-12-22 19:20:28 (16 lat temu)
I o to chodzi zeby się podobalo:]
2009-12-22 19:36:22 (16 lat temu)
do Młynarz: Za chwilkę bardziej będzie się podobało kiedy dodam tła do tych ładnych notek, które zrobiłeś :)
2009-12-22 19:43:41 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Masz rację - na kolei czas się zatrzymał. Minionego lata byliśmy na pikniku kolejowym we wrocławskim porcie. Była przejażdżka z udziałem brytyjskich emerytów-kolejarzy. Udało nam się z Bonczkiem wejść do czynnej nastawni. Tło do filmu Barei gotowe. Oprócz działających zabytków techniki jak na tym zdjęciu, tam były dodatkowe atrakcje w postaci zbędnych w domach gerejtów - PRLowskiej lodówki, czajnika, lamkpi itp. Całe szczęście, ze Anglikowi, który tam trafił skończyła się bateria w aparacie. Ale nasze dopisały:).
2009-12-22 19:53:39 (16 lat temu)
zuf
do Danuta B.: Do tej pory na stacji towarowej na Brochowie we Wrocku pracuje (bądź jeszcze nie dawno pracowała) Odra. Prawdopodobnie już ostatnia. Na 90% stacji można by utworzyć skanseny albo muzea.
2009-12-22 21:18:42 (16 lat temu)
do zuf: A nie przewieźli tej Odry aby do skansenu w Jaworzynie?
2009-12-22 21:41:26 (16 lat temu)
zuf
do Jarosław Dubowski: Z tego artykułu z 2008 wynika, że chyba jeszcze nie (ostatni akapit).
2009-12-22 22:23:19 (16 lat temu)
zuf
2009-12-22 22:23:45 (16 lat temu)
do zuf: A, czyli w Jaworzynie jest Odra z Hutmenu...
2009-12-22 22:58:39 (16 lat temu)
do pawulon: Na niejednej nastawni okazję być miałem (także zawodowo;) ) ale pierwszy raz widzę nastawnicę korbową. Może ma ktoś foty z urządzeniami suwakowymi? Super klimat i fotka :)
2009-12-23 11:49:05 (16 lat temu)
Latarnia morska Jarosławiec
Jarosławiec
Arkadiusz K. (Arro)
zuf
Rozmiar Arro!
2009-12-21 23:31:14 (16 lat temu)
Wybacz.... Siła rozpędu ;) Teraz lepiej? :)
2009-12-21 23:40:02 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Dziękuję Arro, tak trzymać :)
2009-12-21 23:44:41 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Błądzić ludzką rzeczą jest... ;) Postaram się błędów więcej nie popełniać :)
2009-12-21 23:51:50 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Znaczy się nie masz zamiaru niczego na tej stronie robić? ;) Wiesz przecież kto błędów nie popełnia. Grunt to wyciągać z nich lekcje.
2009-12-21 23:56:42 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Czas cały stronę tę poznaję i pod wrażeniem wielkim jej jestem :) Mam nadzieję i plany by na dłużej tu zagościć a fotkami wrzuconymi oczy innych cieszyć :)
2009-12-22 00:02:52 (16 lat temu)
zuf
do Arkadiusz K. (Arro): Z każdą kolejna dodaną fotką twoje działania będą coraz sprawniejsze, szybsze aż dojdziesz do takiego poziomu, że zdjęcie będziesz dodawał niczym robot :) A co do zagoszczenia na dłużej to uważaj bo ta strona uzależnia :)
2009-12-22 22:00:18 (16 lat temu)
do zuf: Ale cieszy mnie to, że przekonał się Arro do nas bo większość osób wchodzi, zobaczy jedno zdjęcie i myśli, że to cała strona ;)
2009-12-22 22:04:48 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Pewnie że przekonałem się :) Uważam, że kawał dobrej roboty robicie a stronka ta pozwala wielu poznać choćby okolicę swą z czasów innych... Oceniać po zdjęciu jednym to jak książkę po pierwszej stronie czy okładce... :) Uzależnia? Nawet jeśli, to pozytywnie...
2009-12-22 23:49:03 (16 lat temu)
Rozsuwany most im. kpt. Witolda Huberta
Darłowo
Arkadiusz K. (Arro)
zuf
Jest obiekt most. Przypisz do niego.
2009-12-21 23:28:14 (16 lat temu)
Mówisz i masz.... Ufam, że teraz lepiej :)
2009-12-21 23:35:10 (16 lat temu)
zuf
do Arkadiusz K. (Arro): No pewnie! :)
2009-12-22 21:46:36 (16 lat temu)
do zuf: Dzięki... :)
2009-12-22 23:44:28 (16 lat temu)
Cerkiew Ikony Matki Bożej Znamiennej
Końskie
bonczek_hydroforgroup
rozebrana w 1937 roku
2009-12-10 12:45:10 (16 lat temu)
Po lewej stronie zawieszona flaga Indonezji czy może Monako?
2009-12-10 15:21:03 (16 lat temu)
zuf
do mroczan: To może być też ukraińska.
2009-12-10 17:25:08 (16 lat temu)
Rzeczywiście flaga powieszona odwrotnie, ale spójrzcie na kurę. Ona taka świętokrzyska.
2009-12-10 18:12:21 (16 lat temu)
Zdjęcie nie jest flipnięte - zapięcia guzików żołnierza na ulicy są "męskie"
2009-12-11 10:48:43 (16 lat temu)
czy to nie jest czasem skrzyzowanie obecnej ulicy Spóldzielczej i Łaziennej a w mmiejscu cerkwii stoi budynek policji...
2009-12-11 18:26:35 (16 lat temu)
To jest ujęcie ulicy Piłsudskiego (obecnie) od strony Modliszewic. W tym parterowym budynku po prawej stronie jest piekarnia. Na tym placu obecnie jest pomnik Wolności i ładny swerek. (vis a vis Ekonomika)
2009-12-12 09:15:43 (16 lat temu)
do pawel: dzieki, przyszlo mi tez na mysle ze to jest wlasnie to miejsce o ktorym mowisz, ale zmylila mnie ta uliczka w prawo przed cerkwia
2009-12-22 23:37:33 (16 lat temu)
wy. Władysława IV
Świnoujście
mar
Wybrzeże Władysława IV. Okolice Kapitanatu Portu.
2009-12-22 22:59:15 (16 lat temu)
mar
do wito,: Dziękuję:)
2009-12-22 23:36:33 (16 lat temu)
Pole bitewne Westerplatte
Gdańsk
fck
Niemcy utworzyli w Świnoujściu, w Westbatterie, oddział piechoty desantowej, rodzaj marines, który atakował Polską Składnicę Westerplatte. W sierpniu ze Świnoujścia wypłynął Schleswig Holstein, wioząc ową kompanię szturmową, którą dowodził por. Hennings. Dowódca poległ 1 września.
2009-12-22 20:41:29 (16 lat temu)
zuf
2009-12-22 22:30:26 (16 lat temu)
Falochron wschodni
Świnoujście
Neo[EZN]
Falochrony zbudowano w latach 1812-1823. Zachodni o dł. 350 m i wschodni o dł.1400 m (najdłuższy kamienny w Europie).
2009-12-22 22:24:06 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3167331674316753167631677316783167931680316813168231683...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Warszawa petersburska petersburska chylic Warszawa dzika stawiki jerozolim polska niezide polska niezide Kościerski Rynek - wyd. ARKADY, "Pojezierze Kaszubskie" , 1985 twarda Dworzec PKP Tarnowskie Góry zelice briesen wolnosci rynek chorzów chorzów chorzów chorzów chorzów chorzów polska niezide polska niezide bristol UL KRÓTKA 1 wyspa spichrzów WŁODAWA UL CZERWONEGO KRZYŻA 5 Kalety Kalety bydgoszcz bydgoszcz pleszew reja miedzyrzec podlsaki wiśniow góra bielsko biała bielsko biała